НОВИНИ
 • Шаблон позову в суд проти ТЦК. Скасування нових штрафів ТЦК за мобілізацію
 • Представник праворадикального угрупування «Братство», яке входить в ГУР Міноборони України, напав з ножем на автомобіль
 • Американський YouTube на вимогу Роскомнадзору уряду РФ заблокував відео про напад армії РФ на Україну
 • Директор НАБУ Семен Кривонос був підсудним у кримінальний справі про підкуп виборців (РІШЕННЯ СУДУ)
 • В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК Чернівців за участі патрульної поліції
 • ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)
 • Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток (ВІДЕО)
 • Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі публікації Надії Савченко
 • Поліцейський Києва, який вбив у ДТП 15-ти річну дівчину, досі гуляє на свободі
 • Суд постановив, що українці мають право виїжджати за кордон на навчання. Заборона є незаконною
 • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
 • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
 • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Все новости

  В Нацполиции не комментируют инцидент в котором полицейский разбил стекло водителю (ВИДЕО)

  Октябрь 12, 2016 - 18:14
  Управление Национальной полиции Черновицкой области отказывается комментировать журналистам инцидент в котором сотрудник полиции разбил стекло в автомобиле за отказ водителя выходить из машины. Напомним, что в ночь с 7-го на 8-е октября 2016 года в райцентре Хотин патрульная полиция остановила автомобиль за неработающий габарит.


  Полицейский потребовал предъявить водительское удостоверение, свидетельство регистрации на авто и страховой полис. При этом, водитель не обязан по закону показывать страховку "просто так". Автомобилист достал закон чтобы его зачитать. Однако, патрульный потребовал, чтобы водитель вышел из машины. Водитель попросил показать служебное удостоверение и решил набрать 102.

  Рядом стоял экс-сотрудника "Беркута", который разбил автоматом боковое стекло. Водителя и его несовершеннолетнего пассажира вытащили из авто и провели обыск. Журналисты обратились за комментариями в Управление Нацполиции но там отказались что либо говорить. Данное событие тщательно замалчивается. Нацполиция до сих пор не опубликовала видео с нагрудных камер патрульных полицейских.

  ВИДЕОСЮЖЕТ ИНТЕРА:

  Согласно ст.16 Закона "О дорожном движении" водитель обязан "у випадках, передбачених законодавством пред'являти для перевірки страховий поліс". Согласно с.21 Закона "Про обов'язкове страхування", контроль за наличием полисов совершается: "відповідними підрозділами Національної поліції при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього руху та оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод".

  Согласно ст. 30 Конституции Украины "не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду". Согласно п.11 Постановления Пленума Верховного суда Украины №2 от 28.03.2008 як "інше володіння" слід розуміти такі об'єкти, які за своїми властивостями дають змогу туди проникнути і зберегти або приховати певні предмети (речі, цінності). Ними можуть бути, зокрема... автомобіль, тощо".

  Согласно ст.264 КУпАП - особистий огляд може провадитись уповноваженою на те особою однієї статі з оглядуваним і в присутності двох понятих тієї ж статі. Про особистий огляд, огляд речей складається протокол або про це робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання.

  В данной ситуации - сотрудник патрульной полиции не имел права требовать у водителя страховой полис. Требование выйти из автомобиля было незаконным, поскольку это не прописано ни одним законом Украины. Проникновение в автомобиль также было незаконным, поскольку водитель не совершил никакого уголовного преступления. Осмотр авто и личных вещей проходил без понятых, об этом не было составлено протоколов.

  Дорожный контроль

  Читайте также:
  Патрульная полиция разбила стекло за отказ водителя выйти из автомобиля (ВИДЕО)

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Вторник, Октябрь 18, 2016 - 17:29, Гость IP: 172.68.10.80

  Реально і в дії сумнозвісна "презумпція правоти поліцейського" по "а-ля-аффакофф". Міг і застрелити, щоб потім труп доводив свою правоту ("абжаловал"). більшого маразму ще не бачив.

  Среда, Октябрь 12, 2016 - 22:15, Гость IP: 162.158.95.139

  Факти говорять так - що своє майно слід захищати любим способом, т.ч. із застосуванням зброї. А що скажуть в полюції коли за подібну клоунаду зі сторони копів вони отримають по кулі???
  Щи вслід за логікою куровника авакава - сліді прийняти закон про презумпцію невиновності водія. Послати копів подалі і тоді хай вони вже доказують, що вони напартачили.
  Хай покажуть норму закону де їм в руки слід документи передавати!!!!
  Не дати доки в руки, показати посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію (але в руки не передвати), страховку показати лише у випадку "при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього руху та оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод", а не просто так, бо мєнту хочеться.
  Полюційські думають раз вони у формі і на дорозі - то вони і є закон. Це є правда, але лише в тому випадку коли вони дотримуються нормми закону.
  А коли "зверху" йде вказівка - план по фінансах і протоколах, закрема пьянка, проїзд на червоний сигнал світафора, і т.п., інакше зміну не відпрацювали а профукали.
  Це вже взаємовиключає поведінку полюції по закону, адже сама полюція і тримається на взятках і шантажі!!!