НОВИНИ
 • Шаблон позову в суд проти ТЦК. Скасування нових штрафів ТЦК за мобілізацію
 • Представник праворадикального угрупування «Братство», яке входить в ГУР Міноборони України, напав з ножем на автомобіль
 • Американський YouTube на вимогу Роскомнадзору уряду РФ заблокував відео про напад армії РФ на Україну
 • Директор НАБУ Семен Кривонос був підсудним у кримінальний справі про підкуп виборців (РІШЕННЯ СУДУ)
 • В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК Чернівців за участі патрульної поліції
 • ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)
 • Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток (ВІДЕО)
 • Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі публікації Надії Савченко
 • Поліцейський Києва, який вбив у ДТП 15-ти річну дівчину, досі гуляє на свободі
 • Суд постановив, що українці мають право виїжджати за кордон на навчання. Заборона є незаконною
 • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
 • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
 • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Все новости

  ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)

  Октябрь 9, 2023 - 03:12
  Працівники ТЦК м. Чернівці та місцева патрульна поліція залучили бандита, який наносить побої затриманим з метою вибити підпис щодо згоди на мобілізацію. Відео побиття, записане з камери спостереження, з'явилось у мережі Телеграм.


  Як вбачається з запису, датованим 30.07.2022 роком, працівники патрульної поліції та працівники ТЦК (воєнкомат) привезли хлопця у наручниках в державну установу, про що свідчить надпис "черговий". За попередньою інформацією це Чернівецький міський ТЦК.

  ТЦК Чернівці побиття

  Потім з'являється особа у цивільному з кримінальною зовнішністю. Поряд стоять два патрульних поліцейських - чоловік та жінка. В цей момент, цивільний наносить удар головою в обличчя затриманого хлопця. Працівники поліції не чіпають нападника, а тримають затриманого хлопця.

  ТЦК Чернівці, побиття
  ТЦК Чернівці, побиття

  Потім у кадрі з'являються військові - працівники ТЦК. Один з військових також наносить руками удари по затриманому. Працівники патрульної поліції з задоволеним обличчям спостерігають з побиттям. Також в кадрі знову з'являється особа в цивільному, яка також продовжує побиття. Поліція з задоволенням просто спостерігає за цим.

  ТЦК Чернівці, побиття
  ТЦК Чернівці, побиття

  Після побиття, черговий надає затриманому хлопцю документи на підпис. Хлопець починає щось пояснювати, в цей час до нього підходить військовий та наносить побої. Також підходить цивільний (бандит), починає переконувати в чомусь хлопця та наносить удар рукою по голові хлопця. Поліція просто спостерігає, військові сміються.

  ТЦК Чернівці, побиття
  ТЦК Чернівці, побиття

  Відео показує, що побиття триває довгий час, бандит у цивільному продовжує наносити удари головою по обличчю затриманого. Військові також підходять та наносить побої. В решті решт, хлопець бере у чергового документи та розписується.

  ТЦК Чернівці, побиття

  ДИВИСЬ ПОВНЕ ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ В ТЕЛЕГРАМІ:

  В мережі телеграм з'явився опис подій з іменами осіб, які вчинили даний злочин:

  "30.07.2022 року, орієнтовно об 03:30 год., два працівника управління патрульної поліції в Чернівецькій області, а саме: заступник командира роти №3 капітан поліції Тозлован Катерина Миколаївна та інспектор взводу №1 роти №3 старший лейтенант поліції Довганик Юрій Іванович доставили потерпілого до Чернівецького міського ТЦК та СП за адресою: вул.Головна, 119, м.Чернівці.

  В приміщенні ТЦК перебували три працівника Чернівецького міського ТЦК та СП, а саме: командир першого відділення роти охорони Чернівецького МТЦК та СП помічник чергового старший солдат Кожокар Дмитро Іордакійович (12.12.1985 року народження), працівник відділу забезпечення Чернівецького МТЦК та СП солдат Фреюк Іван Васильович (05.07.1983 р.н.) та командир першого взводу роти охорони Чернівецького МТЦК та СП Громик Іван Олександрович (17.09.1994 р.н.).

  Також у приміщенні Чернівецького МТЦК та СП в період комендантської години перебували сторонні особи, а саме: керівник громадського формування з безпеки руху та громадського порядку на Буковині Ткачук Віталій Сільвіянович (23.07.1982 року народження) та водій групи мобільного реагування служби охорони ТОВ «ВЕНБЕСТ» Старчук Денис Валерійович (22.04.1991 р.н.).

  В подальшому, у присутності працівників поліції, Ткачук В.С. наніс потерпілому удар в область голови, після чого, працівники поліції провели незаконний огляд особистих речей потерпілого, та власноруч дістали із сумки потерпілого його паспорт та передали черговому частини Чернівецького МТЦК та СП Кожокар Д.І. Надалі над незаконно затриманим потерпілим, два працівника Чернівецького МТЦК та СП, а саме: Громик І.О і Фреюк І.В. та Ткачук В.С. вчиняли фізичне та психологічне насилля (катування), шляхом нанесення йому побоїв (тілесних ушкоджень в область грудної клітини та переважно в область голови) з метою примусити останнього поставити підпис в отриманні повістки.

  Катування відбувалось у присутності чергового частини Чернівецького МТЦК та СП Кожокара Д.І., працівника управління патрульної поліції в Чернівецькій області Довганика Ю.І. та водія групи мобільного реагування служби охорони ТОВ «ВЕНБЕСТ» Старчука Д.В., які, замість того що-б припинити такі незаконні дії, зухвало спостерігали, як б’ють потерпілого та знущаються над ним.

  Катування припинилось після того, як потерпілий поставив свій підпис на отриманні повістки та після того, як йому вдалося покинути територію Чернівецького МТЦК та СП.

  31.07.2022 року відкрито кримінальне провадження №12022263020000688 за попередньою ознакою вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України. Незважаючи на чисельні скарги та заяви, досудове розслідування належним чином не проводиться, оскільки фігурантами по даній справі є військовослужбовці – працівники Чернівецького міського ТЦК та СП та працівники поліції Чернівецької області".

  Дорожный контроль

  Читайте також:
  В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК за участі патрульної поліції
  Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток
  Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Понедельник, Октябрь 9, 2023 - 11:08, Гость IP: 77.222.255.38

  І як після такого далі вірити працівникам ТЦК? 70% яких шукають спосіб збагатитися і виконати план будь-якими методами