НОВИНИ
 • Представник праворадикального угрупування «Братство», яке входить в ГУР Міноборони України, напав з ножем на автомобіль
 • Американський YouTube на вимогу Роскомнадзору уряду РФ заблокував відео про напад армії РФ на Україну
 • Директор НАБУ Семен Кривонос був підсудним у кримінальний справі про підкуп виборців (РІШЕННЯ СУДУ)
 • В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК Чернівців за участі патрульної поліції
 • ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)
 • Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток (ВІДЕО)
 • Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі публікації Надії Савченко
 • Поліцейський Києва, який вбив у ДТП 15-ти річну дівчину, досі гуляє на свободі
 • Суд постановив, що українці мають право виїжджати за кордон на навчання. Заборона є незаконною
 • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
 • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
 • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Заместитель министра МВД Антон Геращенко провоцирует насилие в отношении задержанного подростка
 • Все новости

  Ростислав Шапошников: "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины"

  Март 25, 2020 - 19:30
  Публикуем интервью руководителя издания "Дорожный контроль" Ростислава Шапошникова изданию украинской диаспоры в США "Закордонна Газета" от 19 марта 2020 года.


  ˗ Через багато ваших публікацій та YouTube відео проходить тема, що президент Зеленський залежний від Арсена Авакова. Що міністр МВС знає, чим він шантажує Володимира Олександровича.

  Р.Ш. - Коли була передвиборча кампанія президента в Україні, я записав відео де сказав, що коли переможе Зеленський то Арсен Аваков залишиться міністром внутрішніх справ. Я це сказав у лютому дев’ятнадцятого року. Чому так? Тому що Арсен Аваков є дуже близькою людиною до Ігоря Коломойського. Олігарх Коломойський ˗ це власник каналу 1+1 завдяки якому люди дізналися про Володимира Зеленського. Так, Зеленський був там в 95 кварталі, але він не мав такої величезної популярності, не мав народної підтримки. Величезна частина рейтингу Зеленського сформувалася внаслідок того, що саме Коломойський на телеканалі 1+1 розкручував його.

  Через серіал «Слуга Народу» у громадськості формувалась думка, що є такий персонаж Голобородько (Володимир Зеленський), який стане президентом і врятує Україну. Звісно, це була маніпуляція. До цього готувались десь з 2015, 2016˗го. Зеленський на 95 кварталі знущався, жорстко критикував ворогів Коломойського. Але Зеленський ретельно уникав принизливого висміювання друзів олігарха. Зокрема, проти Авакова ви не знайдете жодного образливого жарту. Таких жартів було повно проти Порошенка. На підставі сукупності інформації яка була у мене, я прийшов до висновку, що Аваков залишиться при Зеленському. Так і сталося.

  Я хочу пояснити чому це так. Аваков і Зеленський це одна команда. Аваков трохи не друг сім’ї Зеленського. Аваков у дуже близьких відносинах з Сергієм Шефіром – першим радником Зеленського. Вони сім’ями дружать. І говорити про те, що ось там він кого-то звільнить. Ні, цього не станеться. Так чи інакше Аваков буде в оточенні Зеленського на тій чи іншій посаді, весь час. Володимир Олександрович знає, що на Авакова є безліч матеріалів щодо його корупційної діяльності. Йому соромно перед виборцями публічно визнати, що Аваков залишається. І тому видумуються різні інформаційні схеми виправдання призначення Авакова головою МВС в новому уряді.

  ˗ Варіант неймовірний, але історія знає випадки, коли найближчі друзі ставали найбільшими ворогами. Наприклад, Єльцин і Руцкой. Віце˗президент Руцкой був одним із очільників путчу проти президента Єльцина. В Україні, при погіршенні економічної ситуації, чи можливий варіант змови Авакова, силових структур проти Зеленського?

  ˗ Не потрібно сприймати Зеленського як самостійну політичну фігуру. Спочатку, коли Зеленський переміг, Коломойський сказав, що це його спільна з Аваковим перемога. Вони розробили інформаційно-політичну операцію у вигляді Зеленського. Для того щоб його запустити і за ним хвостиком знову прийти до влади. Зеленський не є самостійним персонажем, це ширма, просто лялька. Зміщувати Зеленського для них не має сенсу, тому що Зеленський не становить загрози. До того ж сам Зеленський боїться, що якщо він звільнить Авакова – то політичні вороги його знищать.

  ˗ Подивимося на ситуацію трохи по іншому. Маємо Трампа і маємо Республіканську партію. Коли Трам ішов у президенти, він був аутсайдером, справжні республіканці його не сприймали. Після перемоги істеблішменту Республіканської партії нічого не залишалося як піддатися Трампові. Бо за Трампом були десятки мільйонів фанатів. І тепер Республіканська партія ˗ це Трамп. Чи у Зеленського не може розгорітися гордість, самолюбство. За ним же мільйони виборців, велика частина з них обожнює Володимира Олександровича, можуть піти на революцію з ним.

  ˗ Не зовсім так. У президента Трампа дійсно стабільна підтримка виборців, з року в рік. У Зеленського ситуація зовсім інша. Коли Зеленський переміг, у нього було 73%. Маючи таку колосальну підтримку йому нічого не заважало чи Авакова, чи інших корумпованих чиновників звільнити. Перезавантажити владу. Прибрати всіх олігархів від управління державою. Люди б його підтримали. А що зробив Зеленський? Він знову призначив всіх цих корумпованих чиновників назад в уряд, зберіг контроль олігархів над державою.

  І що ми бачимо? Рейтинг Зеленського впав мінімум у два рази. Тенденція зменшення рейтингу триває. Люди розчарувалися. У Зеленського не залишиться відданих людей якщо він звільнить того ж Авакова або інших корумпованих чиновників. З іншої сторони, Аваков також розуміє, що без Зеленського у нього немає шансів залишитися при владі. І він буде підтримувати Зеленського, придушувати акції протесту, бунти.

  Порівнювати Зеленського з Трампом не можна. У Зеленського рейтинг падає внаслідок того, що він обдурив виборців. А та невелика група людей, які залишаються відданими Зеленському, за своєю натурою не є революціонерами, людьми здатними вийти на Майдан. Зверніть увагу, за весь час правління Зеленського ви не знайдете жодного випадку щоб він збирав мітинги на свою підтримку, виступав перед людьми. Трамп же постійно збирає стадіони своїх шанувальників, постійно спілкується з виборцями. Виборці Зеленського ˗ пасивні люди, вони ніколи в житті не вийдуть на мітинг. Тим більше не зможуть вийти на барикади.

  ˗ Інша важлива тема. Декілька днів назад ви оприлюднили аудіозапис в якому невідомі особи розглядають сценарій чи то вбивства чи викрадення журналіста Романа Реведжука. Як ви отримали ці записи? Чому саме Роман Реведжук став об’єктом кримінальних намірів осіб із аудіозапису?

  ˗ Я отримав ці відеозаписи через інтернет. Зі мною зв’язався невідомий мені чоловік, передав ці записи, сказав що мова йде про безпеку журналіста. Я прослухав ці записи і довго думав, публікувати їх чи ні. Не можу дати сто відсотків гарантії, що це справжні записи, оскільки я не знаю людини, яка мені їх передала. Коли я публікую ту чи іншу інформацію зі своїх власних джерел, від своїх інформаторів, я більше впевнений.

  Але, при прослуховуванні цих записів, при аналізі того що говорилося, у мене немає підстав вважати що це фальшивка. Я прошу правоохоронні органи перевірити інформацію щодо наміру вбивства Романа Реведжука і дати цьому юридичну оцінку. Йдеться про безпеку журналіста, безпеку людини. Якщо публікуючи ці записи ми зможемо запобігти злочинові, це, безумовно, добре. Краще ми попередимо злочин, зупинимо підступні задуми криміналітету.

  ˗ Про осіб на аудіозаписах. На Вашу думку, це особи із державних силових структур чи звичайні кримінальні елементи?

  ˗ Мені писали хто це може бути. Це один із діючих народних депутатів Верховної ради. Я з колегами слухав ці аудіозаписи декілька разів. Манера розмови, словниковий запас, побудова речень переконали мене, що це депутат, який дуже наближений до керівництва МВС. На записах також йде мова про одного впливового юриста, який має величезний вплив на правоохоронні органи. Він довгий час переховувався за кордоном після втечі Януковича в Росію. Повернувся в Україну тільки після перемоги Зеленського. Цей юрист намагається помститися попередній влади, через яку змушений був тікати після Майдану.

  Чому вони говорили про замовлення вбивства цього конкретного журналіста Реведжука. Тому що Роман раніше був пов’язаний, працював разом з політичною силою колишнього президента України Петра Порошенка. А в останній час на телебаченні критикував нову владу, Володимира Зеленського та міністра МВС Арсена Авакова.

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Понедельник, Июль 27, 2020 - 14:12, Гость IP: 172.68.238.39

  Ростислав Шапошников пишет : "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины", но Шапошников не договаривает и о том что в эту мафию преступники Зеленский и его кукловод, преступник Коломойский массово внедрили и своих престуников марионеток, которые послушно выполняют преступные приказы преступников Зеленского, Коломойского и их ближайшего преступного окружения.
  О чем говорят и следующие неоспоримые многочисленные факты :

  В Украине Главными преступниками Украины является преступная группировка милиции - полиции Деснянского района Киева, которую покрывают и в которую входят заместители генерального прокурора Украины, прокурор Киева, его заместители, прокурор Деснянского района Киева, его заместители и их подчиненные из прокуратуры, генералы, руководители милиции - полиции управлений и подразделений Министерства внутренних дел Украины, милиции - полиции Киева, сотрудники Службы безопасности Украины, коррумпированные судьи, чиновники районного, городского и республиканского уровня, весь этот мерзкий, коррумпированный, преступный спрут опутал своими преступлениями всю Украину. Пора этих преступников всех отправить за тюремные решетки, для того чтобы это сделать, нужна активность всего честного народа Украины.
  Практически многие даже не знают что эта так называемая Деснянская районная государственная администрация города Киева входит в бандитское организованное преступное кодло, которое является Главными преступниками в Украине. Большинство обывателей Киева вообще даже не знают что Троещина, которой заправляют воры и бандиты из Деснянской государственной районной администрации города Киева приютила на своей территории - Главную преступную группировку Украины, которой на протяжении многих лет управляют преступники из Деснянской районной администрации Киева, милиции Деснянского района Киева, прокуратуры Деснянского района Киева, прокуратуры Киева, прокуратуры Киевской области, Генеральной прокуратуры Украины, Министерства внутренних дел Украины. А начинал создание этой преступной группировки много лет назад Мокроусов - который тогда был главой Деснянской районной администрации Киева и по совместительству он тогда был смотрящим на Троещине и в Киеве от бандитов из России, от так называемой "солнцевской" преступной группировки из Москвы. Это именно этот преступник Мокроусов (который позднее пересел в кресло депутата Верховной Рады Украины) способствовал созданию в Деснянском районе Киева самой большой в Киеве преступной группировки Прыща (глава бандитов по фамилии Прыщик), в которую входило более 200 бандитов, из них более 100 бандитов было из милиции Деснянского района Киева, и не просто рядовых мусоров (так их называет украинский народ), а входили преступники - полковники милиции Хришук, Тригубенко, Тарасенко, Компанец, Чайка, Сак и другие - которые были руководителями милиции Деснянского района Киева, а затем некоторые из них были повышены в должностях и званиях и были назначены с повышением в Министерство внутренних дел Украины.
  Сегодня в Деснянском районе Киева полковник милиции Сак - глава милиции - полиции Деснянского района Киева и его бандиты подчиненные продолжают совершать уголовные преступления - с целью мести и по корыстным мотивам фальсифицируют уголовные дела, занимаются рэкэтом, грабежом, совершают пытки, крышуют наркоманию, проституцию, крышуют воров - карманников, крышуют воров - домушников, покрывают, крышуют бандитов из Деснянского района Киева , которыми руководит бандит по бандитской кличке Лича, подручный бандита Прыща, которого убил бандит Лича, и который занял место главаря в банде, вместо убитого Личей Прыща. (Личевский, который прячется за должностью вице - президента бокса Киева).
  И все это преступное и бандитское кодло покрывает глава МВД Украины, вор, мошенник, преступник Аваков и его преступные соучастники Зеленский и Коломойский.