НОВИНИ
 • Шаблон позову в суд проти ТЦК. Скасування нових штрафів ТЦК за мобілізацію
 • Представник праворадикального угрупування «Братство», яке входить в ГУР Міноборони України, напав з ножем на автомобіль
 • Американський YouTube на вимогу Роскомнадзору уряду РФ заблокував відео про напад армії РФ на Україну
 • Директор НАБУ Семен Кривонос був підсудним у кримінальний справі про підкуп виборців (РІШЕННЯ СУДУ)
 • В ДБР визнали, що приховували справу про катування чоловіка в ТЦК Чернівців за участі патрульної поліції
 • ТЦК Чернівців та патрульна поліція залучили бандита, який калічить затриманих та вибиває згоду на мобілізацію (ВІДЕО)
 • Працівники ТЦК незаконно зупиняють авто для перевірки документів та вручення повісток (ВІДЕО)
 • Український суд посадив на 2 роки жителя Черкащини за "лайк" в соцмережі публікації Надії Савченко
 • Поліцейський Києва, який вбив у ДТП 15-ти річну дівчину, досі гуляє на свободі
 • Суд постановив, що українці мають право виїжджати за кордон на навчання. Заборона є незаконною
 • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
 • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
 • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Все новости

  Дорожный контроль подал жалобу на канал ICTV за распространение клеветы (Документ)

  Апрель 7, 2017 - 22:01
  Руководитель Общественной организации "Дорожный контроль" Ростислав Шапошников обратился с заявлением на канал ICTV с требованием немедленно опровергнуть распространенную клевету. Напомним, что 22 марта 2017 года, ICTV опубликовал сюжет с лживыми обвинениями в адрес "Дорожного контроля" и Ростислава Шапошникова. Сюжет был создан по заказу ICTV компанией "Студия Пилот". Юридической стороной вопроса занимается адвокат Виктор Смалий.


  В частности, ICTV распространил лживую информацию, что "Дорожный контроль" якобы работает на спецслужбы России, а Ростислав Шапошников якобы агент влияния. Кроме этого, ICTV умышленно распространил клевету о том, что Ростислав Шапошников якобы виновен в гибели солдат под Иловайском в августе 2014-го, а также якобы добровольно сдался в плен врагу. Также ICTV наврал, что Ростислав Шапошников скрывается от призыва в армию.

  Согласно ст.64 Закона Украини «Про телебачення і радіомовлення», "громадянин мають право вимагати від телерадіоорганізації спростування поширених у її програмі чи передачі відомостей, які не відповідають дійсності та/або принижують честь і гідність особи. Заяву з вимогою спростування має бути подано до телерадіоорганізації у письмовій формі протягом 14 днів з дня поширення таких відомостей з письмовим повідомленням про це Національної ради. Телерадіоорганізація зобов'язана розглянути заяву у семиденний термін з дня її надходження.

  Согласно ст.64 Закона Украины «Про телебачення і радіомовлення», на вимогу заявника телерадіоорганізація зобов'язана надати йому можливість безкоштовного перегляду відповідного фрагменту програми чи передачі або надати копію запису фрагменту з відповідною оплатою. Якщо в телерадіоорганізації відсутні достатні докази того, що поширені нею відомості відповідають дійсності, вона зобов'язана терміново їх спростувати. Спростування повинно бути поширено тією ж телерадіоорганізацією і в такій же програмі чи передачі, що й відомості, які не відповідають дійсності, або в інший час за домовленістю з особою, права якої були порушені.

  Согласно ст.64 Закона Украини «Про телебачення і радіомовлення», якщо громадянин чи юридична особа надали текст спростування, то він підлягає поширенню за умови його відповідності вимогам цього Закону. Скорочення чи інші зміни в тексті спростування, поданого заявником, без його згоди не допускаються. Телерадіоорганізація, яка зобов'язана поширити текст спростування, на вимогу громадянина чи представника юридичної особи може надати йому можливість зачитати власний текст і передати його в запису. Про передбачуваний термін поширення та зміст тексту спростування телерадіоорганізація зобов'язана повідомити заявника.

  Ростислав Шапошников потребовал огласить следующий текст опровержения:

  «22 березня 2017 року телеканалом ICTV в програмі «Секретний фронт» нами була поширена недостовірна інформація про діяльність засновника Громадської організації «Дорожній контроль» Ростислава Шапошнікова. Так, ми поширили недостовірну інформацію про те, Ростислав Шапошніков, як активіст громадської організації «Дорожній контроль», поширював фейкові відеовикриття, які дискредитують нову поліцію в очах суспільства. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков є агентом впливу. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков є сином міліціонера. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков бере замовлення у бувшої міліції. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков в серпні 2014-го року під Іловайськом викрадав ключі від транспорту побратимів та тікав з поля бою. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що військові повернулись після обстрілу щоб знайти Ростислава Шапошнікова та врятуватись на автомобілі. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков здавався добровільно у полон ворога. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков повернувшись з полону почав домагатися від уряду США політичного притулку. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков тікав з України щоб відкосити від армії. Ми спростовуємо поширену нами інформацію, що Ростислав Шапошніков отримував повістку з вимогою йти в армію»

  КОПИЯ ЗАЯВЛЕНИЯ ОБ ОПРОВЕРЖЕНИИ:

  Кроме этого, Ростислав Шапошников потребовал от ICTV предоставить возможность лично ответить на все обвинения в эфире телеканала. Согласно ст. 65 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» громадянин, стосовно якого (якої) у програмі чи передачі телерадіоорганізації було поширено відомості, які не відповідають дійсності або порушують його (її) права і законні інтереси, має право на відповідь (коментар чи власне тлумачення обставин справи) у програмах та передачах даної телерадіоорганізації незалежно від того, було подано заяву з вимогою спростування чи ні. Порядок подачі заяви на відповідь (коментар чи власне тлумачення обставин справи) визначається статтею 64 цього Закону.

  КОПИЯ ЗАЯВЛЕНИЯ ОБ ОТВЕТЕ:  Поскольку фактическим создателем программы является ЧП "Студия Пилот", Ростислав Шапошников также направил заявление об опровержении и в эту организацию. Ранее, "Студия Пилот" уже неоднократно обвинялась в распространении лжи и дезинформации.

  КОПИЯ ЗАЯВЛЕНИЯ В СТУДИЮ ПИЛОТ:

  Копии всех заявлений были направлены в Национальную раду телевидения и радиовещания. Также, "Дорожный контроль" готовит судебный иск против ICTV и "Студии Пилот". Все заявления были получены каналом ICTV и "Студия Пилот" в рамках 14 дней с дня публикации сюжета, а потому, они обязаны предоставить официальную копию записи программы, а также сделать опровержение. Отказ ICTV и "Студии Пилот" опровергать клевету будет доказательством того, что данный сюжет был создан по заказу с целью очернить Ростислава Шапошникова.

  Дорожный контроль

  Читайте также:
  Телеканал ICTV обвинил Дорожный контроль в работе на спецслужбы России (ВИДЕО)

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Воскресенье, Январь 26, 2020 - 21:52, Гость IP: 172.68.245.30

  приветствую, редакция ДК!
  впервые наткнулся на эту историю (случайно).
  вопрос: чем всё закончилось?.. если закончилось, то как развивалось?

  и будут ли новые материалы на этом сайте?