НОВОСТИ
 • Полиция Украины оскорбляет девушку-волонтера, угрожает ее избить и повесить (ВИДЕО)
 • Помощник начальника полиции Киева Евгений Дейдей ранее был осужден за разбойное нападение (Документ)
 • Народный депутат Илья Кива угрожает разбить лицо человеку. Полиция Украины не реагирует (ВИДЕО)
 • В НАБУ подано заявление на Зеленского. Президент создал коррупционную схему (Документ)
 • Ростислав Шапошников: "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины"
 • Киберполиция Украины незаконно принуждает граждан удалять сообщения из соцсетей
 • В СБУ заявили, что не расследуют «путч», который Порошенко готовит против Зеленского
 • Украинцы ждут ответа от президента Владимира Зеленского на требование уволить Руслана Хомчака с поста главы Генштаба ВСУ
 • Нацполиция сделала липовую справку, что буйный патрульный Сидоренко не является наркоманом (ФОТО)
 • Командир патрульной полиции Киева устроил пьяный дебош в одесском ресторане (ВИДЕО)
 • На главу ВСУ генерала Хомчака подано заявление в Пентагон США за действия в Иловайске
 • Журналист подал заявление Роберту Мюллеру о сотрудничестве Петра Порошенко и Рината Ахметова (Документ)
 • Аваков мстит организатору акции "Хто замовив Гандзюк?" за митинг возле его виллы в Италии (ФОТО)
 • На главу Национальной полиции Украины Сергея Князева подано заявление в ФБР США (Документ)
 • Арсен Аваков, который называл президента США Дональда Трампа "опасным маргиналом", летит в Вашингтон
 • Экс-комбат батальона "Днепр-1" Юрий Береза так и не был допрошен по Иловайску, - военный прокурор Матиос (ВИДЕО)
 • Сегодня проекту "Дорожный контроль" исполнилось десять лет (ВИДЕО)
 • Глава полиции Сергей Князев, который наградил террориста "ДНР" Голубана, рассказал в США о реформе МВД
 • Советник главы МВД Авакова заявил, что в Украине нет активистов, а потому и нет нападений на активистов
 • Аваков наградил часами патрульного полицейского, который незаконно избил водителя (ФОТО)
 • Сотрудник патрульной полиции купил в Киеве огромную квартиру за 8 тысяч долларов (ФОТО)
 • Все новости

  Наш Facebook:

  Ростислав Шапошников: "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины"

  Март 25, 2020 - 19:30
  Публикуем интервью руководителя издания "Дорожный контроль" Ростислава Шапошникова изданию украинской диаспоры в США "Закордонна Газета" от 19 марта 2020 года.


  ˗ Через багато ваших публікацій та YouTube відео проходить тема, що президент Зеленський залежний від Арсена Авакова. Що міністр МВС знає, чим він шантажує Володимира Олександровича.

  Р.Ш. - Коли була передвиборча кампанія президента в Україні, я записав відео де сказав, що коли переможе Зеленський то Арсен Аваков залишиться міністром внутрішніх справ. Я це сказав у лютому дев’ятнадцятого року. Чому так? Тому що Арсен Аваков є дуже близькою людиною до Ігоря Коломойського. Олігарх Коломойський ˗ це власник каналу 1+1 завдяки якому люди дізналися про Володимира Зеленського. Так, Зеленський був там в 95 кварталі, але він не мав такої величезної популярності, не мав народної підтримки. Величезна частина рейтингу Зеленського сформувалася внаслідок того, що саме Коломойський на телеканалі 1+1 розкручував його.

  Через серіал «Слуга Народу» у громадськості формувалась думка, що є такий персонаж Голобородько (Володимир Зеленський), який стане президентом і врятує Україну. Звісно, це була маніпуляція. До цього готувались десь з 2015, 2016˗го. Зеленський на 95 кварталі знущався, жорстко критикував ворогів Коломойського. Але Зеленський ретельно уникав принизливого висміювання друзів олігарха. Зокрема, проти Авакова ви не знайдете жодного образливого жарту. Таких жартів було повно проти Порошенка. На підставі сукупності інформації яка була у мене, я прийшов до висновку, що Аваков залишиться при Зеленському. Так і сталося.

  Я хочу пояснити чому це так. Аваков і Зеленський це одна команда. Аваков трохи не друг сім’ї Зеленського. Аваков у дуже близьких відносинах з Сергієм Шефіром – першим радником Зеленського. Вони сім’ями дружать. І говорити про те, що ось там він кого-то звільнить. Ні, цього не станеться. Так чи інакше Аваков буде в оточенні Зеленського на тій чи іншій посаді, весь час. Володимир Олександрович знає, що на Авакова є безліч матеріалів щодо його корупційної діяльності. Йому соромно перед виборцями публічно визнати, що Аваков залишається. І тому видумуються різні інформаційні схеми виправдання призначення Авакова головою МВС в новому уряді.

  ˗ Варіант неймовірний, але історія знає випадки, коли найближчі друзі ставали найбільшими ворогами. Наприклад, Єльцин і Руцкой. Віце˗президент Руцкой був одним із очільників путчу проти президента Єльцина. В Україні, при погіршенні економічної ситуації, чи можливий варіант змови Авакова, силових структур проти Зеленського?

  ˗ Не потрібно сприймати Зеленського як самостійну політичну фігуру. Спочатку, коли Зеленський переміг, Коломойський сказав, що це його спільна з Аваковим перемога. Вони розробили інформаційно-політичну операцію у вигляді Зеленського. Для того щоб його запустити і за ним хвостиком знову прийти до влади. Зеленський не є самостійним персонажем, це ширма, просто лялька. Зміщувати Зеленського для них не має сенсу, тому що Зеленський не становить загрози. До того ж сам Зеленський боїться, що якщо він звільнить Авакова – то політичні вороги його знищать.

  ˗ Подивимося на ситуацію трохи по іншому. Маємо Трампа і маємо Республіканську партію. Коли Трам ішов у президенти, він був аутсайдером, справжні республіканці його не сприймали. Після перемоги істеблішменту Республіканської партії нічого не залишалося як піддатися Трампові. Бо за Трампом були десятки мільйонів фанатів. І тепер Республіканська партія ˗ це Трамп. Чи у Зеленського не може розгорітися гордість, самолюбство. За ним же мільйони виборців, велика частина з них обожнює Володимира Олександровича, можуть піти на революцію з ним.

  ˗ Не зовсім так. У президента Трампа дійсно стабільна підтримка виборців, з року в рік. У Зеленського ситуація зовсім інша. Коли Зеленський переміг, у нього було 73%. Маючи таку колосальну підтримку йому нічого не заважало чи Авакова, чи інших корумпованих чиновників звільнити. Перезавантажити владу. Прибрати всіх олігархів від управління державою. Люди б його підтримали. А що зробив Зеленський? Він знову призначив всіх цих корумпованих чиновників назад в уряд, зберіг контроль олігархів над державою.

  І що ми бачимо? Рейтинг Зеленського впав мінімум у два рази. Тенденція зменшення рейтингу триває. Люди розчарувалися. У Зеленського не залишиться відданих людей якщо він звільнить того ж Авакова або інших корумпованих чиновників. З іншої сторони, Аваков також розуміє, що без Зеленського у нього немає шансів залишитися при владі. І він буде підтримувати Зеленського, придушувати акції протесту, бунти.

  Порівнювати Зеленського з Трампом не можна. У Зеленського рейтинг падає внаслідок того, що він обдурив виборців. А та невелика група людей, які залишаються відданими Зеленському, за своєю натурою не є революціонерами, людьми здатними вийти на Майдан. Зверніть увагу, за весь час правління Зеленського ви не знайдете жодного випадку щоб він збирав мітинги на свою підтримку, виступав перед людьми. Трамп же постійно збирає стадіони своїх шанувальників, постійно спілкується з виборцями. Виборці Зеленського ˗ пасивні люди, вони ніколи в житті не вийдуть на мітинг. Тим більше не зможуть вийти на барикади.

  ˗ Інша важлива тема. Декілька днів назад ви оприлюднили аудіозапис в якому невідомі особи розглядають сценарій чи то вбивства чи викрадення журналіста Романа Реведжука. Як ви отримали ці записи? Чому саме Роман Реведжук став об’єктом кримінальних намірів осіб із аудіозапису?

  ˗ Я отримав ці відеозаписи через інтернет. Зі мною зв’язався невідомий мені чоловік, передав ці записи, сказав що мова йде про безпеку журналіста. Я прослухав ці записи і довго думав, публікувати їх чи ні. Не можу дати сто відсотків гарантії, що це справжні записи, оскільки я не знаю людини, яка мені їх передала. Коли я публікую ту чи іншу інформацію зі своїх власних джерел, від своїх інформаторів, я більше впевнений.

  Але, при прослуховуванні цих записів, при аналізі того що говорилося, у мене немає підстав вважати що це фальшивка. Я прошу правоохоронні органи перевірити інформацію щодо наміру вбивства Романа Реведжука і дати цьому юридичну оцінку. Йдеться про безпеку журналіста, безпеку людини. Якщо публікуючи ці записи ми зможемо запобігти злочинові, це, безумовно, добре. Краще ми попередимо злочин, зупинимо підступні задуми криміналітету.

  ˗ Про осіб на аудіозаписах. На Вашу думку, це особи із державних силових структур чи звичайні кримінальні елементи?

  ˗ Мені писали хто це може бути. Це один із діючих народних депутатів Верховної ради. Я з колегами слухав ці аудіозаписи декілька разів. Манера розмови, словниковий запас, побудова речень переконали мене, що це депутат, який дуже наближений до керівництва МВС. На записах також йде мова про одного впливового юриста, який має величезний вплив на правоохоронні органи. Він довгий час переховувався за кордоном після втечі Януковича в Росію. Повернувся в Україну тільки після перемоги Зеленського. Цей юрист намагається помститися попередній влади, через яку змушений був тікати після Майдану.

  Чому вони говорили про замовлення вбивства цього конкретного журналіста Реведжука. Тому що Роман раніше був пов’язаний, працював разом з політичною силою колишнього президента України Петра Порошенка. А в останній час на телебаченні критикував нову владу, Володимира Зеленського та міністра МВС Арсена Авакова.