Текущее время: 27 сен 2024, 18:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 709 ]  На страницу Пред.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:13 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 07 апр 2010, 16:44
Сообщений: 60
Откуда: Кировоградская обл
Авто: Logan MCV,ГАЗ-21
svyat писал(а):
перевезення тонни зерна з заходу країни в одесу обходиться приблизнол 300грн\т
ціна зерна приблизно 1700грн\т
от і рахуйте,копійки це чи суттєвє підвищення...

Хотя... я так подумав,можливо постраждає якраз і виробник...
Тернополь – Ильичевск
Волынская обл. – Одесская обл.
маршрут пшеница 30–45т, аванс, любые зерновозы 360 грн/т нал. на выгр.

Чортков (Терноп.обл.) – Ильичевск
Ив.Франк. обл. – Одесская обл.
маршрут кукуруза СУХАЯ 35–40т, аванс, любой зерновоз 380 грн/т нал. на выгр.
А ВЫ не задавали себе вопрос почему именно Одесса, Ильичевск, Николаев правильно потому, что в ПОРТ и цена на внутреннем рынке изменится не существенно

_________________
На дворе 3 тысячелетие, космос, вайфай и электромобили. А зелёнку, сука, так и не научились упаковывать так, чтобы не уделываться ей каждый раз в говно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 07 апр 2010, 16:44
Сообщений: 60
Откуда: Кировоградская обл
Авто: Logan MCV,ГАЗ-21
uksus писал(а):
artobstrel писал(а):
Не можешь возить без перегруза — нахер с пляжа.

Вы это Тягибко и оному подобным скажите .
А если серьезно , то лишь неотвратимость наказания наведет порядок на дорогах . Для этого на каждой трассе должны стоять автоматические весы с фотофиксацией , но для УРКАины это фантастика , все остальное от лукавого ...

Почему нету есть в Радивилове там три полосы движения и с двух полос загоняют на веса все с 3.5т (стоят знаки направления движения) если перегруза нет езжай а если есть ?? не знаю не попадался, на скрине видно очередь на веса
Изображение

_________________
На дворе 3 тысячелетие, космос, вайфай и электромобили. А зелёнку, сука, так и не научились упаковывать так, чтобы не уделываться ей каждый раз в говно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 июн 2012, 00:13
Сообщений: 3004
Откуда: ДК Киев
Авто: Audi 2.8 АКПП
Город: Киев
Какое наказание предусмотренно за отказ проходить вес контроль?

_________________
Если человека кусает вампир, он становится вампиром!
Такое впечатление что всех ГАИшников покусали БАРАНЫ!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2012, 14:14
Сообщений: 1146
Авто: пішохід
Город: краматорськ
оце ви розвели... тут же про напад тема :shock:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 17:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 июн 2012, 00:13
Сообщений: 3004
Откуда: ДК Киев
Авто: Audi 2.8 АКПП
Город: Киев
Я накатал вот такую заяву



26.11.2012 я, Т*****ін Сергій Сергійович близько 18.30 прибув по адресу Зодчих1, куди мене запросили мої колеги журналісти. Виконуючи свої службові обов*язки я побачив, що ворота відчинені і звідти виїзджають автомобілі. По майданчику ходив якийсь дуже агресивний чоловік та на усіх кричав та кидався с кулаками! Ще я помітив багато водіїв які прийшли по свої авто с дозволами із ДАЇ але ніби то охоронець незаконно утримував ключі від їх автівок у себе, нічим це не аргументувавши! Я все фіксував на відео камеру. Приблизно пів години нічого не відбувалось, водії вимагали ключі від своїх авто, охоронець їм відмовляв у грубій формі! Згодом водії власноруч забрали свою власність! Міліція уважно спостерегала за цими подіями! Коли усі водії виїхали охоронець почав кудись телефонувати.
У той час коли я знаходився поряд з відчиненими воротами я помітив групу близько 10 осіб, які зібрались в кінці паркану, як пізніше з*ясувалось вони були в стані алкогольного сп*яніння, я попередив працівників міліції що зараз мабуть буде провокація але міліціянти ніяк не відреагували!Хлопці почали рухатись у наш бік, я зайшов на територію щоб погукати колег, адже раптом ворота зачинилися. Коли я намагався відчинити хвіртку троє невідомих на мене напали, я їх попередив що я журналіст але вони незважаючи на це почали наносити мені удари по голові! Я отримав один удар по голові палицею і впав прикриваючи обличчя, далі били кулаками і ногами, при цому вони нецензурно та принизливо висловлювались у мою адресу, в наслідок цього я знепритомнів і моє здоров*я дуже похитнулось! Після цього невідомі виштовхали мене за паркан і закрили хвіртку. До цого я все фіксував на відео камеру, яку потім в потасовці відібрали невідомі! Коли я прийшов до тями я чув за парканом крики про допомогу! При цьому були присутні працівники Святошинського РУ,яких я благав щоб вони вжили заходів по захисту громадян, натомість вони не робили взагалі ніяких дій щоб захистити журналістів яких звірськи били на території незаконного штраф майданчика. Ми вирішили самотужки рятувати життя колег і зламавши одну секцію паркана нам відкрилась така картина, що журналіста Дзиндзю Андія Івановича тримали 2-є невідомих, один душив та ще 2-е били його, коли і після цього ми побачили бездіяльність міліціонерів то самі витягли Дзиндзю на вулицю щоб врятувати його життя. Під час нападу, журналістами декілька разів були здійснені дзвінки на 102 та також викликана швидка допомога. Після того як приїхала машина швидкої допомоги лікарі забрали потерпілих у лікарню. Після лікарні швидкої допомоги ми поїхали у найближче рай. управління яким виявилось Деснянське РУ ГУ МВС, Драйзера 9-б, де склав заяву про напад.
У зв*язку з побиттям мене я тиждень не міг працювати що нанесло значну матеріальну шкоду мені і моїй родині.

_________________
Если человека кусает вампир, он становится вампиром!
Такое впечатление что всех ГАИшников покусали БАРАНЫ!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 18:48 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Серега 135 поправил:


Серега 135 писал(а):
Я накатал вот такую заяву



26.11.2012 я, Т*****ін Сергій Сергійович близько 18.30 прибув по адресу Зодчих1, куди мене запросили мої колеги журналісти. Виконуючи свої службові обов’язки я побачив, що ворота відчинені і звідти виїжджають автомобілі. По майданчику ходив якийсь дуже агресивний чоловік та на усіх кричав та кидався с кулаками! Ще я помітив багато водіїв які прийшли по свої авто з дозволами із ДАІ, але ніби то охоронець незаконно утримував ключі від їх автомобілів у себе, нічим це не аргументувавши!
Я все фіксував на відео камеру. Приблизно пів години нічого не відбувалось, водії вимагали ключі від своїх автомобілів, охоронець їм відмовляв у грубій формі! Згодом водії власноруч забрали свою власність! Працівники міліції уважно спостерігали за цими подіями! Коли усі водії виїхали охоронець почав кудись телефонувати.
У той час коли я знаходився поряд з відчиненими воротами я помітив групу близько 10 осіб, які зібрались в кінці паркану, як пізніше з’ясувалось вони перебували в стані алкогольного сп’яніння, я попередив працівників міліції, що зараз з їх боку може бути провокація, але працівники міліції ніяк не відреагували!
Невідомі хлопці почали рухатись у наш бік, я зайшов на територію, щоб погукати колег, адже раптом ворота зачинилися. Коли я намагався відчинити хвіртку троє невідомих на мене напали, я їх попередив, що я журналіст знахожусь при виконанні, але вони незважаючи на це почали наносити мені удари по голові! Я отримав один удар по голові палицею і впав прикриваючи обличчя, далі били кулаками і ногами, при цьому вони нецензурно та принизливо висловлювались у мою адресу, в наслідок цього я знепритомнів і моє здоров’я дуже похитнулось!
Після цього невідомі виштовхали мене за паркан і закрили хвіртку. До цього я все фіксував на відео камеру, яку потім в штовханині відібрали невідомі! Коли я прийшов до тями, я почув за парканом крики про допомогу! При цьому були присутні працівники Святошинського РУГУ МВС України в м. Києві, яких я благав, щоб вони вжили заходів по захисту громадян, натомість вони не робили взагалі ніяких дій, щоб захистити журналістів яких по-звірячому били на території незаконного штраф майданчика.
Ми вирішили самотужки рятувати життя колег і відкривши одну секцію паркана, нам відкрилась така картина, що журналіста Дзиндзю Андрія Івановича тримали 2-є невідомих осіб, один душив та ще 2-е били його, коли і після цього спостерігаючи бездіяльність працівників міліції, ми самі витягли Дзиндзю Андрія Івановича на вулицю, щоб врятувати його життя. Під час нападу, журналістами декілька разів були здійснені дзвінки на лінію Міністерства Внутрішніх Справ "102" та також викликана швидка медична допомога по лінії "103". Після того, як приїхала машина швидкої медичної допомоги лікарі забрали потерпілих у Київську Міську Клінічну Лікарню Швидкої Медичної Допомоги, за адресою: м. Київ, Деснянський район, вул. Братиславська, буд. 3.
Після надання нам медичної допомоги у лікарні швидкої медичної допомоги ми поїхали у найближче районне управління міліції, яким виявилось Деснянське РУ ГУ МВС в м. Києві, вул. Драйзера буд. 9-б, де склав заяву про напад. У зв’язку з побиттям, тиждень не міг працювати, що нанесло значну матеріальну шкоду мені і моїй родині.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 20:48 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 сен 2012, 21:45
Сообщений: 46
Откуда: Киев
Авто: Hyundai
Город: Kyiv
Серега 135 писал(а):
Я накатал вот такую заяву



26.11.2012 я, Т*****ін Сергій Сергійович близько 18.30 прибув по адресу Зодчих1, куди мене запросили мої колеги журналісти. Виконуючи свої службові обов*язки я побачив, що ворота відчинені і звідти виїзджають автомобілі. По майданчику ходив якийсь дуже агресивний чоловік та на усіх кричав та кидався с кулаками! Ще я помітив багато водіїв які прийшли по свої авто с дозволами із ДАЇ але ніби то охоронець незаконно утримував ключі від їх автівок у себе, нічим це не аргументувавши! Я все фіксував на відео камеру. Приблизно пів години нічого не відбувалось, водії вимагали ключі від своїх авто, охоронець їм відмовляв у грубій формі! Згодом водії власноруч забрали свою власність! Міліція уважно спостерегала за цими подіями! Коли усі водії виїхали охоронець почав кудись телефонувати.
У той час коли я знаходився поряд з відчиненими воротами я помітив групу близько 10 осіб, які зібрались в кінці паркану, як пізніше з*ясувалось вони були в стані алкогольного сп*яніння, я попередив працівників міліції що зараз мабуть буде провокація але міліціянти ніяк не відреагували!Хлопці почали рухатись у наш бік, я зайшов на територію щоб погукати колег, адже раптом ворота зачинилися. Коли я намагався відчинити хвіртку троє невідомих на мене напали, я їх попередив що я журналіст але вони незважаючи на це почали наносити мені удари по голові! Я отримав один удар по голові палицею і впав прикриваючи обличчя, далі били кулаками і ногами, при цому вони нецензурно та принизливо висловлювались у мою адресу, в наслідок цього я знепритомнів і моє здоров*я дуже похитнулось! Після цього невідомі виштовхали мене за паркан і закрили хвіртку. До цого я все фіксував на відео камеру, яку потім в потасовці відібрали невідомі! Коли я прийшов до тями я чув за парканом крики про допомогу! При цьому були присутні працівники Святошинського РУ,яких я благав щоб вони вжили заходів по захисту громадян, натомість вони не робили взагалі ніяких дій щоб захистити журналістів яких звірськи били на території незаконного штраф майданчика.
Ми вирішили самотужки рятувати життя колег і зламавши одну секцію паркана нам відкрилась така картина, що журналіста Дзиндзю Андія Івановича тримали 2-є невідомих, один душив та ще 2-е били його, коли і після цього ми побачили бездіяльність міліціонерів то самі витягли Дзиндзю на вулицю щоб врятувати його життя. Під час нападу, журналістами декілька разів були здійснені дзвінки на 102 та також викликана швидка допомога. Після того як приїхала машина швидкої допомоги лікарі забрали потерпілих у лікарню. Після лікарні швидкої допомоги ми поїхали у найближче рай. управління яким виявилось Деснянське РУ ГУ МВС, Драйзера 9-б, де склав заяву про напад.
У зв*язку з побиттям мене я тиждень не міг працювати що нанесло значну матеріальну шкоду мені і моїй родині.


Предлагаю, начало предпоследнего абзаца дополнить словами "в стані крайньої необхідності"

_________________
Альпинист, это не тот, кто лезет в гору, а тот кто потом спускается...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 20:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Серега 135
что требуешь??? и кому эта заява?

сам голову ламаю что писать.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 21:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
а что требовать?
1. Встановити та притягнути до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність працівників міліції, ст. 25 ЗУ "Про міліцію".
2. Встановити та притягнути до кримінальної відповідальності у порядку ст. 171 Кримінального Кодексу України, осіб що вчинили напад та перешкоджали законній професійній діяльності журналістів.

и эти слова:" і зламавши одну секцію паркана"
заменить на " і відкривши одну секцію паркана"
ведь кто её сломал неизвестно, поэтому и пишем "відкривши"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2012, 11:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2012, 14:14
Сообщений: 312
Авто: MAN/VW
Город: Каховка
LOGAN писал(а):
uksus писал(а):
artobstrel писал(а):
Не можешь возить без перегруза — нахер с пляжа.

Вы это Тягибко и оному подобным скажите .
А если серьезно , то лишь неотвратимость наказания наведет порядок на дорогах . Для этого на каждой трассе должны стоять автоматические весы с фотофиксацией , но для УРКАины это фантастика , все остальное от лукавого ...

Почему нету есть в Радивилове там три полосы движения и с двух полос загоняют на веса все с 3.5т (стоят знаки направления движения) если перегруза нет езжай а если есть ?? не знаю не попадался, на скрине видно очередь на веса
Изображение

Я написал АВТОМАТИЧЕСКИЕ , а то что вы показали это обыкновенные весы работающие в ручном режиме : подъезжаешь , платишь , весы отключают , проезжаешь и их опять включают - конвеер . Любое присутствие человека , у нас , сводит эффективность весовых комплексов к полному нулю ...

_________________
https://www.youtube.com/user/uksus9


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 дек 2012, 17:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Изображение
Изображение

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 00:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 ноя 2012, 18:54
Сообщений: 214
Авто: Nissan
Город: Kiev
freeman john писал(а):
а народ ответит отсутствием спроса и как следствие, потерю конечных потребителей!

Спрос на такие товары как мука и сахар будет всегда, цену хоть в два раза подними. Тот кто пил сладкий чай и дальше будет пить его сладким, хоть и прийдеться платить больше. (не учитывая случаи критичиского днежного положения в семье)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 16:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 авг 2010, 18:44
Сообщений: 4119
Откуда: З ДК
Авто: ford
Город: Київ
dolphin писал(а):
Изображение
Изображение

Дякую не словом а ДІЛОМ !!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 17:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Думаю что писал я не один. Поэтому и ответы будут одинаковые... ждемс)

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 16:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Пришел ответ от президента (я его еще не видел) - будут разбираться, еще сообщат.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 709 ]  На страницу Пред.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: