12.04.2011р. наше предприятие обратилось в МРЕО с заявлением о снятии с учета служебного автомобиля. Нам отказали, т.к у них по какой-то АИЦ базе автомобиль числится под арестом согласно письму ГИСА от 25.07.2005г. (В 2005г. ГИС открыл исполнительное производство, но после уплаты штрафа сразу же закрыл его. Никаких копий у меня не сохранилось, да и не получали мы тогда ничего). У меня было два извлечения из Реестра обтяжень рухомого майна от нотариуса и из ГИС от 12.04.2011г., но этого им мало, нужно снять еще с какойто ГАИшной базы АИЦ. Я обратился в ГИС, чтобы они направили в обл ГАИ письмо о снятии ареста на автомобиль. Зам. начальника ГИС сказал, что это займет у них 30 дней или по-быстрому за 500 грн. У меня нет возможности ждать 30 дней , но и платить деньги им я тоже не собираюсь. Как заставить ГИС оперативно обратиться в ГАИ с заявлением о снятии ареста с нашего автомобиля ? Вчера написал в ГИС заявление с просьбой снять арест. Завтра собираюсь подать еще одно заявление:
Начальнику відділу державної виконавчої служби Новоселицького районного управління юстиції СКРИПНИК ВІТАЛІЮ СТЕПАНОВИЧУ 60300, м. Новоселиця, вул.Чапаєва, 2 Тел. (03733) 2-19-51
Заява про звільнення майна з-під арешту
12.04.2011р. наше підприємство звернулося у Новосельцке ВДАІ Чернівецької області із заявою про зняття з обліку авто Деу Ланос держ. номер 01660МР. Нам повідомили, що на авто по базі АІЦ діє заборона (арешт) на відчудження данного авто згідно листа ВДВС Новоселицького району вих. АА632831 від 25.07.2005р. ВДВС Новоселицького районного управління юстиції нам був наданий витяг з реєстру обтяжень рухомого майна від 12.04.2011р. в якому ніяких обмежень (заборони на відчуження) не має. 12.04.2011р. ми подали письмову вимогу до ВДВС Новоселицького районного управління юстиції про зняття обтяження. На сьогоднішній день ніяких виконавчих дій відносно нашого підприємства не проводиться і протягом останніх 5 років не проводилось. Згідно ст.59 ЗУ "про виконавче провадження" у разі сплати боржником повної суми боргу за виконавчим документом до реалізації арештованого майна боржника, майно звільняється з-під арешту за постановою державного виконавця не пізніше наступного дня, коли йому стало відомо про такі обставини. Копія постанови про звільнення майна з-під арешту надсилається боржнику та до органу (установи), якому була надіслана постанова про накладення арешту на майно боржника на виконання. Згідно ст.44 ЗУ «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» від 18.11.2003р. № 1255-IV «обтяжувач самостійно або на письмову вимогу боржника чи особи, права якої порушено внаслідок наявності запису про обтяження, протягом п'яти днів зобов'язаний подати держателю або реєстратору Державного реєстру заяву про припинення обтяження і подальше вилучення відповідного запису з Державного реєстру. У разі невиконання цього обов'язку обтяжувач несе відповідальність за відшкодування завданих збитків». У відповідності із п.24 Постанови Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна від 5 липня 2004 р. N 830 «Після припинення обтяження обтяжувач самостійно, на письмову вимогу боржника чи особи, права якої порушено внаслідок наявності запису про обтяження, протягом п'яти днів зобов'язаний подати реєстратору заяву про припинення обтяження і виключення його з Реєстру.»
На підставі вище викладеного, просимо направити у ВДАІ Чернівецької області заяву про припинення обтяження і вилучення автомобіля Деу Ланос держ. номер 01660 МР з реєстру арештованого майна.
З повагою, Директор
|