вот цитата из КЛОПОТАННЯ
Цитата:
Згідно ч. 2 ст. 69 КАС України докази суду надають особи, які беруть участь у справі.
Згідно ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Згідно ч. 2 ст. 80 КАС України витребування речових доказів проводиться в порядку, встановленому для витребування письмових доказів.
Згідно ч. 2 ст. 79 КАС України особа, яка заявляє клопотання перед судом про витребування від інших осіб письмових доказів, повинна зазначити: який письмовий доказ вимагається, орган чи особу, у яких він знаходиться, та обставини, які може підтвердити цей доказ.
Згідно ч.1 ст.79 КАС України письмовими доказами є документи (у тому числі електронні документи), акти, листи, телеграми, будь-які інші письмові записи, що містять в собі відомості про обставини, які мають значення для справи.
Згідно ч.3 ст.79 КАС України якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися.
Особа, яка самостійно не може отримати письмового доказу заявляє перед судом клопотання про його витребування від іншої особи.
Особа, яка заявляє перед судом клопотання про його витребування від іншої особи зазначає який письмовий доказ вимагається, орган чи особу, у яких він знаходиться, обставини, які може підтвердити цей доказ, письмовий доказ, який необхідно витребувати, повинен бути визначений настільки, щоб його можна було ідентифікувати.
У клопотанні зазначаються обставини, що можуть бути підтверджені доказом, який необхідно витребувати. Ці обставини повинні входити до предмета доказування у справі, інакше суд може відмовити у задоволенні клопотання про витребування доказу.
Цитата:
Судом встановлено, що позивач не зазначив причини, через які ці докази не можуть бути надані, не підтвердив вжиття заходів щодо самостійного отримання письмових доказів, не визначив причину, яка зумовила об'єктивну неможливість своєчасного подання доказу за добросовісного ставлення особи до виконання своїх процесуальних обов'язків.
Судом встановлено, що завірені копії по справі не входять до предмета доказування у справі, тому що предметом розгляду справи є виконання судового рішення .........
Оскільки позивач не навів достатніх підстав щодо необхідності витребування доказів від іншої особи, неможливості їх одержати самостійно, клопотання є не обґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 69, 71, 79, 80 КАС України, -
итог: Клопотання позивача про витребування доказів залишити без задоволення.