Текущее время: 28 сен 2024, 12:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 836 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26 июл 2010, 18:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:22
Сообщений: 1019
Откуда: Торез Донецкой
Авто: KИА
АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗИВ
Я, ……….Валерий…………26.07.2010року отримав від старшого сержан…………………………. постанову …………………від26.07.2010р. та протокол про адміністративне правопорушення від 26.07.2010р. АН 135985. У вказаній Постанові зазначено, що я 26.07.2010р. о ..год. 40 хв., керував автомобілем ДЄО Ланос з причепом, держномер **** ЕА причепа……….та не мав полісу обовязкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на причеп, чим порушив п.2.1 ПДР, за що мене притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 425 гривень.
На вимогу працівника ДАІ я зупинився, хоча зупинений був без причини, яку , на мою вимогу, інспектор не пояснив. Його цікавили документи, страхові поліси, що дійсно відсутній на причеп. Потім працівник ДАІ склав відносно мене постанову та протокол одночасно. На мою вимогу роз’яснити мені мої права, старший сержант намагався плутано роз’яснити мені статтю 268 Конституції України (Конституція України містить 161 статтю!!!). Він підтвердив, що постанова ним винесена ще до підпису мною протоколу та написання моїх пояснень в протоколі про адміністративне правопорушення, з чого вбачається, що інспектор не розумів своїх дій і взагалі не знає, що при притягненні особи до адміністративної відповідальності він має не тільки роз’яснити права, а й дати можливість громадянину ними скористатися. Якщо навіть я дійсно порушив ПДР, то все одно притягнення до адміністративної відповідальності має відбуватись на законних підставах, а не інспектором, який виносить постанову фактично без достатніх доказів та фактичного розгляду справи. Підписуючи протокол, я попрохав відстрочити розгляд справи у зв’язку з необхідністю скористатися юридичною допомогою, але інспектор у порушення моїх прав це клопотання не розглядав та порушуючи закон відмовився долучати його до справи. У протоколі я зазначив, що був зупинений без причини та що постанова про притягнення мене до адміністративної відповідальності була винесена інспектором до підписання мною протоколу. Інспектор не давав мені на підпис протокол тому що я бажав скористатися законним правом і долучити до справи свідків, які перебували зі мною у авто………………………………….., …………., на то мість він він відповів що це заінтересовані особи та долучив до справи громодян, які не бачили протиправні дії інспектора………….. ,також тікі в присутності свідків він справив у протоколі що немає страховкі на причеп (справлення упротоколі є неприпустимі). Також інспектор порушив РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21.05.2009 за № 466
. Забезпечити безумовне виконання вимог наказу МВС №1111/2006, зокрема, щодо виключення випадків безпідставного зупинення транспортних засобів. 1.11. Зобов'язати працівників Державтоінспекції під час винесення постанови про накладення стягнення за адміністративне правопорушення неухильно дотримуватися вимог статей 33, 34 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
1.12. У ході документування дорожньо-транспортних пригод виключити випадки неякісного оформлення матеріалів ДТП (унесення в схеми ДТП неправдивої, помилкової або неповної інформації, неврахування показів свідків, очевидців), що призводить до поверхового та необ’єктивного розгляду таких справ.
Таким чином Вважаю, що вищезазначена Постанова підлягає скасуванню з наступних підстав:
1. Стаття 268 КУпАП вказує, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі, - що було порушено при винесенні вказаної постанови.
2. Постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпАП, що також порушує мої права.
3. Інспектор ДАІ постановив стягнути з мене через 15 діб, у разі несплати штрафу – суму подвійного штрафу, чим перевищив свої права, оскільки примусовим стягненням міліція працівник ДАІ займатися не повинен, а вказівки виконавчий службі надавати поза межами компетенції інспектора ДАІ.
4. Частина 2 Статті 71 Кодексу адміністративного судочинства «Обов'язок доказування» встановлює:
«В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.» Тобто доводити наявність порушення повинен співробітник ДАІ (відповідач), а не я (позивач).
Матеріали адміністративної справи не містять жодного переконливого та отриманого законним шляхом доказу вчинення мною правопорушення. Протокол складено з порушенням моїх прав і в сукупністю з безпричинною перевіркою в мене документів не може бути доказом у справі про адміністративне правопорушення.
5. Винесення постанови про притягнення мене до адміністративної відповідальності до заповнення протоколу про адміністративне правопорушення та підписання його особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, є неправомірним. За таких обставин оскаржувана постанова підлягає скасуванню як незаконна.
Скарга подається до суду за місцем мого проживання відповідно до ч.2 ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України та Постанови №2 Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.
Відповідно до ст. 288 КУпАП України особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст.ст. 4, 6, 17 КАС України, ст.ст.287, 288, 289 КУпАП України ПРОШУ СУД:
1. Позив задовольнити.
2. Протокол, складений з порушенням прав громадянина та всупереч нормам відомчих інструкцій МВС, визнати незаконним.
3. Оскаржувану постанову СКАСУВАТИ як незаконну.
4. Призупинити дію постанови до розгляду справи.
Додатки:
1. Копія Постанови .............. по справі про адміністративне правопорушення від 26.07.2010 року.
2. Копія протоколу ............... про адміністративне правопорушення від 26.07.2010 року.
3. Копія скарги з додатками (2 екземпляри) для відповідачів.

может еще чего добавить? Спасибо за участие.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 12:01 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 июн 2010, 09:02
Сообщений: 412
Откуда: White Lake City
Авто: KIA Ceed
mgden, ты вырываешь фразу из контекста. Как там сказано: (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 6-2008-%EF)

18. Строк дії талона обмежується датою проведення наступного
техогляду для відповідної категорії засобів, зазначеною в талоні.

читаем ниже:

Періодичність та строк проведення техогляду

22. Техогляд засобів незалежно від форми власності
проводиться з такою періодичністю:

1) два рази на рік - засоби, призначені для перевезення
пасажирів з кількістю місць для сидіння більш як дев'ять з місцем
водія включно, та спеціалізовані засоби для перевезення
небезпечних вантажів (відповідно до класифікації засобів за
категоріями M , M , N , N , N , O , O , O );
2 3 1 2 3 2 3 4

2) один раз на рік - засоби, призначені для перевезення
вантажів з максимально дозволеною масою понад 3,5 тонни, а також
спеціальні та спеціалізовані засоби, зокрема автокрани, таксі,
автомобілі швидкої медичної допомоги тощо (відповідно до
класифікації засобів за категоріями M , N , N , N , O , O );
1 1 2 3 3 4

3) один раз на два роки - засоби, призначені для перевезення
пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як дев'ять з
місцем водія включно та для перевезення вантажів з максимально
дозволеною масою до 3,5 тонни, а також мотоцикли та інші механічні
транспортні засоби (відповідно до класифікації засобів за
категоріями L, M , N , O , O ) у такому порядку:

у рік, який закінчується на непарну цифру, - засоби, остання
цифра року випуску яких непарна;

у рік, який закінчується на парну цифру і нуль, - засоби,
остання цифра року випуску яких парна або нуль.

т.е. установлен срок для КАТЕГОРИИ тр. ср-ва, и указаны сроки "У РІК" ....

ну совсем другой вопрос, что у нас закон шо дишло.. могут так повернуть, могут эдак...

_________________
мир спасут красота и массовые расстрелы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 11:38 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 ноя 2009, 09:58
Сообщений: 133
Откуда: Луганская обл
Авто: KANGOO
Мда,спасибо, стало яснее,
а как понять дату "чергового ТО" , которая указана на талоне? И на полгода меньше 24 месяцев от предыдущей даты прохождения ТО ?
ЗАБИТЬ НА НЕЕ ?

_________________
Изображение
Все великие дела начинаются со слов "Ну ладно, х@й с ним, давай попробуем..."


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 12:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
mgden писал(а):
Мда,спасибо, стало яснее,
а как понять дату "чергового ТО" , которая указана на талоне? И на полгода меньше 24 месяцев от предыдущей даты прохождения ТО ?
ЗАБИТЬ НА НЕЕ ?

забей и никому не давай в руки свой ТО


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 16:18 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июл 2010, 14:45
Сообщений: 94
Авто: бибика
Город: Киев
День добрый! Извиняюсь если чуть не в тему. У меня такой вопрос -Можно ли пройти Тех. Осмотр С арештом заборона на відчуження? Сделал все проплаты по тех. осмотру а в гаи делали рас печатку и оказалась что на машину наложен Арешт: тип АРЕШТ, ЗАБОРОНА НАВІДЧУЖЕННЯ.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 16:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
vovaha писал(а):
День добрый! Извиняюсь если чуть не в тему. У меня такой вопрос -Можно ли пройти Тех. Осмотр С арештом заборона на відчуження? Сделал все проплаты по тех. осмотру а в гаи делали рас печатку и оказалась что на машину наложен Арешт: тип АРЕШТ, ЗАБОРОНА НАВІДЧУЖЕННЯ.

похоже на кредитное авто?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 18:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 09 апр 2010, 20:45
Сообщений: 46
Откуда: КИЕВ
Авто: Мерседес
vovaha писал(а):
День добрый! Извиняюсь если чуть не в тему. У меня такой вопрос -Можно ли пройти Тех. Осмотр С арештом заборона на відчуження? Сделал все проплаты по тех. осмотру а в гаи делали рас печатку и оказалась что на машину наложен Арешт: тип АРЕШТ, ЗАБОРОНА НАВІДЧУЖЕННЯ.



Тех осмотр ! Это не отчуждение ! не кто не давал запрещение на эксплуатацию !

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 07:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Цитата:
працівник Державтоінспекції МВС України здійснює зупинку транспортних засобів, на яких відсутній спеціальний знак(речь о талоне Полиса), закріплений у правому верхньому кутку вітрового скла.
[/quote]

Нигде в Законодательстве не указано о том, что талон Полиса где-то нужно закреплять! И инспектор не имеет никакого законодательного права останавливать кого-либо з а то, что нету на лобовом стекле єтого талона! Он вообще не имеет права проверять без причины (ДТП, нарушение ПДР и ТО) наличие полиса!

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 08:55 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июл 2010, 14:45
Сообщений: 94
Авто: бибика
Город: Киев
Цитата:
похоже на кредитное авто?


Да авто кредитное, но арест на всё имущество наложил другой банк. Если я правильно понял то в тех осмотре отказать не должны.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 10:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
vovaha писал(а):
Цитата:
похоже на кредитное авто?


Да авто кредитное, но арест на всё имущество наложил другой банк. Если я правильно понял то в тех осмотре отказать не должны.

не в обиду - ты можешь НОРМАЛЬНО описать ситуацию?.. ничего же не понятно а из тебя надо по слову вытягивать...

если банк накладывает арест на предмет залога - автомобиль, то любая операция с таким авто будет запрещена. я не уверен попадает ли ГТО в данный перечень, но интуиция подсказывает что попадает. я бы посоветовал обратится в банк, который наложил запрет и разобраться в ситуации с ними. у моего товарища было похожее приключение, и в банке по первой зе просьбе предоставили все документы, законы, инструкции без вопросов.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 10:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
Death_R писал(а):
Нигде в Законодательстве не указано о том, что талон Полиса где-то нужно закреплять! И инспектор не имеет никакого законодательного права останавливать кого-либо з а то, что нету на лобовом стекле єтого талона! Он вообще не имеет права проверять без причины (ДТП, нарушение ПДР и ТО) наличие полиса!

вимагає п.21.1 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 13:08 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июл 2010, 14:45
Сообщений: 94
Авто: бибика
Город: Киев
Кредит на авто в универсал банке. Арест наложен приват банком. Приват банк сейчас со мной судится и наложил арест на всё моё имущество и счета, а имущества у меня нет, всё что есть всё в залоге. Я думал что кредитный авто который является залогом в другом банке арестовывать не будут. Насколько я понимаю «Заборона на відчуження» это запрет на продажу?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 14:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
тебе надо уведомить свой банк в котором брался кредит на авто, а они свяжутся с приватом и уведомят что авто не твое а ихнее... также напиши заявление на главу правления своего банка под диктовку менеджера про то что ты просишь письмо в МРЕО о том что авто находится в залоге и принадлежит не тебе по сути (у них есть форма стандартная). с этим всем ты пройдешь ТО.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Сроки ТО ???
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 15:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 13 май 2010, 14:49
Сообщений: 22
mgden писал(а):
Привет всем, при очередной "проверке документов " проверили дату на талоне ТО ,
я так и понял, что с каким-то смыслом наверно. Говорят , что ТО надо пройти не позже месяца прохождения его 2 года назад???
А как-же с "15 января по 15 декабря" ??? :?

А що означає - "кажуть".
В постанові КМУ написано, що талон дійсний до дати наступного тО, яка вказана на ньому. В мене на талоні написано - 2010.
До якої дати дійсний мій талон. Хтось скаже? Я - не знаю. Написав листа в департамент ДАІ. Може щось напишуть?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Сроки ТО ???
СообщениеДобавлено: 29 июл 2010, 15:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
donvin писал(а):
В мене на талоні написано - 2010.
До якої дати дійсний мій талон. Хтось скаже? Я - не знаю. Написав листа в департамент ДАІ. Може щось напишуть?

до 15 декабря 2010 года. талон в руки не давай и проходи ТО до 15 декабря


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 836 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: