Текущее время: 16 июн 2024, 10:53

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Обгон на перекрестке
СообщениеДобавлено: 20 авг 2009, 13:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
На днях имел разговор с хорошим человеком про один интересный случай якобы обгона на перекрестке и штраф - 425 грн. Видеофиксация со стороны ДПС не велась. Решил помочь и составил иск. Уже успел его зарегестрировать.
Буду ждать определения суда. Надеюсь оно будет об открытии производства по делу.
По ходу дела буду сообщать о результатах....



________________________________суд м.Херсона
_____________________________________________
_____________________________________________
Позивач______________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
Відповідач____________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________



ПОЗОВНА ЗАЯВА
(у справі про адміністративне правопорушення)

2_ липня 2009 року інспектором ДПС роти ДПС ДАІ м.Херсона прапорщиком міліції ___ було винесено на моє ім’я постанову серія _ номер _ по справі про адміністративне правопорушення за нібито порушення мною Правил дорожнього руху. В постанові зазначено, що я 2_ липня 2009 року о _ годині _ хвилин рухався по вулиці _ на автомобілі ___ державний номер _ і на перехресті вулиці _ з вулицею _ здійснив обгін автобуса _ державний номер _, чим порушив пункт 14.6 «а» Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність згідно ч.2 ст.122 Кодекса України про адміністративні правопорушення.
Зазначена постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав.
Інспектором ДПС ___ було складено протокол про адміністративне правопорушення серія __ номер _. У своїх поясненнях до протоколу я зазначив, що за обставин, що склались, я виконував обгін перед перехрестям – а саме – приблизно за 50-60 метрів до нього. В п. 14.6 «а» зазначено, що обгін заборонено саме на перехресті. Тобто, вимог Правил дорожнього руху я не порушував.
Проте, не взявши до уваги мого пояснення, інспектор ДПС почав розгляд справи про адміністративне порушення. Також інспектор зупинив автобус __ державний номер _, і запропонував водію автобуса __ розписатися в протоколі в якості свідка. При цьому інспектор не встановив, відповідно до ст. 272 КУпАП та ст. 65, 77 КАС України, чи відомі __ будь-які обставини зазначеної справи, тобто не встановив чи є він свідком, чим порушив ст. 245, 280 КУпАП. Також інспектор __ не роз’яснив __, які саме обставини треба засвідчити в протоколі.
На підставі протоколу про адміністративне правопорушення серія __ номер __ інспектор ДПС одразу ж виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серії _ номер __.
Ця позовна заява підлягає розгляду у суді на підставі п.3 ч.1 ст.288 КУпАП, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (або прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб про накладення адміністративного стягнення, до яких належать і структурні підрозділи Департаменту ДАІ та їх посадові особи.
Відповідно до ст. 289 КУпАП, постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено протягом десяти днів. Тобто кінцевий термін оскарження зазначеної постанови – 0_ серпня 2009 року. Але в моєму житті склалися поважні об’єктивні обставини, через які я пропустив строк звернення до суду, а саме : в період з 30 липня до 1_ серпня я перебував за межами міста Херсона і фізично не міг реалізувати свого права на оскарження зазначеної постанови.
Відповідно до ч.2 ст.71 КАС України, обов’язок доказування в зазначеній справі покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
На підставі викладеного, керуючись статтями 247, 272, 287, 288, 289 КУпАП та ст. 14, 99,100, 104, 105, 106 КАС України

ПРОШУ :

1. Поновити пропущений з поважних причин строк звернення до суду, відкрити провадження у справі за даною позовною заявою та призначити справу до розгляду.
2. Звільнити мене від сплати судового збору, відповідно до ст. 288 КУпАП.
3. На час розгляду справи, в порядку забезпечення позовної заяви, зупинити дію постанови серії __ номер _, на підставі ч.1, 2, 3 ст. 117 КАС України.
4. Скасувати постанову серії _ номер __, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю події адміністративного правопорушення.

Додатки :
1. Копія позовної заяви.
2. 2 копії протоколу серія _ номер _ від 2_ липня 2009 про адміністративне правопорушення.
3. 2 копії постанови серія _ номер _ від 2_ липня 2009 у справі про адміністративне правопорушення.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обгон на перекрестке
СообщениеДобавлено: 20 авг 2009, 14:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Так держать! 8-)

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Обгон на перекрестке
СообщениеДобавлено: 20 авг 2009, 20:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 май 2009, 12:59
Сообщений: 1891
Авто: любое
Город: ZP
Я тоже товарищам помагаю.Респект! :roll:

_________________
Памятки водителю (обновление от 4.08.2012)
http://turbobit.net/5ynluwvtlwwi.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: