Текущее время: 03 авг 2025, 20:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 08:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Разом з приходом весни та ремонтом дороги, в Чернігові почали з*являтися нові знаки )))
Нещодавно, проїзжаючи по пр.Миру біля ГЛАВПОШТАМПУ, об*їхавши яму від зрізаного дорожного покриття, я повернув наліво... і був зупинений інспектором ))).
Інспектор розказав мені, що треба дивитися на знаки, знаки змінили і тепер вже так їздити не можна, тепер кожен ряд для руху в одному напрямку (1-ВЛІВО, 2-ПРЯМО, 3-НАПРАВО).
І кожен день по дікілька десятків порушників отримують постанови )))

Ось відео мого руху, взяте у інспекторів.
(пишеться заява на отримання копії відео руху вашого авто, мені просто на флешку записали сьогодні)
http://www.youtube.com/watch?v=sWkahCecuZ0

Над дорогою висять от такі знаки:
Изображение
ніяких табличок під ними нема, і не було.

Що я встиг помітити:
1. Ведуться ремонтні роботи
2. розмітка відсутня
3. відео знято звичайною побутовою камерою самсунг (що не входить у перелік приказа 33)
4. на відео не видно, дію яких саме знаків я порушив, самих знаків теж не видно
5. чітко не видно, з якого саме ряду я виїхав на перехрестя, я можу сказати, що я виїхав з середнього, а можу сказати, що виїхав з лівого, і виїхав із-за маршрутки і почав її об*їздити, щоб стати в потрібний ряд.

а от фото знаків і дороги, через 3 хвилини після того, як мене зупинила ДАІ:
Изображение
==============================================
дякую за підказку форумчанина makssav :

ПДД:
ТАБЛИЧКА 7.20 "Діє від ...". Вказує дату (день, місяць, рік), з якої набувають чинності вимоги дорожнього знака. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак.
Изображение

Таблички розміщуються безпосередньо під знаками, з якими вони застосовуються. Таблички 7.2.2-7.2.4, 7.8 у разі розташування знаків над проїзною частиною, узбіччям або тротуаром, розміщуються збоку від знаків.


ДСТУ 4100-2002:
10.9.24 Табличка 7.20 «Діє від...» повинна застосовуватись разом з дорожніми знаками
3.1—3.25, 3.27, 3.29, 3.31, 3.33—3.38, 3.40, 3.41, 4.1—4.6, 4.10, 4.12—4.15 (стосовно смуг руху), 4.16,
5.1, 5.3, 5.5, 5.7, 5.8, 5.10, 5.11, 5.13, 5.15—5.19, 5.31, 5.33, 5.45 для зазначення часу (день, місяць,
рік), з якого починає діяти дорожній знак (за винятком тимчасових), який встановлено там, де його
раніше не було.
Табличка повинна установлюватись одночасно із знаком не пізніше ніж за 14 діб до початку чин¬ності знака і зніматись не раніше ніж за 14 діб після того, як знак став чинний. Встановлення та де¬монтаж таблички в проекті (схемі) організації дорожнього руху не відображаються.

============================================================
А от що я знайшов у теренех інтернету:

Справа № 2-а-5056/09

ПОСТАНОВА

іменем України

03 листопада 2009 року

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:


головуючого Ломакіна В.Є.

за участю секретаря Свірської І.Б.


розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до УДАІ УМВС України в Тернопільській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, -


В С Т А Н О В И В :



Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до відповідача УДАІ УМВС України в Тернопільській області про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення серії ВО №035244 від 25.09.2009 р., посилаючись на те, що вказаною постановою його визнано винним за невиконання вимог дорожнього знаку "Виїзд на дорогу з одностороннім рухом". Однак, із вказаною постановою позивач не згідний і вважає, що його неправомірно притягнуто до адміністративної відповідальності, оскільки про зміну напрямків руху по вул. Стецька в м. Тернополі, працівники ДАІ зобов’язані були повідомити водіїв напередодні та з метою уникнення аварійної ситуації зупиняти їх на початку, а не в кінці вулиці. Окрім цього, при винесенні оскаржуваної постанови інспектором ДАІ не враховано усіх доказів та обставин справи, зокрема не спростовано пояснень правопорушника. З цих підстав, позивач просить оскаржувану постанову скасувати.

У судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав з підстав викладених у позовній заяві, просить позов задовольнити.

Представник відповідача Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи в судове засідання не з’явився, не повідомивши суд про причини неявки. Приймаючи до уваги вимоги ч.4 ст.128 КАС України, суд вважає за можливе розгляд справи у його відсутності.

Дослідивши та оцінивши докази по справі, суд встановив такі факти:

Як вбачається із протоколу про адміністративне правопорушення, серії ВО №046085 від 25.09.2009 р., ОСОБА_1 25.09.2009 року в м. Тернополі по вул. Стецька, керуючи транспортним засобом, не виконав вимогу дорожнього знаку "Виїзд на дорогу з одностороннім рухом", чим порушив вимоги п.5.7.2 Розділу 33 ПДР України.

Постановою в справі про адміністративне правопорушення, серії ВО №035244 від 25.09.2009 року, винесеної ст. інспектором ДПС Швець В.В., на ОСОБА_1 накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 255 грн. за вчинення правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП.

Згідно п. 8.1 ПДР України, затверджених постановою КМУ України № 1306 від 10.10.2001 р. зі змінами внесеними Постановою КМУ №876 від 01.10.2008 р. (далі ПДР України), регулювання дорожнього руху здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів, а також регулювальника.

Згідно п.8.4 "ґ" ПДР України – інформаційно-вказівці знаки, з апроваджують або скасовують певний режим руху, а також інформують учасників дорожнього руху про розташування населених пунктів, різних об'єктів, територій, де діють спеціальні правила .

Дорожній знак "Виїзд на дорогу з одностороннім рухом" (п. 5.7.2 додатку 1 ПДР України) вказує напрямок руху на перехрещуваній дорозі, якщо на ній організовано односторонній рух. Рух транспортних засобів по цій дорозі або проїзній частині дозволяється лише у напрямку стрілки. Тобто, вимоги вказаного дорожнього знаку поширюються лише на проїзну частину дороги де організовано односторонній рух..

Відповідно до п.7.20 Розділу 7 "Таблички до дорожніх знаків" ПДР України, у разі встановлення дорожнього знаку, разом з ним встановлюється табличка "Діє від...", яка вказує (день, місяць, рік), з якої набувають чинності вимоги дорожнього знаку. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак.

Як встановлено в судовому засіданні, про встановлення дорожнього знаку "Виїзд на дорогу з одностороннім рухом" водіїв додатково проінформовано не було. Крім цього, дорожній знак "Виїзд на дорогу з одностороннім рухом" встановлено в місці де його видимість з місця водія обмежена.

За таких обставин, аналізуючи зібрані у судовому засіданні докази та норми чинного КУпАП із внесеними змінами і доповненнями, враховуючи те, що відповідачем не представлено достатньо належних доказів про вчинення позивачем адміністративного правопорушення в той час коли відповідно до ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову, суд вважає, що позивач ОСОБА_1 вимог ПДР України не порушував і в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП. У зв'язку з цим, суд приходить до переконання, що оскаржувана постанова в справі про адміністративне правопорушення винесена з порушенням вимог чинного законодавства, є незаконною і підлягає до скасування.

Керуючись п. п. 8.1, 8.4 "ґ", 5.7.2 д.1, п.7.20 Розділу 7 ПДР України, ст.ст. 122, 251, 280, 283, 284, 289, 293 КУпАП, ст.ст. 1, 10, 11, 18, 71, 158 – 163, 186 КАС України, суд, -


П О С Т А Н О В И В :


Позов – задовольнити.

Постанову по справі про адміністративне правопорушення серії ВО №035244 від 25 вересня 2009 року, винесену ст. інспектором ДПС Швець В.В. про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 КУпАП та накладення на нього адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 255 грн. – скасувати.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня її проголошення та апеляційної скарги – протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або шляхом подання апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Головуючий Ломакін В.Є.

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Последний раз редактировалось ogurec_dk 05 апр 2011, 11:20, всего редактировалось 6 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 09:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
К сведению:

ПДД:
7.20 "Діє від ...". Вказує дату (день, місяць, рік), з якої набувають чинності вимоги дорожнього знака. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак.

Таблички розміщуються безпосередньо під знаками, з якими вони застосовуються. Таблички 7.2.2-7.2.4, 7.8 у разі розташування знаків над проїзною частиною, узбіччям або тротуаром, розміщуються збоку від знаків.


ДСТУ 4100-2002:
10.9.24 Табличка 7.20 «Діє від...» повинна застосовуватись разом з дорожніми знаками
3.1—3.25, 3.27, 3.29, 3.31, 3.33—3.38, 3.40, 3.41, 4.1—4.6, 4.10, 4.12—4.15 (стосовно смуг руху), 4.16,
5.1, 5.3, 5.5, 5.7, 5.8, 5.10, 5.11, 5.13, 5.15—5.19, 5.31, 5.33, 5.45 для зазначення часу (день, місяць,
рік), з якого починає діяти дорожній знак (за винятком тимчасових), який встановлено там, де його
раніше не було.
Табличка повинна установлюватись одночасно із знаком не пізніше ніж за 14 діб до початку чин¬ності знака і зніматись не раніше ніж за 14 діб після того, як знак став чинний. Встановлення та де¬монтаж таблички в проекті (схемі) організації дорожнього руху не відображаються.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 10:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Спасибі, якось забув я про таке, колись же сам бачив у Чернігові, що табличку вішають, бачив же (забувається)

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 11:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 янв 2011, 12:22
Сообщений: 2124
Откуда: Украина
Авто: 2 и 4 колеса
Город: У самого синего моря
Хорошо, по правилам ДД можно бороться, а что мы видим на видео? Машину, похожую на Вашу, которая может быть и нарушает ПДД. Но где номер снятый крупным планом, где доказательства что это именно Вы нарушаете? Когда снято это видео? Что за трясогузка в конце концов? Это видео не выдерживает никакой критики, не говоря о том, что неправомерно вели они неразрешённой камерой видеофиксацию и не может быть доказательством нарушения ПДД именно Вами. Это не Вы ехали и точка, а геи совершили служебный подлог!

_________________
ПТН ПНХ! Слава Україні!
ИзображениеИзображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 11:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 июн 2009, 18:34
Сообщений: 1559
Авто: Ми-8
Город: .....
А что это за средний знак, Пикассо рисовал?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 11:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
FRESH63 писал(а):
А что это за средний знак, Пикассо рисовал?

ты ещё в Одессе знаков не видел

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 11:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 июн 2009, 18:34
Сообщений: 1559
Авто: Ми-8
Город: .....
Видел, почему же нет. Бывал смотрел, у вас другие художники, типа Малевича.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 11:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
FRESH63 писал(а):
Видел, почему же нет. Бывал смотрел, у вас другие художники, типа Малевича.

в последнее время у нас тут ещё и авангардисты посвились, тьфу, АНАРХИСТЫ, ты перевёрнутый знак ПП видел?? а Остановка, стоянка запрещенна перевоплотившийся в кирпичь (правда ен до конца), а про изгибы прямой (раньше) дороги, да ещё и с такими углами, что мама не горюй.........

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 15:33 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
olgdomovoy писал(а):
Но где номер снятый крупным планом, где доказательства что это именно Вы нарушаете? Когда снято это видео?
Что за трясогузка в конце концов?
Это видео не выдерживает никакой критики, не говоря о том, что неправомерно вели они неразрешённой камерой видеофиксацию и не может быть доказательством нарушения ПДД именно Вами.
Это не Вы ехали и точка, а геи совершили служебный подлог!


1. Є номер знятий крупним планом (я обрізав відео, щоб не світити його в інтернеті і щоб зменьшити розміри... залишив для перегляду ГОЛОВНЕ)
2. Точно сказано - невідомо коли знято відео
3. трясогузка є, це не дає змоги розгледіти, з якої полоси я виїхав, чи я обгоняв бус, з його ж полоси, чи я їхав з середньої - невідомо, лише припущення.
Для 100% впевненості відеозапис треба робити ВЛОБОВУ, вздовж просп Миру, а не з боку
Доречі не видно знаків, які диктують як їхати
4. Камера звичайна, самсунг, чорна. У переліку приказу №33 її нема )))) до того ж вона не в автоматичному режимі працює ))

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 апр 2011, 21:55 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Я тут пошарився в теренах інтернету і знову знайшов щось цікаве:

Ось тут Деснянський суд відмовив у задоволенні про відеокамеру:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/8628204

А ось тут Апеляційний - задовольнив :
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/13542991

Користуйтеся )))

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 апр 2011, 21:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Адмін Позов послано до суду заказним листом з увідомленям.
Буду тепер чекати.....
... та готуватись...

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 апр 2011, 20:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Сьогодні прийшло повідомлення, що лист дойшов )))
(швидко)
Написано Доставлено (вручено) 13.04.2011 .. а відправлено було 12.04.11
Чекаю виклику.

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 апр 2011, 22:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
jester: Привет земляк!) Та же херня, удивил меня гаишник что знаки поменяли и выписал штраф. Уже пришла ухвала суда, суд назначен на середину июня. Ссылаюсь на гост 4100-2002 (отсутствие таблички 7.20), ну и на несертефицированную камеру.
После заседания отпишусь!)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 апр 2011, 21:36 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
parashutist писал(а):
jester: Привет земляк!) Та же херня,

перезвони 095 4295 423
либо напиши в ЛС.

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 май 2011, 21:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 07:50
Сообщений: 728
Откуда: город партизанской славы Чернигов
Авто: велосипед
Город: город
Вооооо, жизнь налаживается - пришла повесточка из суда )))))
Суд принял мое дело в рассмотрение.
Суд состоится 31.05.11.
Судья - БЕЧКО Е.М.

_________________
==============================================================
Видим нарушение - пишем на видео - увольняем гая!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 19 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron