xmclrdg писал(а):
Здравствуйте!
Можно ли (и каким образом) при судебном обжаловании постановления "не надав поліс струхування" (да и вообще в любых судебных разбирательствах с ГАИ) использовать тот факт, что останавливал один инспектор, а потом к делу подключился его напарник и уже он составлял протокол и выносил постановление?
гаи - подразделение мвд, следовательно на гайцев распространяется закон о милиции.
Цитата:
Стаття 10. Основні обов'язки міліції
...
Працівник міліції на території України незалежно від посади, яку він займає, місцезнаходження і часу в разі звернення до нього громадян або службових осіб з заявою чи повідомленням про події, які загрожують особистій чи громадській безпеці, або у разі безпосереднього виявлення таких зобов'язаний вжити заходів до попередження і припинення правопорушень, рятування людей, подання допомоги особам, які її потребують, встановлення і затримання осіб, які вчинили правопорушення, охорони місця події і повідомити про це в найближчий підрозділ міліції.
то есть он может выявить и пресечь правонарушение, а оформить может
уполномоченный працівник міліції
при исполнении.
второй вариант. не каждому гайцу дано оформлять нарушения. есть статьи, которые требуют наличия специального звания, а есть и такие, которые могут быть рассмотрены только судом. и что теперь, подавать в суд на суд?
так что потуги в этом направлении могут быть тщетны.