Текущее время: 26 июл 2025, 01:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 08:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
не одноразово на мою скаргу в прокуратуру щодо дій даішників
отримую Виклик або Запрошення з посиланням на ЗУ Про прокуратуру ст.20 Повноваження прокурора з приписом з’явитись обов’язково, а то згідно ЗУ Про прокуратуру ст.8 Обов'язковість виконання вимог прокурора: "можуть бути доставлені примусово" та накладено штраф згідно КУпАП ст. 185-8 "Ухилення від прибуття за викликом в прокуратуру"

З одногу боку ст.8 Про прокуратуру можуть бути доставлені примусово, а
з іншого ст.8 вимоги прокурора, які відповідають чинному законодавству

З одногу боку ст.20 Про прокуратуру зобов'язані з'являтись, а
з іншого ст.28 підставою для оплати і відсутності на роботі є повістка з відповідною відміткою прокуратури.
Як ця повістка виглядає? схоже законом не врегульовано та є звичайним залякуванням

Мало того що таке запрошення приходить вже після дати в ньому вказаної
так далі на підставі мого не з'явлення закривають розгляд скарги

Власне питання: шо це за цирк та як з ним боротися?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 08:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2009, 22:18
Сообщений: 1435
Откуда: Киев
перезвони автору сей повестки и выясни все по телефону

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 08:43 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
Bart Tapolsky писал(а):
перезвони автору сей повестки и выясни все по телефону
це перше що приходить в голову ... але там нема ані телефону, а ні данних за якою справою
до тогож ці виклики прийшли поштою зс запізненням і зараз нема сенсу дзвонити

мабудь я напишу інформ.запит та спитаю саме прокуратуру:
яким законодавчим актом врегулювана форма виклику?
чому в виклику не зазначено в якості кого та по якій справі мене викликають?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 12:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
обязательно пиши запрос, ставь побольше существенных вопросов, помни они тоже подпадают под коррупционный закон ( ст.5 п.г)

в запросе требуй уточнить для каких конкретно действий необходимо твое личное присутствие в прокуратуре, в качестве кого тебя вызывают, что непонятно из того что ты указал в жалобе.

спроси кто компенсирует и на основании чего дорогу туда обратно.

тебя просто хотят по просьбе гайшиков замучать,





http://www.licasoft.com.ua/component/li ... &id=116322

Повестка, как процессуальный документ, влекущий привод возможна только в рамках уд. В рамках же проверок, проводимых прокуратурой, повестки не предусмотрены. Соответственно написав повестку вне рамок уд помощник прокурора превысил свои полномочия. Очень рельефно это будет выглядеть, если потребовать возмещения в соответсвии со ст. 28 ЗУ "Про прокуратуру"

Как информативный обзор могу предложить некую справку, которую готовили по этому вопросу. Авторство не мое, все, что будет высказано, станет предметом наивнимательнейшего и пристального изучения;):
Повістка (виклик) в прокуратуру щодо прокурорської перевірки в межах адміністративно – правових відносин
Законодавство України про прокуратуру складається з Конституції України (ст.ст.121,122,123), Закону «Про прокуратуру» іншими законодавчими актами України виданими у відповідності Закону «Про прокуратуру». Зокрема визначено повноваження прокурорів, організація, засади та порядок діяльності прокуратури.
Питання виклику прокурором в прокуратуру посадовців і громадян для надання пояснень, щодо встановлення, уточнення, перевірки інформації, фактів порушення законів України, що з’ясовуються прокурорською перевіркою в межах адміністративно – правових відносин регулюється ЗУ «Про прокуратуру». Зокрема:
ст. 8. Обов’язковість виконання вимог прокурора передбачено, що вимоги прокурора, які відповідають чинному законодавству, є обов’язковими для всіх органів, підприємств, установ, організацій, посадових осіб та громадян і виконуються невідкладно або у передбачені законом чи визначені прокурором строки. Невиконання без поважних причин законних вимог прокурора тягне за собою передбачену законом відповідальність. Посадові особи і громадяни зобов’язані з’являтись за викликом прокурора і давати пояснення з обставин, які з’ясовуються прокурорською перевіркою. В разі ухилення від прибуття посадова особа або громадянин за постановою прокурора можуть бути доставлені примусово органами міліції. Таким чином, процесуальна діяльність прокурора має виключний перелік і складається з повноваження викликати особу та відбирати пояснення. Суб’єктами звернення прокурора в цьому випадку можуть бути як посадові особи, так і громадяни. Поняття «громадяни» не включає в себе посадових осіб-негромадян (тобто осіб без громадянства та громадян інших держав).
В свою чергу, Законом встановлений обов’язок для осіб, які є суб’єктами звернень прокурора (громадян та посадових осіб), з’являтись за викликом прокурора та давати пояснення.
ст. 20 Повноваження прокурора, передбачає що: «При здійсненні прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів прокурор має право викликати посадовців і громадян, вимагати від них усних або письмових пояснень щодо порушень законів»).
ст. 28 Гарантії і компенсації громадянам, що викликаються до прокуратури, передбачено, що: «Особі, яка викликається до прокуратури, виплачується середній заробіток за час, затрачений у зв'язку з викликом, за рахунок державного бюджету. Підставою для оплати і відсутності на роботі є повістка з відповідною відміткою прокуратури»).
Порядок виклику особи до прокурора не врегульовано діючим законодавством, і, враховуючи ст. 19 Конституції України, а також ________________________________
____________________________________________________________________________
Даний Закон не містить поняття – повістка, вимог щодо оформлення, порядку видачі та вручення, відповідальності за невиконання даного документу.
Аналіз чинного законодавства України показує, що жодного офіційно зареєстрованого і опублікованого нормативного документа (Указу Президента, Постанови ВРУ, Постанови КМУ, Наказу Генеральної Прокуратури України), що регулює питання порядку виклику в прокуратуру під час проведення прокурорської перевірки в межах адміністративно – правових відносин на підставі повістки і всіх пов’язаних з цим процесуальних дій, немає.
Конституція України ст. 57 передбачено: «Кожному гарантується право знати свої права і обов'язки. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є не чинними.
Стаття 19 Конституції України встановлює правовий порядок, зокрема, правові засади здійснення посадовими особами, в тому числі посадовими особами прокуратури, своїх повноважень, а саме: «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України»
Отже виконання посадовими особами і громадянами такого документа, як повістка видана прокурором (у непередбачений законом спосіб) під час проведення прокурорської перевірки в межах адміністративно – правових відносин, не є обов’язковим, і не передбачає настання юридичної відповідальності за її не виконання.


Последний раз редактировалось kam 24 сен 2010, 12:57, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 12:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Ну ты даешь! Ты за вызов где нибудь подпись ставил? Если нет - то ты его не получал. Если бы ты очень понадобился, то к тебе пришел бы участковый и попросил явиться в прокуратуру!
Ответ на твою жалобу тебе пришел? Если нет - пиши в вышестоящую инстанцию о корупционных действиях.

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 13:03 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
kam писал(а):
обязательно пиши запрос, ставь побольше существенных вопросов, помни они тоже подпадают под коррупционный закон ( ст.5 п.г)
http://www.licasoft.com.ua/component/li ... &id=116322
теж вже знайшов ... дякую
Death_R писал(а):
Ну ты даешь! Ты за вызов где нибудь подпись ставил? Если нет - то ты его не получал. Если бы ты очень понадобился, то к тебе пришел бы участковый и попросил явиться в прокуратуру!
Ответ на твою жалобу тебе пришел? Если нет - пиши в вышестоящую инстанцию о корупционных действиях.
виклик прийшов заказним листом, який отримали батьки
явитися в прокуратуру в мене нема божання ... бо відстань харків-житомир десь 600км
я не знаю чи прийшла відповідь бо не знаю за якою справою мене викликають ... декілька справ саме на житомирщині

зі. що робити зрозуміло ... запрос дам на перевірку ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2010, 13:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
в вышестоящую запрос,с вопросом о розьяснении твоего случая, 600 км имею ввиду, вне рамок уголовного дела,

спроси просто , по жалобе на гаи разумно вызывать человека за 600 км для того чтобы на него посмотреть или уточнить дату рождения, как коступают в данных случаях, чем руководствуются, прокуратура должна указать для чего именно нужно твое участие в конкретном случае.
за первую неявку оснований для привода нет, кроме того письмо вручили не тебе.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2010, 13:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
Цитата:
До Прокуратури Житомира ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

16.09.2010 я отримав листа з Прокуратури Новоград-Волинська. В листі № 8106 від 07.09.2010 за підписом слідчого Новоград-Волинської прокуратури молодшого радника юстиції Герач Р.А., в якому мене запрошували з’явитися в прокуратуру Новоград-Волинська на 15.09.2010, лист додається.

Хотілось би звернути вашу увагу на такі обставини щодо цього листа:
1. як видно з листа Герич Р.А. вважає що явка обов’язкова;
2. лист було отримано пізніше ніж дата запрошення;
3. в листі не вказано в якості кого та за для якої мети мене запрошено;
4. в скарзі про яку йдеться в листі крім моєї адреси вказано мій номер телефону;
5. відстань від Новоград-Волинська до Харкова складає близько 680 км.

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема: обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

Керуючись ст. ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу письмово надати відповідь на такі питання:

1. яким законодавчим актом врегулювано форму саме Запрошення, яке мені надіслали?
2. яким законодавчим актом врегулювано обов’язкову явку за таким листом?
3. для яких конкретно дій необхідна моя особиста присутність та чому це не зазначено в листі?
4. в якості кого мене запрошено до прокуратури та чому це не зазначено в листі?
5. що незрозуміло з того що я виклав в скарзі?
6. чому не можна було вирішити питання за телефоном наданим мною?
7. хто та на підставі яких документів компенсує мені витрати на подорож довжиною в понад 680 км, яку я повинен зробити за для виконання вимог листа?
8. чим керувався Герач Р.А. викликаючи людину за 680 км по скарзі на працівника ДАІ?

Д О Д А Т К И :
1. Копія листа № 8106 від 07.09.2010 із Прокуратури Новоград-Волинська.
покритикуйте пліз ... заздалегідь вдячний


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2010, 14:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
Убрал бы такие пункты запроса:
1. - напишут согласно закону про прокуратуру.
2. - выложи в такой редакции "При каких случаях предусмотренно ОБЯЗАТЕЛЬНУЮ явку гражданина, по вызову прокурора, и какими нормативными актами это регулируется?"
3, 4 - объединить в один.

Остальные нужно как-то перефразировать или убрать

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2010, 14:50 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 май 2010, 15:06
Сообщений: 405
Откуда: Харків
Авто: народний ...
Death_R писал(а):
Остальные нужно как-то перефразировать или убрать
підправив ...

Цитата:
Керуючись ст. ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу письмово надати відповідь на такі питання:

1. в яких випадках передбачено обов’язкову явку громадянина по виклику прокурора та якими нормативними актами це врегульовано?
2. чи відповідає вимога Герач Р.А. щодо обов’язкової явки, чинному законодавству та якому саме, як це передбачає ст.8 ЗУ Про прокуратуру?
3. чи є надісланий мені лист підставою для компенсації витрат на виконання вимоги Герач Р.А., які передбачені ст.28 ЗУ Про прокуратуру?

4. для яких конкретно дій необхідна моя особиста присутність, в якості кого мене запрошено до прокуратури та чому це не зазначено в листі?
5. чому не можна було вирішити питання за телефоном наданим мною?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2010, 19:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
ЗУ О борьбе с коррупцией
Ст.5
г) відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації,
надання якої передбачено правовими актами, умисно затримувати її,
надавати недостовірну чи неповну інформацію;

ЗУ О Информации
Стаття 47. Відповідальність за порушення законодавства
про інформацію

Порушення законодавства України про інформацію тягне за собою
дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну
відповідальність згідно з законодавством України.

Відповідальність за порушення законодавства про інформацію
несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як:

необгрунтована відмова від надання відповідної інформації;

надання інформації, що не відповідає дійсності;

несвоєчасне надання інформації;

навмисне приховування інформації;

необгрунтоване віднесення окремих видів інформації до
категорії відомостей з обмеженим доступом;



ЗУ О Прокуратуре

Стаття 3. Правові основи діяльності прокуратури

Повноваження прокурорів, організація, засади та порядок
діяльності прокуратури визначаються Конституцією України, цим
Законом, іншими законодавчими актами.

Стаття 5. Функції прокуратури

Прокуратура України становить єдину систему, на яку
відповідно до Конституції України та цього Закону покладаються
такі функції:

1) підтримання державного обвинувачення в суді;

2) представництво інтересів громадянина або держави в суді у
випадках, визначених законом;

3) нагляд за додержанням законів органами, які проводять
оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;

4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень
у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів
примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи
громадян.

На прокуратуру не може покладатися виконання функцій, не
передбачених Конституцією України ( 254к/96-ВР ) і цим Законом.


КОНСТИТУЦИЯ


Стаття 121. Прокуратура України становить єдину систему, на
яку покладаються:
1) підтримання державного обвинувачення в суді;
2) представництво інтересів громадянина або держави в суді у
випадках, визначених законом;
3) нагляд за додержанням законів органами, які проводять
оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;
4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень
у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів
примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи
громадян;
5) нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина,
додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади,
органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими
особами. { Статтю 121 доповнено пунктом 5 згідно із Законом
N 2222-IV ( 2222-15 ) від 08.12.2004 }

Стаття 123. Організація і порядок діяльності органів
прокуратури України визначаються законом.




ЗУ О Прокуратуре




Стаття 8. Обов'язковість виконання вимог прокурора

Вимоги прокурора, які відповідають чинному законодавству, є
обов'язковими для всіх органів, підприємств, установ, організацій,
посадових осіб та громадян і виконуються невідкладно або у
передбачені законом чи визначені прокурором строки.

Невиконання без поважних причин законних вимог прокурора
тягне за собою передбачену законом відповідальність.

Посадові особи і громадяни зобов'язані з'являтись за викликом
прокурора і давати пояснення з обставин, які з'ясовуються
прокурорською перевіркою. В разі ухилення від прибуття посадова
особа або громадянин за постановою прокурора можуть бути
доставлені примусово органами міліції.


Стаття 12. Розгляд заяв і скарг

Прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав
громадян та юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до
компетенції суду.
{ Частина перша статті 12 в редакції Закону N 3662-12 від
26.11.93 }

Прокурор здійснює нагляд за додержанням вимог законодавства
щодо порядку розгляду скарг всіма органами, підприємствами,
установами, організаціями та посадовими особами.

Прокурор проводить особистий прийом громадян.

Прийняте прокурором рішення може бути оскаржено вищестоящому
прокурору або до суду.
{ Частина четверта статті 12 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 2663-III ( 2663-14 ) від 12.07.2001 }

Після прийняття рішення по скарзі Генеральним прокурором
України провадження по таких скаргах в органах прокуратури
припиняється.

Стаття 17. Слідчі прокуратури

У Генеральній прокуратурі України, прокуратурі Автономної
Республіки Крим є старші слідчі в особливо важливих справах і
слідчі в особливо важливих справах; у прокуратурах областей, міст
та інших прирівняних до них прокуратурах можуть бути слідчі в
особливо важливих справах і старші слідчі; у районних,
міжрайонних, міських - старші слідчі і слідчі.

Слідчі прокуратури провадять попереднє слідство у справах про
діяння, що містять ознаки злочину, віднесені законом до їх
підслідності, а також в інших справах, переданих їм прокурором.
{ Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3662-12 від
26.11.93 }

Р о з д і л III

ПРОКУРОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Глава 1

Нагляд за додержанням і застосуванням законів

{ Назва глави 1 розділу III в редакції Закону N 2663-III
( 2663-14 ) від 12.07.2001 }

Стаття 19. Предмет нагляду за додержанням і застосуванням
законів
{ Назва статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2663-III ( 2663-14 ) від 12.07.2001 }

Предметом нагляду за додержанням і застосуванням законів є:
{ Абзац перший частини першої статті 19 із змінами, внесеними
згідно із Законом N 2663-III ( 2663-14 ) від 12.07.2001 }
1) відповідність актів, які видаються всіма органами,
підприємствами, установами, організаціями та посадовими особами,
вимогам Конституції України ( 254к/96-ВР ) та чинним законам;
2) додержання законів про недоторканність особи,
соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи
громадян, захист їх честі і гідності, якщо законом не передбачений
інший порядок захисту цих прав;
3) додержання законів, що стосуються економічних,
міжнаціональних відносин, охорони навколишнього середовища,
митниці та зовнішньоекономічної діяльності.

Перевірка виконання законів проводиться за заявами та
іншими повідомленнями про порушення законності, що вимагають
прокурорського реагування, а за наявності приводів - також з
власної ініціативи прокурора. Прокуратура не підміняє органи
відомчого управління та контролю і не втручається у господарську
діяльність, якщо така діяльність не суперечить чинному
законодавству.
{ Частина друга статті 19 в редакції Закону N 3662-12 від
26.11.93 }

Стаття 20. Повноваження прокурора

При здійсненні прокурорського нагляду за додержанням і
застосуванням законів прокурор має право: { Абзац перший частини
першої статті 20 в редакції Закону N 2663-III ( 2663-14 ) від
12.07.2001 }
1) безперешкодно за посвідченням, що підтверджує займану
посаду, входити у приміщення органів державної влади та органів
місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ
та організацій незалежно від форм власності, підпорядкованості чи
приналежності, до військових частин, установ без особливих
перепусток, де такі запроваджено; мати доступ до документів і
матеріалів, необхідних для проведення перевірки, в тому числі за
письмовою вимогою, і таких, що містять комерційну таємницю або
конфіденційну інформацію. Письмово вимагати подання в прокуратуру
для перевірки зазначених документів та матеріалів, видачі
необхідних довідок, в тому числі щодо операцій і рахунків
юридичних осіб та інших організацій, для вирішення питань,
пов'язаних з перевіркою. Отримання від банків інформації, яка
містить банківську таємницю, здійснюється у порядку та обсязі,
встановлених Законом України "Про банки і банківську діяльність"
( 2121-14 ); { Пункт перший частини першої статті 20 в редакції
Закону N 3662-12 від 26.11.93, із змінами, внесеними згідно із
Законами N 2663-III ( 2663-14 ) від 12.07.2001, N 2922-III
( 2922-14 ) від 10.01.2002 }
2) вимагати для перевірки рішення, розпорядження, інструкції,
накази та інші акти і документи, одержувати інформацію про стан
законності і заходи щодо її забезпечення;
3) вимагати від керівників та колегіальних органів проведення
перевірок, ревізій діяльності підпорядкованих і підконтрольних
підприємств, установ, організацій та інших структур незалежно від
форм власності, а також виділення спеціалістів для проведення
перевірок, відомчих і позавідомчих експертиз; { Пункт третій
частини першої статті 20 в редакції Закону N 3662-12 від
26.11.93 }
4) викликати посадових осіб і громадян, вимагати від них
усних або письмових пояснень щодо порушень закону.

При виявленні порушень закону прокурор або його заступник у
межах своєї компетенції мають право:
1) опротестовувати акти Прем'єр-міністра України, Кабінету
Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим,
міністерств та інших центральних органів виконавчої влади,
виконавчих органів місцевих Рад, підприємств, установ,
організацій, громадських об'єднань, а також рішення і дії
посадових осіб; { Пункт перший частини другої статті 20 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-III ( 2663-14 ) від
12.07.2001 }
2) вносити подання або протест на рішення місцевих Рад
залежно від характеру порушень; { Пункт другий частини другої
статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-III
( 2663-14 ) від 12.07.2001 }
3) порушувати у встановленому законом порядку кримінальну
справу, дисциплінарне провадження або провадження про
адміністративне правопорушення, передавати матеріали на розгляд
громадських організацій;
4) давати приписи про усунення очевидних порушень закону;
5) вносити подання до державних органів, громадських
організацій і посадовим особам про усунення порушень закону та
умов, що їм сприяли;
6) звертатись до суду з заявами про захист прав і законних
інтересів громадян, держави, а також підприємств та інших
юридичних осіб. { Пункт 6 частини другої статті 20 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 762-IV ( 762-15 ) від 15.05.2003 }
{ Стаття 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3662-12 від
26.11.93 }




Начни как всегда сначала.

С Конституции

Текст сформулируеш сам.

1. спроси в связи с каким пунктом ст. 121 конституции,и ст.5 закона о прокуратуре, связан твой лично, вызов в прокуратуру, для чего конкретно, притом, что ты заявитель, а не нарушитель.


2. Какому конкретно пункту, статье, действующего законодательства отвечают требования следователя о вызове за тридевять земель.(см ст.8 закона )

3. Полномочия следователя прокуратуры определены ст. 17 закона, где указано, что они проводят предварительное следствие по делам имеющим признаки преступлений и по ДЕЛАМ переданным прокурором, имеется ввиду уголовное производсто, но не по материалам (жалобам), в связи с этим спроси по жалобе дело возбуждено? Если нет почему тебя вызывает следователь, а не прокурор.


4. Если вызывает прокурор, в связи с каким из пунктов полномочй прокурора ст.20 закона, какой закон ты нарушил( 4.викликати посадових осіб і громадян, вимагати від них усних або письмових пояснень щодо порушень закону. )

Все это в запрос.

Через 11-12 дней заявление о коррупционных действиях в вышестоящую прокуратуру так как скорее всего ответ через 10 дней тебе не направят. Образцы найдеш по поиску.

+предидущие поправки


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2010, 16:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2009, 22:18
Сообщений: 1435
Откуда: Киев
и чем закончилось?

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2010, 18:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 май 2010, 17:05
Сообщений: 150
Авто: БАЙК
По памяти, но могу ошибиться, есть закон или статья в УПК где коментируется вызов по повестке а именно время с какого по какого и териториальность. Знаю точно что иногородних опрашивают и допрашивают по отдельному поручению следователя или прокурора, по месту жительства фигуранта.

_________________
"Идиотов в принципе не много, но они так грамотно расставлены, что встречаются на каждом углу"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2010, 20:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 авг 2010, 18:44
Сообщений: 4119
Откуда: З ДК
Авто: ford
Город: Київ
Bart Tapolsky писал(а):
перезвони автору сей повестки и выясни все по телефону

100% :)
У мене похожа ситуація була у чернівецькій олб. ВІДЕО ТУТ http://www.youtube.com/watch?v=I6tF9nKDytY
але Мені дзвонили з прокуратути чернівецької обл. через 3 дні :)
я пояснив шо я живу у Киеві і наданий момент приіхати неможу я йому запропонував відправилити на Eмейл пояснення і скинути силку на відео яке я знімав і і через 5 хаилин вислали емейл прокуратури :)!!!!!
Був приемно здивований :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 дек 2010, 19:21 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2010, 19:05
Сообщений: 60
Откуда: Донецк, Украина
Авто: есть
Город: Украина
Очень хочется узнать, чем закончилась история?
Отослал информзапрос?
Что ответили???

_________________
С уважением, Владимир.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: