Текущее время: 15 май 2025, 20:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


ВНИМАНИЕ!! РАЗДЕЛ С ЖЕСТКОЙ МОДЕРАЦИЕЙ!

1. В этом разделе Вы можете создавать темы с просьбой о помощи в составлении исков, жалоб, заявлений.
2. Тема не должна дублировать уже существующую тему. Обязательно пользуйтесь поиском перед созданием темы.
3. Название темы должно коротко, но подробно описывать проблему.
4. Бессмысленные названия тем (eg. "Помогите", "Спасите", "Нужна помощь" строго запрещены.
5. При создании темы, максимально подробно опишите Вашу проблему с указанием детальной хронологии событий. Также, прикрепите все документы, которые имеются у Вас (копии протоколов, постановлений, актов и т. д.
5. Строго запрещено написание сообщений, не относящихся к теме. Писать можно только прямые вопросы и ответы правового характера в рамках темы.
6. После решения Вашего вопроса, если тема исчерпана, автор темы должен нажать кнопку "Принять ответ" в виде зеленой галочки в сообщении, в котором максимально подробно описан ответ на Ваш вопрос.

ТЕМЫ И СООБЩЕНИЯ, НАРУШАЮЩИЕ ДАННЫЕ ПРАВИЛА, БУДУТ УДАЛЯТЬСЯ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 08 июл 2012, 18:11 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 23 фев 2011, 19:50
Сообщений: 16
Авто: Veracruz
Уважаемые форумчане! Обратился ко мне знакомый с проблемой.
Нарушение п. п. 12.4, ч. 1 ст. 122. Попался на Визир. Скорость 87 при выезде из города, но это место я знаю. Там по 2 разделенные полосы в обе стороны. С обеих сторон лесополоса. Ехал в левом ряду. Его сзади начали подпирать. В правом ряду ехала машина. Он "притопил", чтоб обогнать и уступить. Стояли за поворотом, спрятавшись в кустиках. Прибор был на штативе, но фото было увеличенное, то есть без привязки к местности и ситуации на дороге. Тормознули только его, при этом он был вынужден совершать опасный маневр при остановке, по сути подрезая тот автомобиль в правом ряду.
Хотим обжаловать. Будем использовать следующие моменты:
1) Увеличенное фото
2) В постановлении не стоит печать
3) В протоколе отмечено, что прилагается постановление
Ну и там по мелочи - с правами не ознакомил, свидетели не вписаны, спілкувався не на державній мові, не включены маячки, создал аварийную ситуацию и т. д.
Кто еще может посоветовать что нибудь толковое? Заранее благодарен!
Вот сканы документов
http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i171 ... d.jpg.html
http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i171 ... d.jpg.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 08 июл 2012, 20:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Ну ще одна зачіпка як тут viewtopic.php?f=21&t=14013
http://roadcontrol.org.ua/node/1249
http://reyestr.court.gov.ua/Review/10846533

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 09 июл 2012, 15:52 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 23 фев 2011, 19:50
Сообщений: 16
Авто: Veracruz
Прошу сильно не пинать. Получилось вот такое

До Старобешівського районного суду
87200, смт Старобешево, вул. Поштова, 29

Позивач:


Відповідач:
інспектор ДПС роти ДПС м Макіївки при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області
Вірченко Сергій Сергійович
УДАI ГУМВС України в Донецькiй областi
вул. Ходаковського, 10, м. Донецьк, 83023

від сплати судового збору звільнений на підставі ст. 288 КУпАП

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення
Постановою інспектора ДПС роти ДПС м Макіївки при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області Вірченко Сергія Сергійовича (далі за текстом Інспектор ДПС) від 30.06.2012 року на мене накладено адміністративне стягнення по ч. 1 ст. 122 КУпАП в розмірі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень. В порядку ст. 254 КУпАП, по начебто факту порушення ПДД України складений протокол про адміністративне правопорушення від 30.06.2012 року щодо мене, а саме , що я нібито рухався в межах міста зі швидкістю 87 км. на годину чим перевищив допустиму швидкість на 27 км. на годину.
Зазначена постанова Інспектора ДПС являється незаконною, винесена з порушенням норм адміністративного, та адміністративно-процесуального права та підлягає скасуванню з наступних підстав.
1. Положеннями статей 276, 278, 279 та 280-285 КУпАП встановлено, які дії орган (посадова особа) повинен провести при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення, чітко регламентовано порядок розгляду справи та обставини, які при цьому підлягають з'ясуванню.
Інспектором ДПС було притягнуто мене до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП на місці вчинення “правопорушення” , в супереч положення ч. 3 ст. 258 КУпАП, оскільки ст. 122 КУпАП не передбачена в ч. 1 ст. 258 КУпАП, а відтак, вказана постанова інспектором ДПС на місці вчинення правопорушення винесена не могла бути, оскільки таку повинні виносити тільки відповідні працівники Державтоінспекції МВС України, які мають спеціальні звання за наслідками розгляду адміністративних матеріалів, відповідно до положень п. 3 ч. 2 ст. 222 КУпАП, Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої Наказом МВС України від 26.02.2009 року № 77 (далі Інструкції) і в порядку визначеному ст. ст. 278-280 КУпАП, чого Інспектором ДПС дотримано не було.
Досліджуючи відомості, а саме посаду та звання, Інспектора ДПС, що були внесені ним особисто у відповідні графи протоколу АН1 № 555994 та постанови АН1 №153476, можна зробити висновки що інспектор Вірченко С. С. не має спеціального звання та відповідно до своїх функціональних обов'язків не має право самостійно виносити постанови у справах про адміністративні правопорушення, оскільки відповідно до п. 12.4 Інструкції таке право тільки надано інспекторам з адміністративної практики Державтоінспекції МВС України, яким, відповідно до положень п. 16.6 Наказу МВС України № 111 від 27.03.2009 року «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС», він був зобов'язаний передати складений ним адміністративний протокол.
2. Заявлені мені Інспектором ДПС фото-докази нібито моєї провини, що зроблені за допомогою спеціального приладу Візир (серійний номер 0712029), не можуть бути використані при винесені Постанови з наступної причини. Відповідно до Інструкції, а також в порядку, визначеному ст. 252 КУпАП “…посадова особа, яка виносить постанову, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю… “ На фото, що було продемонстровано мені Інспектором ДПС дійсно було зафіксовано моє авто з зазначеною у протоколі швидкістю. Проте фото попередньо піддалося фотомонтажу, а саме збільшенню, причому таким чином, що крім мого авто на фото були відсутні інші учасники дорожнього руху, а також не зрозуміло де саме було зроблено фото(не було прив’язки до навколишніх об’єктів). А між тим, на оригінальному фото повинні були зафіксовані щонайменше ще два автомобілі, що рухались у той же час і у тому ж напрямі.
Крім того Інспектором ДПС не зазначено в протоколі у якому режимі здійснювалось спостереження згаданим приладом. Правозахисниками та журналістами у пресі та інших ЗМІ неодноразово піднімалось питання стосовно точного вимірювання, а отже законного використання вищезазначеного вимірювача швидкості. Надсилалися інфозапити виробникам, представникам МВС та іншім установам, причетним до експлуатації та сертифікації стосовно тлумачення пунктів інструкції з використання приладу та режиму в якому необхідно його використовувати в залежності від покладених функцій. До сих пір немає однозначної думки по цьому питанню. Однак, при об’єктивному аналізі фактів, що випливають з цієї гострої суспільної дискусії можна зробити висновки, що в залежності від способу та режиму експлуатації прилад Візир може помилятися. В даному випадку інспектор зобов'язаний був, щонайменше, продемонструвати мені в якості доказів серію оригінальних знімків, за якими без непереборних сумнівів можна визначити порушника. Цього зроблено не було.
3. Постанова не може вважатися дійсною та законною, в тому числі з-за того, що не завірена печаткою, як того вимагають норми оформлення Постанов у справах про адміністративне правопорушення. Департамент ДАІ офіційно через ЗМІ розповсюдив зразки бланку Постанови у справі про адміністративне правопорушення, і на Зразках чітко зазначено обов’язковість печатки підрозділу ДАІ, до якого належить Інспектор, що ухвалює Постанову.
4. Стаття 256 КУпАП вказує на необхідність зазначати у Протоколі, крім інших даних, також потерпілих та свідків. Враховуючи, що це не було зроблено Протокол слід визнати невідповідним нормам КУпАП.
5. У відповідній графі протоколу Інспектор ДПС відмітив, що до протоколу додається постанова. Таким чином Інспектор ДПС суттєво порушив процедуру, а саме не дотримався ст.ст. 278-280 КУпАП.
При винесенні постанови про накладення адміністративного стягнення та складанні протоколу про адміністративне правопорушення в якості доказів не надано жодних даних, які передбачені ст. 251 КУпАП.
Враховуючи вищенаведені доводи, очевидним є те, що для винесення постанови про накладення на мене адміністративного стягнення Інспектор ДПС не мав правових підстав, оскільки вина в скоєнні інкримінованого мені правопорушення законним способом не доведена, а ч. 1 ст. 247 передбачена обставина, що виключає провадження по справі про адміністративне правопорушення, відсутність події та складу адміністративного правопорушення.
Таким чином, при винесенні оскаржуваної постанови, Інспектором ДПС були грубо порушені вимоги КУпАП, в зв’язку з цим, постанова підлягає скасуванню, а провадження по справі - закриттю.
Відповідно до ч. 3 ст. 288 КУпАП, постанову про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржено до районного суду в порядку визначеному Кодексом адміністративного судочинства України з урахуванням особливостей, встановлених КУпАП. Відповідно до ст. 3 КАС України, звернення до адміністративного суду називається адміністративним позовом, що відповідно до ст. ст. 105, 106 КАС України, подаються до суду у вигляді письмової адміністративної позовної заяви. На підставі викладеного, відповідно до ст.ст. 33, 122, 222, 247, 251, 252, 256, 258, 276, 278-285, 288 КУпАП та ст. ст. 3, 105, 106 КАС України:
ПРОШУ:

1. Постанову інспектора ДПС роти ДПС м Макіївки при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області Вірченко Сергія Сергійовича від 30.06.2012 року про накладення на мене – Ковальова Олега Миколайовича адміністративного стягнення по ч. 1 ст. 122 КУпАП в розмірі 225 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень визнати незаконною та скасувати.
2. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.
Додатки:
копія позовної заяви – 2 п.
копія протоколу про адміністративне правопорушення – 1 п.
копія постанови про накладення адміністративного стягнення -1 п.

09.07.2012р.
Ну и почти такая же петиция в облгаи


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 09 июл 2012, 16:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Цитата:
Правозахисниками та журналістами у пресі та інших ЗМІ неодноразово піднімалось питання стосовно точного вимірювання, а отже законного використання вищезазначеного вимірювача швидкості. Надсилалися інфозапити виробникам, представникам МВС та іншім установам, причетним до експлуатації та сертифікації стосовно тлумачення пунктів інструкції з використання приладу та режиму в якому необхідно його використовувати в залежності від покладених функцій. До сих пір немає однозначної думки по цьому питанню. Однак, при об’єктивному аналізі фактів, що випливають з цієї гострої суспільної дискусії можна зробити висновки, що в залежності від способу та режиму експлуатації прилад Візир може помилятися. В даному випадку інспектор зобов'язаний був, щонайменше, продемонструвати мені в якості доказів серію оригінальних знімків, за якими без непереборних сумнівів можна визначити порушника. Цього зроблено не було.
Вибачте, але це повна нісенітниця, яка не стосується справи.
Цитата:
Положеннями статей 276, 278, 279 та 280-285 КУпАП встановлено, які дії орган (посадова особа) повинен провести при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення, чітко регламентовано порядок розгляду справи та обставини, які при цьому підлягають з'ясуванню.
Інспектором ДПС було притягнуто мене до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП на місці вчинення “правопорушення” , в супереч положення ч. 3 ст. 258 КУпАП, оскільки ст. 122 КУпАП не передбачена в ч. 1 ст. 258 КУпАП, а відтак, вказана постанова інспектором ДПС на місці вчинення правопорушення винесена не могла бути, оскільки таку повинні виносити тільки відповідні працівники Державтоінспекції МВС України, які мають спеціальні звання за наслідками розгляду адміністративних матеріалів, відповідно до положень п. 3 ч. 2 ст. 222 КУпАП, Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої Наказом МВС України від 26.02.2009 року № 77 (далі Інструкції) і в порядку визначеному ст. ст. 278-280 КУпАП, чого Інспектором ДПС дотримано не було.
По-перше, треба наводити цитати із перелічених статей - суддя їх не знає і шукати не буде.
По-друге, в наказах треба перевіряти чи сходяться номери пунктів, так як в накази часто вносять зміни.
Цитата:
3. Постанова не може вважатися дійсною та законною, в тому числі з-за того, що не завірена печаткою, як того вимагають норми оформлення Постанов у справах про адміністративне правопорушення. Департамент ДАІ офіційно через ЗМІ розповсюдив зразки бланку Постанови у справі про адміністративне правопорушення, і на Зразках чітко зазначено обов’язковість печатки підрозділу ДАІ, до якого належить Інспектор, що ухвалює Постанову.
Знову треба посилання на конкретні пункти НПА, а не ЗМІ.

В облгаї піде і такий варіант, а заяву в суд треба конкретно переробляти.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 09 июл 2012, 17:14 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 23 фев 2011, 19:50
Сообщений: 16
Авто: Veracruz
Спасибо за комментарии и критику. По поводу нісенітнеці согласен(писал почти сознательно). Однако, так получилось, что не было возможности написать чего-либо путного и формального(провайдер подвел). Сам я не юрист. Пытался лишь в этом пункте все свести, к тому, что по увеличенному фото нельзя робити висновки що ґрунтуються на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю… И тут меня понесло...
По поводу печати на постановлении - где-то видел этот пункт(в инструкции или кодексе), но хоть убей не могу вспомнить и найти.
Кое-что до этого удалось качнуть, тем и пользовался. Поэтому без цитат, но суть мне известна. К тому же, как Вы можете заметить у нас сегодня дедлайн. Поэтому письма уже ушли, как есть :o
Если все так плохо, как Вы говорите, то заявление, наверное вернут, для доведения до соответствия?
Если это так, то думаю не страшно. Переделаем еще раз. Наверное было бы хуже пропустить сроки. Я прав с этой позиции?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 09 июл 2012, 17:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 дек 2010, 18:20
Сообщений: 4210
Откуда: ХЕРСОН
вот иск который принес победу
Цитата:
До Суворовського районного суду міста Херсон
Адреса: 73000, м.Херсон , вул. Маяковського, 6/29 Індекс: 73000
Позивач:
Гришечкін Дмитро Васильович,
Адреса:
Номер засобу зв’язку
Відповідач:
Інспектор БДПС ДАІ м. Херсон, прапорщик міліції Голік Олександр Вікторович, пр.. Сенявіна, 128, м. Херсон, 73034

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання протиправною та скасування
постанови серії ВТ №063582 по справі про адміністративне правопорушення
від 23.06.2011 р.

Звільнено від сплати державного мита відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Інспектором БДПС ВДАІ м. Херсон прапорщиком міліції Голіком Олександром Вікторовичем було складено протокол про адміністративне правопорушення серія ВТ1№152765 від 22.06.11 (далі – Протокол) та прийнята постанова по справі про адміністративне правопорушення серія ВТ1 №063582 від 23.06.11 (далі – Постанова), згідно якої на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 306 (триста шість) гривень.

Відповідно до протоколу, мною Гришечкіним Дмитром Васильовичем 22.06.11 близько 17 год. 30 хв. на а/д Херсон-Джанкой 11 км, керуючи автомобілем «ВАЗ 21104», державний номерний знак ВТ ….. АТ було скоєно порушення вимог п.п. б) п. 12.9. Правил дорожнього руху України, а саме: недодержання знаку 3.29. Порушення було зафіксоване на прилад «Візир» №0812384. За пред’явленими даними приладу неможливо було встанови, що керований мною транспортний засіб знаходився в межах зони дії знаку 3.29, жодних об’єктивних даних, які б могли підтвердити географічну локацію даному автомобілю немає.

З вказаним Протоколом та Постановою не погоджуюсь, оскільки він складений з порушенням норм процесуального, матеріального права та правил оформлення адміністративних матеріалів, а саме:

1. При складанні Протоколу інспектором ДПС було грубо порушено процедуру розгляду справ про адміністративне правопорушення, зокрема: інспектор не роз’яснив мені мої права, передбачені ст. 268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі» - що було порушено при винесенні вказаної постанови, без моєї присутності, у зв’язку з чим позбавив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання.

Інспектор ДПС виніс Постанову по справі ще до того, як оформив Протокол (готова Постанова була додана до Протоколу, що інспектор ДПС власноруч записав у Протоколі), чим вчинив ряд грубих процесуальних порушень.
Таким чином, були порушені вимоги наступних статей КУпАП:
- ст. 245, яка вказує, що з’ясування обставин справи при її розгляді повинно бути всебічне, повне і об'єктивне, а вирішення справи повинно відбуватися в точній відповідності з законом;
- ст. 251 КУпАП вказує, що протокол про адміністративне правопорушення є одним із доказів по справі, а ст.ст. 279 та 283 КУпАП зазначають, що при розгляді справи оголошується протокол про адміністративне правопорушення, заслуховується особа, яка притягається до відповідальності та бере участь у справі, а вже потім приймається рішення та виноситься Постанова по справі.
Таким чином, винесення Постанови по справі ще до того, як був складений протокол та внесені до нього пояснення водія, є грубим порушенням норм КУпАП та свідчить про формальний розгляд справи.

2. Відповідно до вимог ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Ст. 278 КУпАП передбачено, що орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:
- чи належить до його компетенції розгляд даної справи;
- чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;
- чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;
- чи витребувано необхідні додаткові матеріали;
- чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
Ст. 279 КУпАП передбачено, що розгляд справи розпочинається з представлення посадової особи, яка розглядає дану справу. Посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права й обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення, заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.
Згідно із п. 2.3.1. Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої Наказом МВС України від 26.02.2009 року № 77 (далі – Інструкції) «за адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, другою, четвертою і п'ятою статті 121, статтями 121-1, 121-2, частинами першою і другою статті 122, частинами першою і другою статті 123, статтею 125, частиною першою статті 126, частинами першою і другою статті 127, частинами третьою, восьмою і дев'ятою статті 133-1 КУпАП, - працівники Державтоінспекції МВС, які мають спеціальні звання».
У Протоколі та Постанові не міститься жодних відомостей щодо того, чи мав інспектор ДПС Голік О.В. спеціальне звання та відповідно до своїх функціональних обов'язків має право самостійно виносити постанови у справах про адміністративні правопорушення, чим порушив вимоги п. 3 ч. 2 ст. 222 КУпАП, та п. 4.1 (абзац 3) Інструкції, оскільки відповідно до п. 12.4 цієї ж Інструкції таке право тільки надано інспекторам з адміністративної практики Державтоінспекції МВС України, яким, відповідно до положень п. 16.6 Наказу МВС України № 111 від 27.03.2009 року «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС», він був зобов'язаний передати складений ним адмінпротокол.
При всьому цьому, інспектор ДПС при складанні протоколу та постанови нехтував Інструкцією , а саме, п. 11.17 встановлено, що записи в протоколах про адміністративні правопорушення, талонах до посвідчення водія, тимчасових дозволах, журналах робляться чорнилом (пастою) темного (чорного або синього) кольору. Вони заповнюються розбірливим почерком, а прізвище, ім'я, по батькові порушника, його місце проживання, а також посада, місце роботи, звання працівника Державтоінспекції МВС записуються друкованими літерами. За фактами виправлення, підчисток тощо керівництвом підрозділів Державтоінспекції МВС у п'ятиденний термін проводяться службові перевірки. Як видно зі змісту протоколу, ці положення не дотримані
Крім того, Постанова не містить гербової печатки.
У відповідності до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
В протоколі свідків не зазначено. Відповідно протокол не відповідає вимогам вищезгаданої статті, так як у відповідності до якої, в протоколі обов’язково повинні бути зазначені свідки, якщо вони були. Інспектор ДПС відмовився внести до Протоколу дані гр. Косінцев Костянтин Вікторович , який мешкає за адресою: м.Херсон вул.. Лугова 33, кв 227 та Соловчун Віталій Олександрович, який мешкає за адресою: с. Чорноморське, Голопристанського району, Херсонської обл.., у якості свідків, свідчення яких, могли забезпечити всебічний та об’єктивний розгляд справи.

3. Відповідно до переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху затвердженого Наказом МВС від 01.03.2010 № 33 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 березня 2010 р. за № 262/17557, прилад «Візир» віднесений до таких, які працюють виключно в автоматичному режимі, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису.
Відповідно до п. 12.1. Інструкції «Фіксація правопорушення учасниками дорожнього руху за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, є фіксацією порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху за допомогою спеціальних технічних засобів на електронний носій чи світлочутливу плівку, що може забезпечити визначення суті порушення та чітке зображення транспортного засобу, яким було вчинено правопорушення (його марку, колір, номерний знак) та, по можливості, водія, що знаходився за кермом».
Крім того, п. 12.3. тієї ж Інструкції вказує на те, що оформлення матеріалів адміністративного правопорушення, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, проводиться після обробки інформації, що міститься на електронних носіях, особою, яка відповідальна за роботу цього технічного засобу. Зазначена особа робить роздруківки матеріалів фото-, кінозйомки чи відеозапису, перевіряє транспортний засіб по автоматизованій інформаційно-пошуковій системі "Автомобіль" для встановлення власників або співвласників транспортних засобів, фотокартку передає до підрозділу з адміністративної практики для реєстрації.
Не зважаючи на це інспектор ДПС вказав у Протоколі, що до нього додається фотофіксація хоча не мав жодної технічної можливості зробити роздруківку, відповідно до чого, інспектор ДПС не міг об’єктивно по суті розглянути питання на місці, що ще раз доводить формальний підхід до розгляду справи.
У відповідності до 12.4. Інструкції «Інспектори з адміністративної практики Державтоінспекції МВС або особи, які виконують їх обов'язки, складають картку обліку про адміністративне правопорушення, розглядають матеріали адміністративної справи згідно із статтями 258, 276, 278 КУпАП та виносять постанову в справі про адміністративне правопорушення».

4. Згідно із ст. 14-1 КУпАП, швидкість транспортного засобу має вимірюватись працівниками ДАІ приладом, який обладнано автоматичним режимом фіксації і має функцію фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису. Тільки за таких умов отриманні покази набувають доказового значення у справі про адміністративне правопорушення.
Як вбачається зі справи – жодних даних, отриманих за допомогою спеціального технічного засобу, з фіксацією правопорушення, яке мені інкримінується, з чітким зображенням транспортного засобу (його марки, кольору, номерного знаку), яким я керував до протоколу про адміністративне правопорушення не додано.
Оскільки адміністративно-процесуальне законодавство не конкретизує поняття автоматичного режиму роботи приладу, можливо звернутися до формально-логічного тлумачення цього поняття, відповідно до якого, автоматичним – є такий режим роботи приладу, який виконується без втручання в його діяльність сторонніх факторів, тобто без людини.
Прилад «Візир», яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксацій порушень ПДР України, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ в руках, керується ним безпосередньо або через комп’ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, швидкість, абощо, об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо). В даному випадку співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, при цьому немає ніяких даних у якому режимі працював вимірювальний пристрій. Це робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується. Фіксація порушень ПДД України приладом «Візир» вручну не відповідає вимогам закону та нормативним актам МВС України.
Крім того, у Постанові відсутні відомості про те, хто саме проводив фотофіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано, так як до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.

5. Відповідно до ст. 11 Закону України «Про міліцію» працівникам міліції дозволяється використовувати технічні засоби для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, лише ті, що передбачені нормативно-правовими актами. Також маю зазначити, що згідно зі ст.ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність ”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про сертифікацію та допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні, свідоцтвом про повірку, з вказаним терміном дії до наступної повірки.

Протокол та Постанова не містить жодних відомостей про те, що прилад «Візир» №0812384 був укомплектований документами про сертифікацію та допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні, свідоцтвом про повірку, з вказаним терміном дії до наступної повірки. Моє клопотання на пред’явлення вищезазначених документів на прилад «Візир» №0812384 інспектор ДПС проігнорував, що підтверджує їх відсутність на час вимірювання.

Ст. 69 КАС України передбачає, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Крім цього, п.3 ст. 70 КАС України встановлено, що докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги, а відповідно до п.4 ст. 70 КАС України, обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Прошу суд, в разі заперечення проти адміністративного позову відповідачем, застосувати при вирішенні спору п. 2 ст. 79 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача.
Також звертаю увагу суду на те, що зі мною в автомобілі знаходилися громадяни України Косінцев Костянтин Вікторович , який мешкає за адресою: м.Херсон вул.. Лугова 33, кв 227 та Соловчун Віталій Олександрович, який мешкає за адресою: с. Чорноморське, Голопристанського району, Херсонської обл.., яких я прошу визнати свідками подій по даній справі.
Зважаючи на викладене вважаю, що Постанова прийнята з порушеннями Конституції та законів України, є не обґрунтованою, та протиправною.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, ст. 295 КУпАП, ст. ст. 2, 6-11, 17, 18 КАС України,

ПРОШУ:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Визнати протиправними дії Інспектора БДПС ДАІ м. Херсон, прапорщика міліції Голіка Олександра Вікторовича
3. Зазначену постанову серія ВТ1 №063582 від 23.06.11 у справі про адміністративне правопорушення визнати протиправною та скасувати.
4. Провадження у справі про адміністративне правопорушення закрити у зв’язку з відсутністю події адміністративного правопорушення і складу адміністративного правопорушення в моїх діях.

Додатки:

1. Копії позовної заяви на 6 арк. - 2 прим.
2. Копія постанови серії ВТ1 №063582 від 22.06.2011р.
3. Копія протоколу серії ВТ1 №152765 від 23.06.2011р.
4. Копія паспорта Гришечкіна Дмитра Васильовича.
5. Копія договору оренди квартири.




« 30 » червня 2011 року ______________ Гришечкін Д.В.

_________________
Є книжки, які треба тільки скуштувати,
є такі, які краще проковтнути і лише
деякі варто розжувати і переварити.
Френсіс Бекон


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 09 июл 2012, 18:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
kartes писал(а):
Если все так плохо, как Вы говорите, то заявление, наверное вернут, для доведения до соответствия?
Если это так, то думаю не страшно. Переделаем еще раз. Наверное было бы хуже пропустить сроки. Я прав с этой позиции?

Ні, заяву не вернуть, просто шансів програти більше.
Після відкриття провадження у справі можна подати "пояснення по справі" - по суті перероблений позов з усіма цитатами і виправленнями.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 17:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
позов подав чи як..

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: обжалование ч. 1 ст.122 (Визир)
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 19:48 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 апр 2012, 14:56
Сообщений: 598
Авто: ВАЗ
Город: Луганск
ст.14-1 КУпАП уже давно отменили


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron