Vovka28 писал(а):
Мое мнение чтоб не получить отмазки от прокуратуры нужно подготовить инфозапросы а потом на их ответов все сложить в кучу и отправить
Вот текст запроса:

Сообщение, не относящиеся к теме
Відповідно до ІНСТРУКЦІЇ «Про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції», затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров'я України N400/666 від 09.09.2009 «Огляд проводиться уповноваженою особою Державтоінспекції МВС на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів» (п.1.6). І лише «У разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного уповноваженою особою Державтоінспекції МВС, огляд на стан сп'яніння проводиться в найближчому закладі охорони здоров'я, якому надано право на проведення такого огляду відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення» (п.1.7.).
Також, відповідно до ст.266 КпАП «Огляд водія на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проводиться з використанням спеціальних технічних засобів працівником міліції у присутності двох свідків. У разі незгоди водія на проведення огляду на стан алкогольного сп'яніння…. або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я.»
Ця ж стаття КпАП вказує, «Особи, які керують транспортними засобами, … і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння …., підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами»
Також, відповідно до п.3 Постанови КМУ №1103 від 17.12.2008 р. Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду, на МВС покладалось завдання у тримісячний строк забезпечити підрозділи Державної автомобільної інспекції необхідною кількістю спеціальних технічних засобів для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп’яніння.
Однак, на практиці не всі автомобілі ДПС укомплектовані належними приладами, які пройшли сертифікацію та допущені до використання в Україні.
Керуючись ст.ст. 9,10,32,33 ЗУ "Про інформацію", ст.ст. 3,4,5,10,14 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", прошу письмово надати вичерпні відповіді на такі питання:
1. Чи виконано завдання покладене на МВС п.3 Постанови КМУ №1103 від 17.12.2008р., по забезпеченню підрозділів Державної автомобільної інспекції необхідною кількістю спеціальних технічних засобів для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп’яніння.
2. Чи має право інспектор ДПС при відсутності належно сертифікованих спеціальних технічних засобів для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп’яніння вимагати водія їхати відразу до найближчого закладу охорони здоров'я, якому надано право на проведення такого огляду. Якщо так, якими НПА це підтверджено?
3. Чи може інспектор не відсторонювати від керування ТЗ особу, щодо якої є підозра на перебування у стані алкогольного сп’яніння і пропонувати самостійно керувати ТЗ, щоб доїхати до найближчого закладу охорони здоров’я для проведення експертизи? Якщо так, якими НПА це підтверджено?
4. Які документи повинен скласти ІДПС, якщо він підозрює водія на перебування у стані алкогольного сп’яніння до того, як відсторонить від керування ТЗ та доставить до найближчого закладу охорони здоров’я. Аргументуйте відповіді відповідними посиланнями на НПА.