Текущее время: 17 янв 2026, 17:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 11:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 11:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 дек 2012, 21:51
Сообщений: 1086
Откуда: Donbass
Авто: управляю мечтой
Город: Донецьк
Красава, лихо раскрепил в одиночку

_________________
A.C.A.B.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 13:01 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
"дело" Азарова живет и процветает...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 14:53 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
как оперативно ГАИ инфу по "своим" каналам сбросило...
и главное подтвердило в очередной раз, что этот мобильный ГВК тупо разводняк...
(У роботі мобільних вагових комплексів відповідно до спільного наказу Укртрансінспекції, ДАІ та Укравтодору приймають участь працівники цих державних органів.)

ДАІ: комплекси вагового та габаритного контролю необхідні для попередження руйнування доріг
http://golovne.net/kruminal/1351-da-kom ... -dorg.html
Цитата:
Наразі на території України передбачена робота близько 40 мобільних комплексів вагового та габаритного контролю та один стаціонарний, на яких здійснюється контроль за вантажоперевезеннями. Зважування вантажівок відбувається на спеціально обладнаних майданчиках.
У спекотну погоду головний «ворог» українських доріг - перенавантажені великовагові вантажівки. Бажаючи якнайшвидше дістатися до місця призначення, й при цьому перевезти чим побільше вантажу, власники та водії таких транспортних засобів не надто переймаються деформацією дорожнього полотна, великими борознами та напливами на асфальті, що залишаються після їх вояжів. У підсумку - вщент розбиті дороги та нарікання автовласників, які змушені пересуватися по вулично-дорожній мережі, що більше схожа на смугу перешкод…
«Невдоволення учасників дорожнього руху цілком зрозумілі», - відзначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, - «Ми всі є платниками податків, й хочемо розраховувати, що кошти, які ми відраховуємо до державного бюджету, підуть за призначенням».
Утім через недбалість, а іноді і свідоме порушення вимог законодавства вантажоперевізниками, державі доводиться витрачати на ремонт доріг колосальні кошти та зазнавати значних грошових збитків. Гроші, які могли б бути витрачені на розбудову дорожньої інфраструктури, йдуть на нескінченний ремонт понівечених доріг.

Вихід з цієї складної ситуації вже знайдений. На виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», дорожніми службами було прийняте рішення про заборону руху великовагових транспортних засобів з 1 червня за умов підвищення температури повітря (від +28°С) на автомобільних дорогах загального користування з 10.00 до 22.00 години. Крім того, як і в минулі роки, дорожні служби посилюють ваговий контроль на автодорогах.

«Зрозуміло, що такі дії не стали популярними серед вантажоперевізників, й більше того викликали численні обурення з боку водіїв та власників автопідприємств, які здійснюють перевезення вантажів», - відмічає керівник Державтоінспекції України, - «проте без забезпечення жорсткого контролю за рухом великовагових вантажівок, неможливо змінити ситуацію на краще».
Як приклад, можна навести випадок, що стався днями на Миколаївщині. До керівництва Управління ДАІ області звернулися мешканці села Христофорівка. Селяни просили вжити заходи щодо недопущення пошкодження місцевої автодороги великовантажними автомобілями.
Як з’ясувалось, маршрут руху вантажівок одного з підприємств дійсно проходить через село, і на думку місцевих мешканців попередити пошкодження дорожнього полотна можливо тільки забороною руху цих автомобілів, особливо під час підвищення температури повітря.
Саме тому, сільський голова разом із групою депутатів сільської ради та місцевих мешканців звернулися з відповідною заявою до територіальних підрозділів Укртрансінспекції та Служби автомобільних доріг щодо посилення вагового контролю та проведення перевірок дотримання обмежень вантажоперевезень автомобільним транспортом.
Однак, реалізація відповідних заходів викликає невдоволення водіїв та власників підприємств, що здійснюють перевезення вантажів. Дійшло навіть до погроз з їх сторони перекрити рух транспорту на автомагістралях. Нажаль, вантажоперевізники відстоюють свою власну вигоду, й забувають поцікавитися думкою автовласників, яким у «спадок» достаються знищені дороги та суцільні проблеми.
До того ж, у гонитві за збагаченням і власники, і водії автопідприємств, які здійснюють перевезення вантажів, забувають, що своїми діями вони не тільки руйнують дороги, завдають великих збитків державі, створюють значні незручності для руху транспортних засобів, але й ставлять під загрозу безпеку інших учасників дорожнього руху. Надміру завантажені вантажівки втрачають керованість та маневреність, не мають змоги у випадку небезпеки вчасно загальмувати або відреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Для боротьби з порушниками в Україні створено систему державного вагового та габаритного контролю за проїздом транспортних засобів, параметри яких перевищують нормативні. Наразі на території держави починають працювати мобільні комплекси вагового та габаритного контролю, на яких здійснюється перевірки великовагових вантажних автомобілів.

Визначення таких мобільних комплексів закріплено в Постанові Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».
Згідно даного нормативного акту пересувний пункт габаритно-вагового контролю – це спеціальний транспортний засіб, обладнаний вимірювальною і зважувальною технікою для здійснення контролю. Місце його здійснення позначається відповідними тимчасовими дорожніми знаками.

Слід зазначити, що на сьогодні законодавством визначено порядок здійснення такого контролю та державні органи, уповноважені на такі дії.
У роботі мобільних вагових комплексів відповідно до спільного наказу Укртрансінспекції, ДАІ та Укравтодору приймають участь працівники цих державних органів.


У випадку виявлення фактів перевищення вагових параметрів транспорту та порушень встановлених обмежень руху великогабаритного автотранспорту, передбачена заборона подальшого руху таких перевантажених автомобілів та застосування штрафних санкцій, як до водіїв, так і до автопідприємств.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» встановлено розміри плати за проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів. Зазначені тарифи визначаються в залежності від маси транспортного засобу, навантаження на вісь та протяжності маршруту руху.

Державтоінспекція України нагадує вантажоперевізникам, що відповідно до чинного законодавства працівники ДАІ виконують рішення уповноважених на те державних органів про обмеження чи заборону руху транспортних засобів, вагові та габаритні параметри яких перевищують нормативні.

У випадку прийняття компетентними державними органами рішення про встановлення спеціально обладнаних пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, працівники Укртрансінспекції спільно з інспекторами ДАІ приймають заходи щодо контролю за рухом великовагових транспортних засобів та виконання їх водіями вимог нормативних актів.

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 16:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
ответка:

Укртрансинспекция продолжает выполнять указание Азарова собирать деньги с дальнобойщиков (ВИДЕО)
http://roadcontrol.org.ua/node/2223


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 16:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
Цитата:
відзначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, - «Ми всі є платниками податків, й хочемо розраховувати, що кошти, які ми відраховуємо до державного бюджету, підуть за призначенням»
Этот дибил досихпор не знает что налог на дороги входит в стоимость топлива, а не "платимо податки"
freeman john писал(а):
дорожніми службами було прийняте рішення про заборону руху великовагових транспортних засобів з 1 червня за умов підвищення температури повітря (від +28°С) на автомобільних дорогах загального користування з 10.00 до 22.00 години
а за внесение изменений в схему организации ДД и установку соответствующих знаков как всегда забыли.

П.С. Этот Пизденко-Сиренко никак не поймет, что он должен работать не по постановах, а согласно Законов

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 17:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Цитата:
відзначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, - «Ми всі є платниками податків, й хочемо розраховувати, що кошти, які ми відраховуємо до державного бюджету, підуть за призначенням»


тем более каким боком ГАИ пиZдит про "податки"?
есть Государственная фискальная служба, Госфининспекция, пусть отслеживают кто куда и когда...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 17:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Интервью нач.ГАИ Киевск. обл. Горбоноса по весовому комплексу
viewtopic.php?f=76&t=40533


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 17:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
road писал(а):
Интервью нач.ГАИ Киевск. обл. Горбоноса по весовому комплексу
viewtopic.php?f=76&t=40533


что не интервью, то "перлы"...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 июн 2014, 19:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 мар 2012, 19:06
Сообщений: 286
Авто: ваз2170
Город: Кривой Рог
Казаки разбойники- мутанты, стрелять таких надо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июл 2014, 17:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
phpBB [video]


Этих упырей много, можно погонять


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июл 2014, 18:23 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
в конце еще бы по "фишкам" проехал :lol: :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июл 2014, 19:43 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 мар 2012, 19:06
Сообщений: 286
Авто: ваз2170
Город: Кривой Рог
Не хреново гусарит бычара по принцыпу куй железо пока горячо, пацаны на АТО, а они капусту стригут и девок трах......... Д К МОЛОДЦЫ !!!!!!!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: