Slavco2003 писал(а):
ну.. это то, что я всегда пишу. Видеокамера и диктофон используют они для того, чтобы сформировать у судьи убеждение. И хоть как доказы в принципе использовать нельзя, но на решение судьи повлиять может.
Хорошо, а как быть, если гаишник снимает не вас в лицо, а отвлечённо, не тыкая в вас объективом или просто пишет ? В принципе как бы мы не можем ему запретить это делать на законных основаниях. Так получается ?
Цивільний кодекс України.
Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок 1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку
лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.