Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
https://roadcontrol.org/forum/

Протокол і постанова поштою
https://roadcontrol.org/forum/viewtopic.php?f=58&t=25990
Страница 1 из 1

Автор:  vs+ [ 08 ноя 2012, 13:54 ]
Заголовок сообщения:  Протокол і постанова поштою

Всім привіт,
мала місце наступна ситуація:
27.10.2012 був я зупинений на стаціонарному посту біля смт Підвлочиськ. Інкриміноване правопорушення - невиконнання вимоги знаку "Напрямки руху по смугах", повернув на ліво при дозволеному русі тільки прямо. Знаку не побачив, розмітка не перехресті з суцільної змінилася на переривчасту. Ст. пр-к міліції Піддубний зупинив мене і інкримінував зазначене порушення. На моє заперечення що нічого не порушував, сказав - все є на відео. Я сказав що не заперечую того що я справді повернув на ліво і це на відео точно є, але запитав чи на відео буде видно що саме зображено на знаку який нібито десь там висить і до трукама задньою стороною, більше про відео ніхто не згадував. Далі ст. пр-к Піддубний попросив мої документи щоб перевірити чи нема в мене непогашених штрафів і т.д. Отут я лаханувся, документи йому передав. Перевіривши що нема в мене штрафів, інспектор знову захотів сладати протокол. Я почав заперечувати, ми хвилини 2-3 посперечалися, після чого інспектор віддав мені документи і я поїхав.
А вчора 7.11.2012 подзвонили мені батьки і сказали що прийшов мені лист, а в ньому протокол і постанова про адміністративне стягнення в розмірі 255 грн. В протоколі вказані 2 свідки а також написано що від підпису протоколу та отримання копії протоколу я відмовився.
Оскільки протокол датований 27.10 а взнав я про це все 7.11, то 10 днів відведених на оскарження вже пройшли.
Буду вдячний за поради як далі мені діяти. Наразі думаю писати скарги на дії ст. пр-ка Піддубного, але незнаю куди :) Велике прохання до досвідчених форумчан з Тернополя, в кого є реквізити установ в які потрібно писати скарги, скидайте "в лічку" :)

Автор:  andr.l [ 08 ноя 2012, 16:52 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

час рахується від дати отримання тобою протоколу по пошті.
маєш відео чи аудіо розмови з прапором?
було б добре сфотографувати розмітку в місці де ти повертав - загальний вид і зблизька.

Автор:  Hit [ 08 ноя 2012, 17:41 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

В протоколі мають бути дані про докази (відео- фотофіксація, покази свідків). Якщо цього немає - однозначно виграшна справа.
Але головне, якщо не хочеш платити штраф - ПДД не порушував. Знайди своїх свідків. А свідки ментів в протоколі на судове засідання не з'являться. Вони теж менти.
Так що складай позов.

Автор:  vs+ [ 09 ноя 2012, 11:35 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

Ні відео ні аудіо нажаль нема, про відеофіксацію в протоколі не згадується, але вказано 2 свідки.
В складанні позову потрібна консультація. Оскільки це було на посту в Тернопільській області, і прописаний я в Тернопільській області, то і розгляд так виглядає шо буде в Тернопільській області. А живу я у Львові. Чи реально щоб той позов розглядався у Львові? Чи можна позов поштою відправити? І головне - куди позиватися?

Автор:  Wladsz [ 09 ноя 2012, 11:39 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

Можеш сюди виставити Постанову І Протокол.

Автор:  Hit [ 09 ноя 2012, 11:52 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

vs+ писал(а):
Чи реально щоб той позов розглядався у Львові? Чи можна позов поштою відправити? І головне - куди позиватися?

По місцю проживання, без жодних проблем. Те,що в ментів нема доказів грає тобі на руку. Свідки до одного місця, показів їх немає і на суд вони не прибудуть.
Головне тут, що на суді менти мають довести, що було скоєно правопорушення.

Автор:  Wladsz [ 09 ноя 2012, 12:02 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

В мене була подібна ситуація і свідки дали покази проти мене. Я справу програв viewtopic.php?f=58&t=16760
вони вже навченні з Такими Свідками!!
Свідки можуть і неїхати всього лиш напишуть що бачили і все. хотілось би прочитати протокол і постанову.

Автор:  vs+ [ 09 ноя 2012, 12:03 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

Изображение
Изображение

Автор:  Wladsz [ 09 ноя 2012, 12:08 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

і в мене свідок був Паньків але інший.

Автор:  Wladsz [ 09 ноя 2012, 12:11 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

напиши в приват свій номер

Автор:  Hit [ 09 ноя 2012, 17:20 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/15056607 як приклад.
Це я позчив з viewtopic.php?f=84&t=26018

Автор:  LAVe [ 09 ноя 2012, 17:34 ]
Заголовок сообщения:  Re: Протокол і постанова поштою

в протоколе и в постанове несуществующая должность инспектора
рекомендую написать запит в умвс тернопольской области приблизительно такого содержания
Цитата:
Начальнику УМВС України в Тернопільській області
46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 11

vs+
адрес

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ.

27.10.2012 р. щодо мене було незаконно складено протокол серії ... № ... від 27.10.2012 про адміністративне правопорушення за підписом ... (переписать буква в букву должность и фио из протокола).
На підставі зазначеного протоколу тією ж особою щодо мене незаконно була винесена постанова серії ... № ... від 27.10.2012р. в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

надати письмову відповідь, як офіційно називається посада Піддубного Ярослава Дем’яновича?

Додатки:
1. копія Протоколу серії ... № ... від 27.10.2012 на одному аркуші;
2. копія Постанови серії ... № ... від 27.10.2012 на одному аркуші.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/