Текущее время: 08 сен 2024, 04:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 18:46 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Але козли поставили дату 4 січня, хоча я був в них вже після свят і він питав мене чи мені потрібна від них відповідь, і на конверті стоїть дата 17 січня. мол тіпа вони дали мені відповідь до 7 січня згідно чинного законодавства.

то не страшно, головне, що ви маєте на меті робити далі. якщо задоволені таким розвязком подій, - то яка різниця, вони заходів нібито вжили. а якщо маєте намір продовжувати - то така невідповідність дат, може зіграти на руку.
це очевидне порушення законодавства про інформацію та про звернення громадян плюс "фальсифікація" документів (оформлення їх заднім числом).

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 19:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
А, що мені робити? Якщо Кушнір сам каже, що він там був. і в журналі якоби він записаний. Лицкалюк каже мол ВВБ над ними, вони сказали, що був Кушнір значить Кушнір, і Обл ДАІ не сперечається. То, що мені робити? куда і що писати?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 19:23 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
А, що мені робити? Якщо Кушнір сам каже, що він там був. і в журналі якоби він записаний. Лицкалюк каже мол ВВБ над ними, вони сказали, що був Кушнір значить Кушнір, і Обл ДАІ не сперечається. То, що мені робити? куда і що писати?

у вас є залізний аргумент - хтось там картавить літеру "р" (Кушнір, да?), а інший - говорить чисто. все ж записано. гарненьку скаргу в прокуратуру та департамент гаї - з додаванням відеозапису)))
Цитата:
Ст.364 КК У: 1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб

Цитата:
Ст. 366 КК: 1.Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів -

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 19:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
департамент гаї це куда в Київ?
А прокуратуру яку обласну?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 19:35 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
департамент гаї це куда в Київ?
А прокуратуру яку обласну?

так, департамент даї
04171, м. Київ-71
вул. Лук'янiвська, 62
тел. +38(044)272-4659

обласна прокуратура
46001, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 4

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 20:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
А може хто має якіісь зразок скарги, чи то заяви, а то я по професії маркетолог а не юрист, а в Київ писати це не в район, не хочу обличчям в грязюку впасти.
І ще це виходить мені потрібно писати на обл даі, чи на ввб? Просто не дуже хочеться з ввб зажиратись.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 фев 2011, 10:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
http://te.20minut.ua/news/10191717
Ось так :) . В :P ибачення гавняні :lol: але хоть такі. Сказати чесно неочікував, хотя і тут прислали Гоголя, а того гайййдона знову нема, коли шукало ВВБ був на лікарняному, тепер жінка родить, щей двійню, хлопці він тепер буде брати по двійному тарифу :lol: . Щсь таке в нас правосуддя. Стаття має бути і в газеті.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 фев 2011, 14:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
А ТЕПЕР ПОПОРЯДКУ:
1) Хто там із-за кадру допомогає інспектору? Допомога залу?
2) наскільки я зрозумів він був старший наряду:
Н А К А З

27.03.2009 N 111
5.5. Старший зміни під час несення служби (за відсутності
командира) відповідає за:
5.5.2. Дотримання особовим складом вимог цієї Інструкції та
нормативно-правових актів, що регламентують діяльність
Державтоінспекції МВС, знання особовим складом характеристик,
задач та особливостей маршруту або поста патрулювання, оперативну
обстановку й стан аварійності на них.
5.5.5. Контроль за несенням служби особовим складом, який
йому підпорядковується, правильністю ведення ним службової
документації та негайне усунення виявлених недоліків.
На запитання пані Наталі: "Чому ви його не зупинили, коли напарник і підлеглий перейшов межу законодавства?" Він розврдить руками!!! і тут допомога залу.
3) Правила дорожнього руху це не законодавство. Законодавство це закони і конституція і я їх не порушив. а правила дорожнього руху перечать законам, тому я виконую закони оскільки вони мають вищу юридичну силу.
Закон Украины "О милиции"
21) зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою; оглядати транспортні засоби і перевіряти у водіїв документи на право користування й керування ними, дорожні листи і відповідність вантажів, що перевозяться, товарно-транспортним документам, наявність страхового поліса (сертифіката), про укладення договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; проводити технічний огляд автомототранспорту; (Абзац перший пункту 21 частини першої статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1961-IV (1961-15) від 01.07.2004)
Тому всі дільніші дії інспектора є незаконні, а водій зобовязаний виконувати тільки законні вимоги працівника міліції.
4) цитата:"Ми його права не порушили."
Татарське бидло, бики повинні стояти в стойлі, пішов на х.., це в межах законності?????
5) на запитання чи він розмовляв зі мною ?, інспектор відповів "ТАК",
Брехня після того інцидента я його не чув і не бачив.
"ви його не запрошували, чи він уникає зустрічі?" відповідь ДАІ "Він уникає зустрічі"
Я зустрічі не уникаю, я їм повідомляв давайте зустрінемся у ВВБ та побесідуємо, на, що почув відмову, так хто кого уникає?, я ходив на бесіду У ВВБ, був на прийомі у пана Миколи Лицкалюка, чого я маю когось уникати???
Не розумію як можна так забрехатись.

І саме головне ДЕ ВИНУВАТЕЦЬ ТОРЖЕСТВА??? що за байки про лікарні. як у депитатів, тільки беруть за зябра, то відразу в Німеччині лікується. тут бачу теж саме.
Гаразд приймається вибачення, хотя це більше подібне на блеяня ягнятка, якого зловив вовк за задня лапку.
Обідно одно, що наша міліція ще не навчилась відповідати по закону за свої вчинки.
Дуже велика подяка пані Наталі за статті, я думаю водії зроблять відповідні висновки.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 фев 2011, 20:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
вітаю активіста з перемогою в бою!!!!!! молодець

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2011, 01:10 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
важко ЦЕ назвати перемогою.... :( ...як на мене то плюючи в очі попросили вибачення....посадили "барана" а він два слова до купи зв"язати не може....а що він такого приємного НАМ сказав!?!?!?!?!?!? внятно нічого!!!!!..потрібно довести справу в прокуратурі про покарання і ОБОВ"ЯЗКОВО з письмовою відповідю......от тоді я вважаю ПЕРЕМОГА...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 фев 2011, 19:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
важко ЦЕ назвати перемогою.... :( ...як на мене то плюючи в очі попросили вибачення....посадили "барана" а він два слова до купи зв"язати не може....а що він такого приємного НАМ сказав!?!?!?!?!?!? внятно нічого!!!!!..потрібно довести справу в прокуратурі про покарання і ОБОВ"ЯЗКОВО з письмовою відповідю......от тоді я вважаю ПЕРЕМОГА...


тому я написав що перемога в бою а не у війні :)

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2011, 12:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 фев 2011, 12:14
Сообщений: 113
Откуда: Тернопільська обл
Авто: лісопед
Город: тернопіль
MrJerry2981
:ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 18:50 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 09 фев 2011, 19:13
Сообщений: 270
Авто: ВАЗ
MrJerry2981 писал(а):
А, що мені робити? Якщо Кушнір сам каже, що він там був. і в журналі якоби він записаний. Лицкалюк каже мол ВВБ над ними, вони сказали, що був Кушнір значить Кушнір, і Обл ДАІ не сперечається. То, що мені робити? куда і що писати?


А мне кажется - Кушнир так Кушнир, до кучи с Гоголем. Раз они настаивают. Только гнуть до последнего, чтоб в какой-то момент им в голову пришло - а нафуя? Это ж не мы...
Но это будут уже их проблемы. И скорей всего - они их перенаправят сами в дупу Воху. Что тебя частично разгрузит)))))))))))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron