Текущее время: 16 сен 2024, 21:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 18:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
ESTETIC писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
Вони знають хто там був, але списують на іншого. Мовляв це не кримінальна справа і ніхто експертизи голосу робити не буде. Но я знаю хто там був та доказати не можу. :( , Але я сказав нехочете наказувати того, наказуйте другого, а на того бика ще управа найдеться. Правда це все не офіційно. Реальной відповіді я ще не отримав.


ну тут було б бажання.
пишите в прокуратуру заяву про злочин - що керівництво свідомом прикриває справжнього винуватця правопорушення...
якщо до цього ввб наярювало, то після цього питати дозволу накласти догану чи звільнити буде сам шеф)
але, повторюсь, було б бажання перетягувати цей гемор у новий рік


А писати вже? Не чекаючи відповіді? Писати в район? А якщо Кушнір каже, що це він там був, а не наприклад Вох, чи є сенс писати таку заяву?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 19:00 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
А писати вже? Не чекаючи відповіді? Писати в район? А якщо Кушнір каже, що це він там був, а не наприклад Вох, чи є сенс писати таку заяву?

я так розумію, що ви впевнені на 100% що то не Кушнір? тоді в заяві писати, що фальсифікація носить груповий характер, що кушнір з незрозумілих причин повідомляє відомості, що не відповідають дійсності, чим перешкоджає проведенню всебічної та неупередженої перевірки.

можна писати зараз, можна після офіційної відповіді.
в першому випадку, формулювання має звучати так, що прошу взяти під контроль процедуру здійснення перевірки в гаї, оскільки ...
в другому - викладати з посиланням на перебіг перевірки і документ, що надійде від них у відповідь.

ще раз кажу, все залежить від результату, якого Ви бажаєте досягти

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 11:09 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
Віталік. Так скажи нехай очну ставку зроблять. Кушнір на місці пригоди покаже де хто як стояв, шо говорив, куда дивився і т.д. і т.п. Це був не він і всіх нюансів знати не може, буде плутатись. Ти з собою когось візьми писати цей процес на відео.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 22:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
а как вообще события развиваются?
новости?

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 11:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Отримав відповідь з ВВБ.
Изображение
Всеж таки приписали цю справу Кушніру. І що з цим робити? Мені у ВВБ кажуть, що в журналі нарядів записаний Кушнір, Гоголь стверджує, що був Кушнір, і сам Кушнір офіційно заявляє, що він був тоді там на чергуванні, а не офіційно, по телефону, зізнався, що його там не було, та я і так знав, що це був не він. Тому незнаю чи варто далі щось доказувати, що там був Кушнір коли він сам стверджує, що він там був? Но головне заявляє, що він цього не говорив, і гоголь не говорив. І тому, мені відповіли у ВВБ, експертизи голосу робити ніхто не буде, оскільки мене не побили, машину не поломали, це не кримінальна справа. Я в шоке :o .
Хто, що порадить?
Скільки коштує експертиза, і чи зроблять її він фізичної особи?
І ще , що робити? Я писав скаргу 7 грудня, сьогодні вже 10 січня, пройшло вже більше місяця, а від обл ДАІ, від Пака В.Й. ні слова пояснень ні вибачень. Куда звертатись, що писати?
Чи вони думають, що хватоє того, що провела розслідування ВВБ і дали мені відповідь?
І мені тепер потрібно чекати знову місяць відповідіі від прокуратури, що вони їм зробили?
А, що означає Сувора дисциплінарна відповідальність?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 11:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Caesar писал(а):
Віталік. Так скажи нехай очну ставку зроблять. Кушнір на місці пригоди покаже де хто як стояв, шо говорив, куда дивився і т.д. і т.п. Це був не він і всіх нюансів знати не може, буде плутатись. Ти з собою когось візьми писати цей процес на відео.

Справа в тому, що він полюбому бачив відео запис і знає хто, що казав, та і не підуть вони на таке, та і навіщо? На записі чітко чути як той бичара чітко вимовляє букву "Р", а Кушнір від народження замісь "Р" говорить чітко"ГГГГГГГГ", хватає тільки послухати запис і Кушніра, і ніяких експертиз не потрібно, щоб ствердити, що це був не Кушнір.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 11:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Щойно дзвонив Лецкалюк, просив щоб завтра зустрітись. Я вирішив завтра підїхати до нього, тільки тому, що хочу почути пояснення чому Кушнір?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 15:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
:? Поступила інформація, з неофіційних джерел, але провіреного, що за будь яких можливостей шукати мене, пиняти, і що мені найбільш зподобалось, причина зупинки, вони мають мати орієнтировку на мій автомобіль, що він числиться в угоні :lol: :lol: :lol: . Во лошари :lol:

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 18:54 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
:? Поступила інформація, з неофіційних джерел, але провіреного, що за будь яких можливостей шукати мене, пиняти, і що мені найбільш зподобалось, причина зупинки, вони мають мати орієнтировку на мій автомобіль, що він числиться в угоні :lol: :lol: :lol: . Во лошари :lol:

ну це так, психологічно давлять зараз) головне не накрутити себе про вселенську змову
MrJerry2981 писал(а):
Щойно дзвонив Лецкалюк, просив щоб завтра зустрітись. Я вирішив завтра підїхати до нього, тільки тому, що хочу почути пояснення чому Кушнір?

я думаю, що той інспектор з місця пригоди просто заміняв Кушніра, який за їхнім нарядом мав би бути на чергуванні в той час, а насправді, можливо десь просто відпочивав)
MrJerry2981 писал(а):
Скільки коштує експертиза, і чи зроблять її він фізичної особи?І ще , що робити?

експертизу роблять на любе замовлення, скільки коштує не знаю, але! навіщо ускладнювати. дійсно написати в прокуратуру, що штучно до відповідальності притягається інша особа, якої на той момент там не було. так само зазначити про "р" - нехай вони розбираються.
MrJerry2981 писал(а):
Я писав скаргу 7 грудня, сьогодні вже 10 січня, пройшло вже більше місяця, а від обл ДАІ, від Пака В.Й. ні слова пояснень ні вибачень. Куда звертатись, що писати?

так само - ст. 29 закону про звернення громадян: прокуратура здійснює нагляд за дотриманням законодавства про звернення громадян

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 янв 2011, 19:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
усе ЦЕ що написано вище викласти гарно на папері і ПРОКУРАТУРА.... + скарга на те,що порушують права гр.України що до звернення громадян і не надання відповіді у встановлені строки.....а ТАМ розберуться повір....доречі я тобі телефонував а ти мороз включив.... ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 18:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
....доречі я тобі телефонував а ти мороз включив.... ;)
Зовсім ні :? в мене не було пропущених. При зустрічі дам тобі другий номер, в мене їх 2.
Короче був я сьогодні в Лицкалюка, нічого нового він мені не сказав, на моє питання чому Кушнір, розвів руками, мол ВВБ вище стояще керівництво, як вони сказали так і буде. Намагався прочитати мені лекції по ПДР :lol: .
На відповідь чому вони не дали мені в термін відповідь, сказав, що ВВБ мені вже дало відповідь, а вони хотіли ще зі мною поговорити, правда я так і не зрозумів для чого, і перепитав чи я хочу офіційної відповіді від ДАІ, ну звіно я відповів, що так. Він сказав, що день-два і я отримаю відповідь. Ще запитував в якій формі я хочу отримати вибачення? Ну я відповів, що вибачитись вони повинні через ЗМІ, скоріш за все це буде стаття в газеті 20 "Хвилин". А також він запитував де мене можна знайти, мол начальник з підлеглим хотіли б вибачитись.
Правда мені дуже цікаво якого підлеглого вони привезуть?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 19:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Правда мені дуже цікаво якого підлеглого вони привезуть?


треба було сказати, що вибачення хочеш почути від справжнього "героя", а в пресі можуть називати хоч кушніра, хоч папу римського

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 20:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
а щас по 1+1 показывали лецкалюка))) смотрю новости, сюжет про гаи, думаю - откуда я его "знаю"))))

клац

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 14:16 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
Я проти силових методів і насильства загалом, але нервів не хватає проти того урода Воха :twisted:
Думаю ше пару таких його виходок і йому мовчки без УВБ, Лецкалюка і взагалі будь-кого проломлять основу черепа, або хребет. Буде су..а ходити під себе.
П.С. вже знаю багатьох хто не проти такої ідеї.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 янв 2011, 17:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Ось сьогодні прийшов лист з обл.ДАІ
Изображение
ВВБ принаймі написали притянути до суворої дисц.відповідальости, а ці просто до дисц. відповідальності.
Але козли поставили дату 4 січня, хоча я був в них вже після свят і він питав мене чи мені потрібна від них відповідь, і на конверті стоїть дата 17 січня :evil: . мол тіпа вони дали мені відповідь до 7 січня згідно чинного законодавства.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron