Текущее время: 18 окт 2024, 09:18

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Номерів значків незнаю, номер авто - 0314, Козівське ДАІ. З моїх джерел інформацій, це бидло, Вох Тарас. Просто якщо є можливість пробити,що це за бичара, і чим він дихає? Бо якось дуже сміливо почувається у спілкуванні з водіями. Також є інфа,що він тут в моєму районі вже не одного розвів на бабоси, з приміненням сили, наручники і т.д. Пора вже його опустити нище плінтуса.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Получив лист такого змісту:
ПРОКУРАТУРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відповідно до ст.7 Закону України "Про звернення громадян", надсилаю для розгляду звернення Міськів В.В
Про результати розгляду звернення прошу повідомити автора у встановленний законом строк.
Додаток : звернення на 4 арк.(першому адресату).
Помічник прокурора області з питань розгляду листів та прийому громадян.
Питання: що йе означає?
Я так поняв це тіпа мою скаргу зарегістровано і взято на розгляд?
Завтра буду дзвонити в прокуратуру.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Получив лист такого змісту:
ПРОКУРАТУРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відповідно до ст.7 Закону України "Про звернення громадян", надсилаю для розгляду звернення Міськів В.В
Про результати розгляду звернення прошу повідомити автора у встановленний законом строк.
Додаток : звернення на 4 арк.(першому адресату).
Помічник прокурора області з питань розгляду листів та прийому громадян.
Питання: що йе означає?

це означає, що Вашу скаргу перенаправили до іншого органу там на фірмовому бланку має бути вказано орган-відправник (чи на конверті), а у шапці - орган-адресат.
наприклад, з прокуратури області направили до прократури міста

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
[quote="pvs"]Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.

Доречі, а, що за інспектор ДУЛЯ?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:26 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
Прочитавши ситуацію одразу подумав на Воха Тарасика ))))
Та це мурло рідчайше. Він мій давній "друг". Маю відео з цим "джентельменом".
Напиши в ЛС скину ссилку глянеш чи я правий.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
ESTETIC писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
Получив лист такого змісту:
ПРОКУРАТУРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відповідно до ст.7 Закону України "Про звернення громадян", надсилаю для розгляду звернення Міськів В.В
Про результати розгляду звернення прошу повідомити автора у встановленний законом строк.
Додаток : звернення на 4 арк.(першому адресату).
Помічник прокурора області з питань розгляду листів та прийому громадян.
Питання: що йе означає?

це означає, що Вашу скаргу перенаправили до іншого органу там на фірмовому бланку має бути вказано орган-відправник (чи на конверті), а у шапці - орган-адресат.
наприклад, з прокуратури області направили до прократури міста

Дійсно, Прокурору Козівського району молодшому раднику юстиції Юсипіву Р.В.
То, що це означаю,що все коту під хвіст, вони ж в районі один одного знають і покривають, то, що тепер робити?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 13:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
Цей "умнік" працівник Козівського ДАІ. Тому в першу чергу скарга мала йти в Козівську прокуратуру. Якшо відповідь не задовольнить - в Обласну і т.д. по інстанціям.
Особисто в мене колись була телефонна розмова з нач.Козівського ДАІ з приводу хамовитої поведінки Тарасика. Вибачався за дії свого підлеглого і просив на перший раз не писати скаргу в прокуратуру. Випадок не був досить серйозний тому спустив всьо "на тормозах". Але бачу шо дарма.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 14:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
То, що це означаю,що все коту під хвіст, вони ж в районі один одного знають і покривають


та ні) знати знають, але не обовязково покривають)

MrJerry2981 писал(а):
то, що тепер робити?

чекати відповіді. якщо пропустяь строки - скарга в обл прокуратуру: "такого-то числа я звернувся до вас. такого-то числа отримав від вас відповідь про перенаправлення маєї скарги до рай прокуратури. станом на таке-то число, всупереч вимогам положень чинного законодавства україни, я не отримав жодної відповіді по факту повідомлених у скарзі обставин. вбачаю в такій бездіяльності ознаки корупційного діяння, передбаченого п. Г ст. 5 Закону України про боротьбу з корупцією, прошу провести ретельну перевірку зазначених обставин та притягнути винних осіб до відповідальності. про результати розгляду прошу письмово повідомити мене за адресою..."
орієнтовно якось от так

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 14:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
також паралельно можна написати прокурору Козівського району молодшому раднику юстиції Юсипіву Р.В.: "такого-то числа з прокуратури області вам для перевірки та розгляду направили скаргу громадянина від ... на незаконні дії.... Керуючись ст. 7 закону україни про звернення громадян (яка забороняє передавати для розгляду скарги тим органам, чиї дії оскаржуються) прошу взяти під особистий контроль розгляд цієї скарги співробітниками ввіреного Вам підрозділу"

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 14:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
ESTETIC писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
То, що це означаю,що все коту під хвіст, вони ж в районі один одного знають і покривають


та ні) знати знають, але не обовязково покривають)

MrJerry2981 писал(а):
то, що тепер робити?

чекати відповіді. якщо пропустяь строки - скарга в обл прокуратуру: "такого-то числа я звернувся до вас. такого-то числа отримав від вас відповідь про перенаправлення маєї скарги до рай прокуратури. станом на таке-то число, всупереч вимогам положень чинного законодавства україни, я не отримав жодної відповіді по факту повідомлених у скарзі обставин. вбачаю в такій бездіяльності ознаки корупційного діяння, передбаченого п. Г ст. 5 Закону України про боротьбу з корупцією, прошу провести ретельну перевірку зазначених обставин та притягнути винних осіб до відповідальності. про результати розгляду прошу письмово повідомити мене за адресою..."
орієнтовно якось от так

А які строки?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 14:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Caesar писал(а):
Цей "умнік" працівник Козівського ДАІ. Тому в першу чергу скарга мала йти в Козівську прокуратуру. Якшо відповідь не задовольнить - в Обласну і т.д. по інстанціям.
Особисто в мене колись була телефонна розмова з нач.Козівського ДАІ з приводу хамовитої поведінки Тарасика. Вибачався за дії свого підлеглого і просив на перший раз не писати скаргу в прокуратуру. Випадок не був досить серйозний тому спустив всьо "на тормозах". Але бачу шо дарма.

Він-бичара!!!!!

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 14:20 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
А які строки?

30 днів

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 17:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
MrJerry2981 писал(а):
pvs писал(а):
Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.

Доречі, а, що за інспектор ДУЛЯ?

Інспектор "Дуля", це той інспектор якого звільнили з служби ДАІ за те що він показав водієві дулю, набири в гуглі інспектор дуля і все побачиш, хоч є набагато грубіші порушення етики поведінки інспекторів з водіями і їх не поспішають звільняти (напевно більшу кришу мають), а дулін просто став показом що ДАІ наказує "порядних" інспекторів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 17:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
MrJerry2981 є якісь новини від "20 хвилин", чи вони відморозились публікувати цю статтю?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 17:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Незнаю, журналыстка дала мены свый номер, казала, що вони будуть дзвонити в прокуратуру, і мене повідомлять, но я чекати не буду, завтра подзвоню сам до них і запитаю як просувається стаття.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: