Текущее время: 18 окт 2024, 09:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 18:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Сьогодні знову зупинили ціж бики. Там же, приблизно в тій самі годині, правда сьогодні причина зупинки була продумана наперед. Він мені заявив що в мене не освітлюється номер. Я був в шоке :o , тому, що він навіть не ходив назад машини, Носрадамус долбаний :lol: , звичайно номер освічувався, та я всеж таки вийшов з машини, подивився, все гаразд, в той момент підбіг той піда...га,і знову почав мене грузити. повезло що люди проходили, я в той момент і запригнув в машину, та закрився. він почав грузити мене за рамку на номерах, рахував 20 метрів і казав що номер не читається, сліпий мабуть :geek: :geek: :lol: , та щей вночі дибіл, короче доки я їм не дав, він мене знов послав і поїхали.
відео скину пізніше
http://www.youtube.com/watch?v=AsuB8F6yPDo

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Последний раз редактировалось MrJerry2981 06 дек 2010, 19:22, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 18:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 май 2009, 12:59
Сообщений: 1891
Авто: любое
Город: ZP
Подавай в прокуратуру-нач ГАИ отморозиться.

_________________
Памятки водителю (обновление от 4.08.2012)
http://turbobit.net/5ynluwvtlwwi.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 19:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
serg82 писал(а):
Подавай в прокуратуру-нач ГАИ отморозиться.

Я написав туда і туда, завтра завезу.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 19:36 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Сьогодні знову зупинили ціж бики


щастить тобі)

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 20:08 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Коли я, забажавши реалізувати своє право, передбачене ч.1 ст.16 Закону України «Про дорожній рух», п2.14 «в» ПДР, знати причину зупинки, задав це питання працівнику ДАЇ, то отримав відповідь: «Перевірка документів»

згідно ч. 1 ст.16 Закону України «Про дорожній рух», п2.14 «в» ПДР, я поцікавився причиною зупинки, на що співробітник ДАІ відповів: «Перевірка документів».

MrJerry2981 писал(а):
Після трьох хвилинної дискусії з даним інспектором до нас підійшов його напарник. Представитись він відмовився.

хоча згідно ст. 5 Закону України "Про міліцію" при звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення.

MrJerry2981 писал(а):
Повідомивши його що, я незгідний з даною причиною зупинки, відразу
почув погрозливий тон інспектора який до нас підійшов. Побоюючись за своє життя та здоров’я, я замкнув автомобіль, після чого він почав ламати дверну ручку мого автомобіля, та почав обзивати мене нецензурними словами, погрожував мені розправою.

хоча згідно ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ, кожна особа зобовязана дотримуватися законодавства; поважати людську гідність, виявляти турботу про громадян; дотримуватися норм професійної та службової етики; виявляти повагу до громадян, бути ввічливим.
згідно ст. 5 Закону України "Про міліцію" у
взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.

MrJerry2981 писал(а):
Під час цієї дискусії інспектор Гоголь М.М. стояв в стороні і не прийняв ніяких дій щоб зупинити це беззаконня.


вважаю таку бездіяльність інспектора ДПС Гоголя М. М.протиправною і такою, що поршує ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ,

Цитата:
ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України = У разі виявлення порушень законодавства, зловживань чи інших правопорушень у службовій діяльності особа рядового або начальницького складу повинна вжити заходів щодо припинення цих порушень та доповісти про це безпосередньому або старшому прямому начальникові.


MrJerry2981 писал(а):
Прошу провести службове розслідування, щодо даної особи, ідентифікувати особу, а також до наряду ДАЇ в цілому.

це з загального тексту я б перенесла у прохальну частину окремим пунктом

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 21:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
MrJerry2981 писал(а):
pvs писал(а):
Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.


Всеж таки в яку газету краще звернутись? Можливо в РІА? Да і який адрес редакціі "20 хвилин"?

Всеж таки в яку газету краще звернутись? Можливо в РІА? Да і який адрес редакціі "20 хвилин"?[/quote]
в "20 хвилин" це ніби і та сама редакція, і тим більше 20 хвилин є інтернет верія в якій можуть загрузити цей запис і виставити для обговорення цю тему, і коли буде великий рейтинг то більше є можливостей що цього даївця покарають .
Адреса:
46000, Тернопіль, вул. Дубовецька, 1б
Телефон:
(0352) 43-00-50


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 22:21 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
MrJerry2981 писал(а):
............. короче доки я їм не дав, він мене знов послав і поїхали.
відео скину пізніше
.....................


що ти маэш на увазі "доки я їм не дав"?????

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 22:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
ESTETIC писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
Коли я, забажавши реалізувати своє право, передбачене ч.1 ст.16 Закону України «Про дорожній рух», п2.14 «в» ПДР, знати причину зупинки, задав це питання працівнику ДАЇ, то отримав відповідь: «Перевірка документів»

згідно ч. 1 ст.16 Закону України «Про дорожній рух», п2.14 «в» ПДР, я поцікавився причиною зупинки, на що співробітник ДАІ відповів: «Перевірка документів».

MrJerry2981 писал(а):
Після трьох хвилинної дискусії з даним інспектором до нас підійшов його напарник. Представитись він відмовився.

хоча згідно ст. 5 Закону України "Про міліцію" при звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення.

MrJerry2981 писал(а):
Повідомивши його що, я незгідний з даною причиною зупинки, відразу
почув погрозливий тон інспектора який до нас підійшов. Побоюючись за своє життя та здоров’я, я замкнув автомобіль, після чого він почав ламати дверну ручку мого автомобіля, та почав обзивати мене нецензурними словами, погрожував мені розправою.

хоча згідно ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ, кожна особа зобовязана дотримуватися законодавства; поважати людську гідність, виявляти турботу про громадян; дотримуватися норм професійної та службової етики; виявляти повагу до громадян, бути ввічливим.
згідно ст. 5 Закону України "Про міліцію" у
взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.

MrJerry2981 писал(а):
Під час цієї дискусії інспектор Гоголь М.М. стояв в стороні і не прийняв ніяких дій щоб зупинити це беззаконня.


вважаю таку бездіяльність інспектора ДПС Гоголя М. М.протиправною і такою, що поршує ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ,

Цитата:
ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України = У разі виявлення порушень законодавства, зловживань чи інших правопорушень у службовій діяльності особа рядового або начальницького складу повинна вжити заходів щодо припинення цих порушень та доповісти про це безпосередньому або старшому прямому начальникові.


MrJerry2981 писал(а):
Прошу провести службове розслідування, щодо даної особи, ідентифікувати особу, а також до наряду ДАЇ в цілому.

це з загального тексту я б перенесла у прохальну частину окремим пунктом


Дуже вдячний за допомогу, писав сам і перший раз, обовязково виправлю.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 22:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
pvs писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
pvs писал(а):
Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.


Всеж таки в яку газету краще звернутись? Можливо в РІА? Да і який адрес редакціі "20 хвилин"?

Всеж таки в яку газету краще звернутись? Можливо в РІА? Да і який адрес редакціі "20 хвилин"?

в "20 хвилин" це ніби і та сама редакція, і тим більше 20 хвилин є інтернет верія в якій можуть загрузити цей запис і виставити для обговорення цю тему, і коли буде великий рейтинг то більше є можливостей що цього даївця покарають .
Адреса:
46000, Тернопіль, вул. Дубовецька, 1б
Телефон:
(0352) 43-00-50[/quote]

Дякую, так і зроблю.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 22:44 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Дуже вдячний за допомогу, писав сам і перший раз, обовязково виправлю.


прошу)
рада, що стала в нагоді)

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 дек 2010, 17:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
MrUser007 писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
............. короче доки я їм не дав, він мене знов послав і поїхали.
відео скину пізніше
.....................


що ти маэш на увазі "доки я їм не дав"?????


документи я їм не дав, бо він збрехав :evil:

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 дек 2010, 17:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Всім привіт, сьогодні завіз скаргу начальнику ДАІ Тернопільської області, і параллельно в прокуратуру Тернопільської області. Не стримався тай поїхав в редакцію "Ріа 20 хвилин", дав інтервю, + відео,+ копію скарги. Сказали будуть дзвонити в прокуратуру, виясняти, що і як, сказали позвонять. Думаю це правильне рішення, коли прокуратура знає, що в ЗМІ є інформація, можливо вулик загуде? Буду чекати хто перший подзвонить.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 дек 2010, 19:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
MrJerry2981 писал(а):
Всім привіт, сьогодні завіз скаргу начальнику ДАІ Тернопільської області, і параллельно в прокуратуру Тернопільської області. Не стримався тай поїхав в редакцію "Ріа 20 хвилин", дав інтервю, + відео,+ копію скарги. Сказали будуть дзвонити в прокуратуру, виясняти, що і як, сказали позвонять. Думаю це правильне рішення, коли прокуратура знає, що в ЗМІ є інформація, можливо вулик загуде? Буду чекати хто перший подзвонить.


по ідеї вони хоча б неті мають написати цю статтю, а там як правили можна коментувати.
треба слідкувати, а як вийде стаття то всі дружньо туда і коментуємо

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 дек 2010, 19:45 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 26 окт 2009, 21:17
Сообщений: 329
Откуда: Луганская область
Авто: Opel Vivaro
Город: Луганская область
MrJerry2981 писал(а):
І ще одно, на якого прокурора писати скаргу, тобто ІФП, звання, посада? І де в
Тернополі знаходиться прокуратури, скажіть адрес повністю.

Может кому на будущее пригодится- http://www.gp.gov.ua/ua/regions_www.html

_________________
With a lie you can go far, but you never come back!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2010, 12:23 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
З інспектором Гоголем кажись вже зустрічався. Якшо можна номера жетонів і патрульного авто. Попробую взнати, що ж то в нього за напарник такий борзий.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: