Текущее время: 26 сен 2024, 06:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 184 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:08 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
Стаття 276. Місце розгляду справи про адміністративне
правопорушення
Справа про адміністративне правопорушення розглядається за
місцем його вчинення.
Адміністративними комісіями справи про адміністративні
правопорушення розглядаються за місцем проживання порушника.
якщо справу буде розглядати комісія і до того ж не за місцем проживання а не виконавчі комітети, то ще 1 гарна пирчина на скасування і затягування часу)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
васильевич писал(а):
автор молодець.Витримав такий штурм на мізки :shock:
Мені тільки незрозуміло, чому такий підкований в законах і не подав клопотання про розгляд справи за місцем проживання!? Чи це не той випадок??

этим я толкнул рядового на противоправные действия, а ст. Лейтенант принёс всё одновременно, что подтвердил на камеру- для прокуратуры хороший экземплярчик.
а клопотання лежат распечатанные в папочке (ток перед поездкой распечатал)

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
ну вот что-то накалякал по 152-й
Сообщение, не относящиеся к теме
18.06.2011 я керуючи автомобілем Ніссан Санні у місті Ладижині Вінницькой області, припаркував свій автомобіль на майданчику біля будинку 8/1 по вул. Наконечного, поруч з іншими автомобілями, без порушень ПДД та благоустрою міста.
Об 11:30 на мене було складено протокол та вінесено постанову, за порушення вимог ст 152 КУпАП, виїзд на дитячий майданчик.
Так як з фото (додаток) видно що на дитячий майданчик я не заїжджав – вважаю що мене притягнуто до адміністративної відповідальності незаконно.

Ст. 218 КУпАП визначено, що справи про правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП розглядають адміністративні комісії при міських, селищних, сільських радах. Тобто рядовий міліції Таран О.В. при винесенні постанови діяв з перевищенням повноважень, визначених законом. А постанова винесена неналежним органом, не уповноваженим на те Законом.


Також, при винесенні постанови було порушено вимоги ст. 268 КУпАП, так я не був ознайомлений із матеріалами справи, позбавлений права подавати докази, заявляти клопотання, мати юридичну допомогу фахівця у галузі права.

Згідно ст. 283 КУпАП, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі. Постанова виконавчого органу сільської, селищної, міської ради по справі про адміністративне правопорушення приймається у формі рішення.
Постанова повинна містити: найменування органу (посадової особи), який виніс постанову, дату розгляду справи; відомості про особу, щодо якої розглядається справа; опис обставин, установлених при розгляді справи; зазначення нормативного акта, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення; прийняте по справі рішення.
Складена постанова не відповідае вимогам ст.283 КУпАП, а саме:
- не містить опису обставин, установлених при розгляді справи;
Відповідно до вимог ст. 251 КУпАП, доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа), встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи; ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та іншими доказами.
Згідно із вимогами ч. 1 ст. 218 КУпАП, адміністративні комісії при виконавчих органах міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею ст. 152 КУпАП. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 255 КУпАП, у справах про адміністративні правопорушення передбачені ст152 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ.
Відповідно до ст.256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються:
дата і місце його складення, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.
При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснюються його права і обов’язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
Протокол, складений щодо мене не відповідае вимогам ст 256 цього Кодексу, та не може являтися доказом по справі, а саме:
- не було роз’яснено мої права та обов’язки передбачені ст.268 КупАП та не надано можливості зробити пояснення та зауваження.
- також не надано жодних доказів мого порушення, що суперечить ст 251 КУпАП

Відповідно до ч 2.ст 19 Конситуції України органи державної влади та місцевого самоврядування ,їх посадові особи ,зобовязані діяти ,лише на підставі ,в межах повноваженнь, та у спосіб ,що передбачені Конситуцією,та Законами України.

Таким чином Таран О.В. вийшов за межі своїх повноваженнь встановлених законом, з чого випливає, що протокол та постанова підлягаюсь скасуванню

Враховующи вище сказане прошу:
Протокол скасувати
Постанову-скасувати
Визнати дії рядового Таран О.В. протиправними

Додатки
Протокол
Постанова
фото


по знаку я так понимаю всё ок и можно уже заносить?

и спасибо всем за участие, очень радует поддержка :!:

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 фев 2011, 12:28
Сообщений: 450
Авто: 4х колесный
Город: UKR
а можно тут по подробнее про то что принесли сразу 2 бумаги заполненные
что не так и как должно быть, для ликбеза


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
Ромаша писал(а):
а можно тут по подробнее про то что принесли сразу 2 бумаги заполненные
что не так и как должно быть, для ликбеза

ок, ток чучть, дам наводку)
приказ № 77 мвд и 268 КУпАП
в приказе сказано что сначала составляется протокол, в присутствии нарушителя, потом он ознакамливается, ему зачитывают статьи, подписывается, потом только идут составлять постановление

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июн 2011, 10:36 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 фев 2011, 12:28
Сообщений: 450
Авто: 4х колесный
Город: UKR
спс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июн 2011, 13:22 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 28 сен 2010, 10:33
Сообщений: 31
Отменить постанову и после свидетельку прищучить.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июн 2011, 13:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
да мама просит чтобы я этих горе свидетелей не трогал сильно, ей всё таки там жить, а вот мусоров я потаскаю, думать надо, прежде чем предпринимать какие-то меры)

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июн 2011, 14:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
Alyans писал(а):
да мама просит чтобы я этих горе свидетелей не трогал сильно, ей всё таки там жить, а вот мусоров я потаскаю, думать надо, прежде чем предпринимать какие-то меры)


жалько... НО маму на до уважить, конечно, она и так понервничала.
я вот своих "свидетелей" жалеть не намерен...

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июн 2011, 14:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
KotykPooh писал(а):
[

жалько... НО маму на до уважить, конечно, она и так понервничала.

та да, она пару ночей после этого плохо спала, хотя вроде и ничего такого небыло.
говорит что сама тётке всё выскажет)

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июн 2011, 09:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
такой вопрос, в прокуратуру, как я понимаю, надо отправлять полное видео разбора полётов, а его там почти на час, вопрос, сделать нарезку и приложить полное видео или просто указать время, на котором зафиксированы ключевые моменты?
так как я сильно сомневаюсь что они там будут убивать час времени на просмотр всего видео целиком)

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июн 2011, 12:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
подправил писюльку №1 в прокуратуру
Сообщение, не относящиеся к теме
Прокуратура г. Ладыжина Винницкой области
Ладыжин, 24321, ул. Кравчика, 33, Винницкая область
Телефон: 62696

От Максима Анатольевича
Проживающего по адресу:
Г. Одесса



Заява

Звертаючись з цією Заявою, Заявник знає про кримінальну відповідальність, передбачену статтею 383 Кримінального кодексу України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочинів.
“____” __________ 2011 р. ______________

Відповідно до Статті 7 Закону України «Про звернення громадян» "Забороняється направляті скарги громадян для розгляду тім органам або посадові особи, дії чи рішення якіх оскаржуються."
Таким чином, наголошую на тому факті, що дану Заяву не можна направляти в УДАІ ГУ МВС України в м. Києві для проведення розслідування.

Відповідно до ст. 112 КПК України у справах про злочини, передбачені статтями 364, 365, 366 КК України, а також у всіх справах про злочин вчинені працівниками правоохоронних органів досудове слідство провадиться слідчими прокуратури.

18 червня 2011 року, приблизно о 10:30 я рухався на автомобілі Nissan по вул. Будівельників, та повернув у дворовій проїзд біля будинку №24, не порушуючи жодного пункту ПДД, та доїхав до будинку за адресою вул. Наконечного 8/1, як відно по відео, там припаркував авто, також не порушуючи ПДД, та відійшов на 10 хвилин. По поверненню до авто, до мене звернувся інспектор Брудницький Я.В. та попросив мене надати документи на транспортний засіб та водійське посвідчення, кажучи що я порушив вимоги дорожнёго знаку 3.1 «рух заборонено» та що е свідки данної події, і на мене буде складено протоколпро адміністративне порушення. Така поведінка мене дуже обурила, і так як я на той момент водіем не являвся я надав лише паспорт громадянина України, щоб засвідчити свою особу.
У розвитку подій, що продовжувалися порядка півтори години, на мене було складено протокол та винесена постанова по ст. 122 ч.2 та накладенний штраф у розмірі 340 грн.На підставі пояснень одного свідка, який навіть не міг бачити маршруту мого слідування, так як в момент мого прибуття вона сиділа на лавочці біля підїзду.
У ході розгляду справи ст. Лейтенантом Брудницьким Я.В. було допущення ряд грубих процессуальних та службових порушень.

Під час розвитку подій інспектори знімали мене, та мій автомобіль на камери своїх мобільних телефонів, про що я заперечував, та не давав згоди проводити з’емку
Тим самим посадові особи Ладижинського відділення ДАІ порушили
1. Констітуцію України (Стаття 32)
2. Цивільний Кодекс України (Стаття 307),
3. Закон України Про інформацію (Стаття 23),
4. Закон України "Про міліцію" (Стаття 5)
5. Наказ МВС № 111 Пункт 18.10; 20.2;
6. Наказ МВС № 33

Наведені вище факти свідчать про наявність в діяннях інспекторів Ладижинського ВДАІ ознак об’єктивної сторони злочину, відповідальність за які передбачено ст. 365 Кримінального кодексу України (Перевищення влади або службових повноважень).

При складанні протоколу та постанови було грубо порушено наказ 77 МВС від 26.02.2009:

2.8. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, крім випадків фіксації правопорушення за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису (стаття 258 КУпАП) ( 80732-10 ). Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, якщо є дані про своєчасне сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи (стаття 268 КУпАП).
2.9., 2.11.3., 2.11.4., 2.12., 2.13, 4.1
Під час складення цього протоколу, інспектор декулька разів намагавля мене ввести в оману, спочатку кажучи що складаеться протокол, потім каже що ніяких протоколів, відносно мене не складалося, а через 5 хвилин приносить одразу два документи (протокол та постанову) на підпис
Також Брудницький Я.В. відмовлявся давати мені на підпіс протокол та постанову, мотівуючи це тим, що я сам відмовився, хоча я заявляв наступне при свідках та на камеру.

Також мені безпідставно погрожували складенням на мене протоколу по ст. 185 КУпАП, та обіцяли що заберуть до відділення міліції та протримають там до 20-го червня.
Також, зовсім не володіючи, єлементарними знаннями НПА, погрожували безпідставно скласти на мене протокол по ст. 126 КУпАП

Також інспектор Брудницький Я.В. порушив вимоги ст. 365 та ст. 366 ККУ

Всі ці дії проти мене, продовжувались близько 1 години 30-ти хвилин, без складення протоколу про адміністративне затримання, чим порушили :
1. Стаття 64. Конституції України
2. Стаття 12 Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
За цей час мені було нанесено морольну шкоду, та біла принижена моя гідність.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 4, 94, 95, 97, 98, 99 Кримінально-процесуального кодексу України, -
ПРОШУ:

1. Прийняти дану заяву до розгляду та розглянути у встановлений ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян» строк, а саме, невідкладно.
2. Провести розслідування за викладеними вище фактами слідчими прокуратури прокуратурою м. Ладижина.
3. Виконуючи положення Статті 7 Закону України «Про звернення громадян» "Забороняється направляті скарги громадян для розгляду тім органам або посадові особи, дії чи рішення якіх оскаржуються" не передавати матеріали даної Заяви для розслідування до будь яких структур УДАІ ГУ МВС України в м. Ладижині.
4. Долучити в якості доказів надані в Додатку №1 відеофрагменти.
5. У ході розслідування прошу вести аудіо та/або відео фіксацію свідчень усіх фігурантів справи для подальшого їх використання у суді.
6. Копію постанови не пізніше трьох діб з моменту винесення направити на адресу заявника
7. Протягом трьох календарних днів з дня прийняття рішення по результатах розгляду цієї заяви письмово повідомити мене про результат розгляду цієї Заяви, забезпечивши мені тим самим Конституційне право на оскарження до адміністративного суду Ваших дій.

Додатки:

1. Компакит диск з відео фрагментами (1 прим)
2 Копия протокола Серия від 18.06.2011
3 Копия постановления № від 18.06.2011


ваши предложения, дополнения?))

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июн 2011, 13:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
Alyans писал(а):
такой вопрос, в прокуратуру, как я понимаю, надо отправлять полное видео разбора полётов, а его там почти на час, вопрос, сделать нарезку и приложить полное видео или просто указать время, на котором зафиксированы ключевые моменты?
так как я сильно сомневаюсь что они там будут убивать час времени на просмотр всего видео целиком)


прикладывай целиком всё видео.
в тексте своего письма укажи, что ты приложил всё видео БЕЗ редактирования.
по желанию можешь ссылаться на файлы и хронометраж.
все равно эти уроды отпишут тебе какую-то пое***нь (в моем деле 4 следователя писали в своих висновках такую хрень, что просто офигеть можно, за то теперь есть все основания указать суду, что расследование проведено халатно и вызвать всех четверых капитанов в суд и опросить в качестве свидетелей :lol: ).

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июн 2011, 17:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
Намек понял)

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июн 2011, 19:18 
Не в сети
Авторитет
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 12:01
Сообщений: 4354
Откуда: Штаб квартира "ДК"
Авто: Белый Пушок
Город: Херсон
Alyans писал(а):
Alyans

Ну ты дал пока я в Крыму сидел)))))

_________________
Жизнь дается человеку один раз. И прожить ее надо так, чтобы там наверху о*уели и сказали: -ну-ка повтори!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 184 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: