Біля залізничного вокзалу вся площа заставлена червоно-білими конусами. Припаркувати авто практично немає де. Залишивши авто через декілька хвилин його забере євакуатор. Дк заїхав на вокзал на декілька хвилин,розтягнулось на 5годин!!! Перед історія:
Зразу видно що приїхав "начальник", ще не встих вийти з авто відразу бикує... Висновок, наше мвс в першу чергу потребує зміни керівництва, а всіх остальних можна перевиховати !!!
Частина №3 18 : 20 Слова начальника просто шокують: " жулік згідно нового кпк тепер буде вимагати від міліціонера щлб той доказував його вину .." це виходить що до тепер "призумція невинуватості" В Україні не діяла, а тепер бідолашним мусорам щей прийдеться доказувати а не просто саджати...
Головне що начальник визнав роботу ДК законною і правильною а парковщиків назвав нігадяями.Хоча робота що до ліквидації таких парковок тільки почалася!
Я з журналістом ДК їхали з вокзалу та побачили, як два евакуатори їдуть на вокзал, ми розвернулись і впали їм на хвіст. Евакуатор підїхав до автомобіля Шкода, і одразу почалась погрузка цієї автівки. Жодного акту на місці не складалось, він був в них вже готовий і заповнений та відксерений, єдине що в ному було написано ручкою- це підписи. Ніхто не чекав 10 хв. так як цього вимагає процедура. Також згідно Стаття 265-2. КУпАП автомобіль можна забрати тільки якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху Як тільки авто було повністю погружене бандити почали втікати.
Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 265-2. Тимчасове затримання транспортних засобів У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, статтями 121-1, 122-5, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Кримінальний Кодекс України Стаття 289. Незаконне заволодіння транспортним засобом 1. Незаконне заволодіння транспортним засобом - карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете добавлять вложения