Текущее время: 08 сен 2024, 04:31

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 90 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 апр 2012, 21:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13935
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
slavikp писал(а):
leksfb писал(а):
Ідея непогана. Але водіїв які знають дк нетак багато,тим більше щоб звертатись на дорозі про допомогу. Є інший бік,існує небезпека що якесь бидло у формі побачить машинку яка стоїть собі на вулиці одна без господара,і руки будуть чухатись випадково поцерапати,колесо спустити..... Но це мої думки в голос.

та але чим більше нас з наклейками буде їздити тим більший інтерес ми будем викликати у водіїв, більшість водіїв і незнають шо таке інтернет тому ніколи про нас і не дізнаються. А на рахунок автомобіля то я не сильно боюсь мої 2 машини більшісь дпс знають і прицидентів ще не було. А якшо хтось боїться то ніхтож його не заставляє то вібір особистий хто хоче той клеїть.


Могу тебе одно сказать,что перед нашей акцией 29 березня,я подходил к знакомым таксюкам,знаю их уже минимум лет 15,говорил с ними.Я не призывал их вступать в ряды ДК,хотя говорил им,что бы зашли на сайт,почитали,подумали.Попросил подойти на акцию,по-участвовать,напомнил,что под лежачий камень водичка не бежит............
Сказали -"Добре,подумаемо,може прийдемо".Один сказал,что подъедет.Ну И..........
Ты ведь знаешь,какой у нас народ! Моя хата с краю;аби не гiрше.........
А про себя-Воно менi треба?

Это беда наша.Прикинь,если бы такое,как с Ростом произошло во Франции!? :o ..............

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 апр 2012, 21:55 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
Rush писал(а):
slavikp писал(а):
leksfb писал(а):
Ідея непогана. Але водіїв які знають дк нетак багато,тим більше щоб звертатись на дорозі про допомогу. Є інший бік,існує небезпека що якесь бидло у формі побачить машинку яка стоїть собі на вулиці одна без господара,і руки будуть чухатись випадково поцерапати,колесо спустити..... Но це мої думки в голос.

та але чим більше нас з наклейками буде їздити тим більший інтерес ми будем викликати у водіїв, більшість водіїв і незнають шо таке інтернет тому ніколи про нас і не дізнаються. А на рахунок автомобіля то я не сильно боюсь мої 2 машини більшісь дпс знають і прицидентів ще не було. А якшо хтось боїться то ніхтож його не заставляє то вібір особистий хто хоче той клеїть.


Могу тебе одно сказать,что перед нашей акцией 29 березня,я подходил к знакомым таксюкам,знаю их уже минимум лет 15,говорил с ними.Я не призывал их вступать в ряды ДК,хотя говорил им,что бы зашли на сайт,почитали,подумали.Попросил подойти на акцию,по-участвовать,напомнил,что под лежачий камень водичка не бежит............
Сказали -"Добре,подумаемо,може прийдемо".Один сказал,что подъедет.Ну И..........
Ты ведь знаешь,какой у нас народ! Моя хата с краю;аби не гiрше.........

Ну нарахунок таксістів то окрема тема більшість з них мусорскі (вибачайте якшо когось обідив) вмене по всіх справах з даі свідки від ментів таксісти за то їм негласно спускають багато порушень і прото у Львові знають всі, я сам нераз таксував і бачив відношення даішніків до шашечки.

_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 апр 2012, 22:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13935
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
Да,среди ихнего "брата" есть конкретные с.ки,говнюки 100%.
Это прискорбно,и вообще отдельная тема про паскудство.Увы.
Это как соседи,половина -паскуд.Перед его дверью лампа перегорит-он новую не закрутит.Будет тварюка спотыкаться,ключём в двери не попадать,но не купит за 2.50 лампочку и не вкрутит! Будет так 2 месяца лазить,пока я её не закручу.А от него только будет слышно,что не его это работа,лампы вкручивать.И Т.Д. и Т.П.
Как мне сказал один старший и уважаемый человек-"Як що в цьому мiстi процентiв 40-50 повистрiлювати,тодi щось путьове i буде,i те,що cтане порядок-то це точно"!(цитата)

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 апр 2012, 11:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Щодо наклейок ДК на авто - ПІДТРИМУЮ
Ця тема не одноразово піднімалася дивися сюди, навіть є дизайн:http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=86&t=124&p=1417&hilit=%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0+%D0%94%D0%9A#p1417
Я в себе на авто на вітровому склі і ззаді розмістив ось таке
Изображение
Працює - перевірено

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 апр 2012, 11:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Думаю, присутність камери та активістів ДК стало вирішальним у райвідділку.
Оригінал відео викладу, ссилку сьогодні 02.04 напишу.
Нажаль зайнятися цим питанням не зможу, так як робота накрила з головою,
тим паче, що книгу не я просив.



Rush писал(а):
Markiyany писал(а):


Марик,привет.Мне вот интересно,если бы все наши действия не снимались на камеру(особенно на Мартовича),какой бы мог получится "материал"?
Прикидываешь? :o

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 апр 2012, 08:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 13:57
Сообщений: 293
Откуда: Львів
Авто: Mitsubisi Lancer
Город: Львів
Все це хлопці добре, але потрібно рухатись дальше. Дійсно, за час існування проекту інспектори трохи стали боятись водіїв, водії дізнались про свої права і почали їх відстоювати і на дорозі і в судах. Але якщо сісти і подумати, то в мене виникає питання - а що це нам дало? На дорогах Львівщини, та й не тільки, всі їздять як хочуть, паркуються де завгодно, інспектори дійсно притихли, але від того не краще.

Я неодноразово спілкуюсь з рядовими інспекторами про їхню бездіяльність, і розумію що винні не лише вони, в більшості ключовим барєром є наше законодавство і система управління. Ну давайте чесно скажемо, що законної причини прибрати неправильно припаркований автомобіль інспектор не має, а в основному в м.Львів депопало припарковані автівки створюють найбільше незручностей для водіїв, принаймні для мене. Хтось скаже що в Львові нема місць для паркування. Ну але це не означає що потрібно паркуватись де завгодно і як завгодно. Може тоді потрібно "грати" нашого градоначальника Садового щоб він будував паркінги?

Я вважаю що наш проект виконав свою місію і розкрив водіям очі, принаймні тим хто цього хотів, а також певною долею "виховав" інспекторів. Дальше влада зрозуміє що по чинному законодавству вона обмежена і змінить його, тоді в нас не буде законних можливостей якось впливати. Якщо ми вважаємо що наша свідомість виросла, то давайте будемо кричати не про дотримання законності (лише) але й будемо пропонувати шляхи вирішення проблеми, бо керівництво ДАІ і керівництво держави цього робити не буде.

Тому закликаю кожного, нехай він задасть собі питання і відповість на нього - а як повинна бути налагоджена система, щоб водії із задоволенням не порушували ПДР, а правоохоронні органи законно карали правопорушників.

_________________
Нема "неможу", є "нехочу". Можна сперечатись про тактику, а не про мету. Хочу таку поліцію як в Грузії


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 апр 2012, 12:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Колеги на мітингу ми домовилися обмінятися контактами з метою подальшої співпраці.
Прошу кожного хто бажає написати мені в ЛС із вказанням ніку і ваше фото на мітингу, я все згрупую і відішлю кожному.
Так як постійно виникали різні проблеми зі всіма не познайомитися

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 апр 2012, 13:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13935
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
Уже все более-менее адекватные Львовяне знают,что эта тварь Садовий уже пол Львов продал !
И с бандюками повязан.Стихийный рынок на пл.Липневiй так и не закрыли,хотя есть заключения и постановы,также на рынке(и не только) знают,что он его даржит! Вот так.

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 апр 2012, 14:20 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 янв 2011, 20:35
Сообщений: 372
Откуда: Львів
Zlosniy писал(а):
Все це хлопці добре, але потрібно рухатись дальше. Дійсно, за час існування проекту інспектори трохи стали боятись водіїв, водії дізнались про свої права і почали їх відстоювати і на дорозі і в судах. Але якщо сісти і подумати, то в мене виникає питання - а що це нам дало? На дорогах Львівщини, та й не тільки, всі їздять як хочуть, паркуються де завгодно, інспектори дійсно притихли, але від того не краще.

Я неодноразово спілкуюсь з рядовими інспекторами про їхню бездіяльність, і розумію що винні не лише вони, в більшості ключовим барєром є наше законодавство і система управління. Ну давайте чесно скажемо, що законної причини прибрати неправильно припаркований автомобіль інспектор не має, а в основному в м.Львів депопало припарковані автівки створюють найбільше незручностей для водіїв, принаймні для мене. Хтось скаже що в Львові нема місць для паркування. Ну але це не означає що потрібно паркуватись де завгодно і як завгодно. Може тоді потрібно "грати" нашого градоначальника Садового щоб він будував паркінги?

Я вважаю що наш проект виконав свою місію і розкрив водіям очі, принаймні тим хто цього хотів, а також певною долею "виховав" інспекторів.

Дозволю собі не погодитися. У Львівській області є 300-400 тис. автомобілів. Скільки водіїв почали відстоювати права на дорозі, читали і слідкують за змінами законодавства, уже не передають права в руки, не відкривають капот/багажник по першій просьбі ідпс, знають процедуру огляду на стан сп"яніння ... та інше ???
Думаю декілька відсотків, небільше. Індикатором обізнаності водіїв своїх прав може служити обсяг підписки на газету ДК, кількість зареєстрованих на цьому форумі.

Наскільки зменшилась кількість розводів на п"янку у ЛОДКНД ? Може навіть зросла.

Пропоную львівським активістам зосередитися вибиванні драгерів на 800тис місто, на прозорості процедури медогляду на місці і у ЛОДКНД (приходить зелена людина у експертизу, їй там два "свої" лікаря використаний мунштук або стаканчик підсунуть, і результат позитивний, далі протокол.
І показники даі хороші - "ось скільки ми за місяць п"яних затримали", і щось на лапу припаде.
Ось декілька розводів
http://reyestr.court.gov.ua/Review/21738542
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18908836
http://reyestr.court.gov.ua/Review/19410672

Отож, пропоную наступного провести пікет перед ЛОДКНД, ГУМВС.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 апр 2012, 21:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Я ЗА - організовуємося?
Створюй нову тему Zorgian

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 апр 2012, 22:03 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
Markiyany писал(а):
Я ЗА - організовуємося?
Створюй нову тему Zorgian

Я тоже за в понеділок думаю буду мати рішення суду і можна починати це буде непоганий аргумент
також ЗІК можу підключити вони в мене ще інтервю будуть брати і просили шоб я активістів з собою брав

_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 май 2012, 12:14 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 13:16
Сообщений: 555
Откуда: Львів
Надіюсь ,ще всі памятають події у райвідділі. Була написана скарга ,і сьогодні отримав відповідь.
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 май 2012, 14:11 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
Супер :D :D :D Наші старання не пропали даром аж настрій піднявся.
Скинь ще саму скаргу, і з матерялами хотілось би ознайомитись...

_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 май 2012, 14:32 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 13:16
Сообщений: 555
Откуда: Львів
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику
ГУ МВС України у Львівській області
п. РУДЯК Олександру Вікторовичу
пл. Генерала Григоренка, 3
м. Львів, 79007,
тел. (022) 278-22-69


Скарга


30 березня 2012 року о 11.00 до в приміщення райвідділку міліції,по вул.Мартовича 2 ,був доставлений в супроводі працівників міліції ....... Маркіян. Я з товаришами,прийшов,щоб дізнатися,що трапилося та на якій підставі,його було затримано.В приміщенні поблизу чергової частини,спочатку працівник міліції забороняв проводити відеозйомку всупереч вимогам ст.3 Закону України про міліцію,на що йому було повідомлено,що це приміщення є відкритим для громадян,та проводити відеозйомку в ньому можна без будь якого дозволу.
Зокрема хочу наголовсити на наступному,протягом 40-50 хв я неодноразово звертався до чергового райвідділку,щоб він надав мені книгу скарг та пропозицій,яка має бути на інформаційному стенді,поблизу кімнати чергової частини і відповідно щоб зробити запис до неї мені необхідно було вияснити,чи є така книга,чи можу я внести до неї свій запис.
Черговий в званні майор міліції на моє прохання не реагував,книгу скарг та пропозицій не надава,ти сами порушив вимоги Наказу МВС України від від 28 квітня 2009 року N 181.
Відповідно до п. 2.1. Організувати вивчення цієї Інструкції з особовим складом органів і підрозділів внутрішніх справ.
Тобто черговий по Галицькому райвідділу міліції в званні майора-з інструкцією не ознайомлений,не вивчив її вимоги та не користується нею при виконанні службових обовязків.

Відповідно до п 1.4. Основними завданнями чергових частин є:
1.4.1. Приймання, реєстрація заяв і повідомлень про злочини, інші правопорушення й події, організація негайного реагування на них.
1.4.9. Виконання довідкової роботи при зверненні громадян із питань роботи ОВС.
Черговий райвідділу міліції,на вимогу громадянина не надав книгу скарг та пропозицій,чим порушив Конституційне право громадянина на звернення гарантоване ст 40 Конституції, особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов"язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Додатоком 9 до Інструкції з організації діяльності чергових частин органів і підрозділів внутрішніх справ України, направленої на захист інтересів суспільства і держави від протиправних посягань –встановлено типовий зразок Книги скарг та пропозицій,з яким мені нажаль довелося ознайомитимся лише,в мережі Інтернет за адресою http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 16802.html
На сьогодні існує справедлива думка, що потреби громадян явно не є пріоритетом у роботі міліції, яка не виконує повним обсягом свої основні функції, залишаючи звичайних людей незахищеними перед злочинністю.
У населення країни складається враження, що свавілля стало невід'ємною складовою роботи органів внутрішніх справ через факти безпосереднього зловживання службовиим становищем,що мало місце 30березня 2012 року у приміщенні чергової частини Галицького райвідділку м.Львова,щодо ненадання для внесення до книги скарг та пропозицій,запису. Дискредитують також у цілому систему МВС факти зневажливого ставлення до громадян,крім того, через низький рівень професіоналізму значної частини працівників Чергової частини Галицького райвідділку міліці,небажання керівників даного підрозділу йти назустріч людям,та сприяти порозумінню між міліцією та громадянами.

Незважаючи на принципову позицію керівництва Міністерства покласти край зазначеним порушенням, вони продовжують мати місце через нерозуміння ряду керівників органів внутрішніх справ того, що без наведення порядку в обліково-реєстраційній дисципліні неможливо забезпечити безпеку пересічного громадянина, захистити гарантовані Конституцією України його права і свободи.Тобто черговий по райвідділку умисно не надав книгу скарг та пропозицій,щоб уникнути реєстрації-розгляду звернення громадянина ,тим самим скоїв злочинну халатність.
Ці факти набувають широкого розголосу в суспільстві негативно впливають на імідж міліції ,підривають віру громадян у спроможність міліції неупереджено на високому професійному рівні виконувати покладені на неї службові обовязки.Через відсутність належного контролю,з боку керівництва,працівник Чергової частини майор міліції керуючись хибним розумінням своєї безкарності з причини приналежності до системи МВС порушив вимоги Наказу МВС України від від 28 квітня 2009 року N 181,ст 40 Конституції України.

Керуючись Законом про звернення громадян

Прошу

1.Притягнути до дисциплінарної відповідальності Чергового Галицького райвідділку міліції майора міліції за невиконання вимог Наказу МВС України від від 28 квітня 2009 року N 181,ст 40 Конституції України.

2.Притягнути до відповідальності безпосередніх керівників даного працівника,що порушив службову дисціпліну.

3.Надати можливість ознайомитися з матеріалами службового розслідування по даному факту.

4.Надати відповідь у встановлений Законом строк.


Додатки:
1.Компакт диск з відеозаписом-1шт


09.04.2012р


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 май 2012, 21:49 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 окт 2010, 11:00
Сообщений: 45
Авто: VW
цікаво було б глянути як вони прореагували. будеш ознайомлюватись з матеріалами сл.розслідування?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 90 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron