Текущее время: 21 сен 2024, 16:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17 окт 2010, 21:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 сен 2009, 16:47
Сообщений: 1106
Авто: _
Город: _
ІДПС шукає любу причину за що би було примахатися, але в нього нічого не виходить.



Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 06:43 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 сен 2010, 16:54
Сообщений: 906
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos 1.5
из ролика в ролик тоже самое...
когда эти дубы уже будут проходить проф тех отбор в структуры мвд...
дали палку и крутись как хочешь... :evil: :evil:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 07:43 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 сен 2010, 11:43
Сообщений: 389
Откуда: Днепропетровск
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Днепропетровск
мда...всё как всегда, и даже не чего новенького не могут придумать!

А документы можно было и не давать! Так как есть прекрасный закон о милиции, и в нём причины остановки відпрацювання немує!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 08:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
молоток,спокійно так.взагалі ти сам показав йому -про спецоперації,прізвище його і номер значка не перевірив.
як тільки доки появилися в його руках,зразу придумав відкрити багажник-але про ніяку підозру не заявив,що є порушенням.
якщо не провів огляд в присутності 2 свідків і складання протоколу огляду,значить безпідставно підозрював громадянина в скоєнні якогось правопорушення.
талон техогляду-перевіряється працівниками ДАЇ-по автоматизованих базах даних,якими вони володіють згідно постанови 606,а не зриванням з вітрового скла стікера.-це ти йому не дав зробити,це добре.
на невеличкого наганяя він вже заробив.
і ще одне-негарно смітити на дорозі,типу окурки кидати.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 09:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 мар 2010, 10:23
Сообщений: 379
Авто: NISSAN
Город: LVIV
Я одне не можу зрозуміти - чому коли гайці говорять про зупинку і перевірку документів ,відпрацювання міста , зсилаючись на якусь там інструкцію 111 , то водій повинен це виконувати ? Водій не є працівником міліції , щоб знати різного роду інструкціїї і вказівки. Є Закон.
Згідно п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право :
зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою.
І все - постійно зсилатись на Закон , а не на підзаконні акти. Тим більше , що інструкція 111 не є навіть підзаконним актом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 09:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
Waldemar писал(а):
Я одне не можу зрозуміти - чому коли гайці говорять про зупинку і перевірку документів ,відпрацювання міста , зсилаючись на якусь там інструкцію 111 , то водій повинен це виконувати ? Водій не є працівником міліції , щоб знати різного роду інструкціїї і вказівки. Є Закон.
Згідно п.21 ст.11 Закону України «Про міліцію» міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право :
зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що він використовується з протиправною метою.
І все - постійно зсилатись на Закон , а не на підзаконні акти. Тим більше , що інструкція 111 не є навіть підзаконним актом.

если брать конкретно 111 бумажку то да, но если брать в общем (в нормальной стране законы и подзаконные акты должны работать рядом), то тебе не надо знать все бумажки всех ведомств.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 окт 2010, 17:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
ну відшив молодець. Але Гоп-Стоп і развод на гроші мав місце.
Коли це було, ті дпси там стоять часто з порушенням правил грубим прямо на виїзді з іподрому.
17.10 спеціально їхав і знімав в Кінг-Крос але їх тоді не було як на зло :)

Треба заяву писати про незаконну зупинку і безпідставні підозри.

Я те саме дзвонив сказали "відпрацювання Львова" але коли я вимагав пояснити до чого тут я на тел. зїхали шо інспектор мав мені все пояснити а дпс що це секретна інформація і не повинен її знати бо відїду і розкажу бандитам(діти в садку би посміялись).

Ну відео це доказ є, можна писати хоча би інф. запит що це за відпрацювання львова = незаконна зупинка?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: