Текущее время: 21 сен 2024, 09:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 41 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 29 окт 2010, 13:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 окт 2010, 19:48
Сообщений: 2761
Авто: вр.ПЕШЕХОД
Город: UK
Travyanyy маладца. :lol: :lol:
С юморком так написал )))
АФФтар пишИ исчО . ;)

Удачи на дорогах.


А Ночных Геееф с Гарячим феНом зря пожалел. Они нашего брата не балуют.

_________________
весь народ живет в говне, а ГАВНО живёт вполне (с) Семён Слепаков

все толстожопомордые геиШники думают что они Чаки Нориссы, а на самом деле они толстожопомордые пассивные Педерасты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 окт 2010, 20:58 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
FADEYoFF писал(а):
Travyanyy маладца. :lol: :lol:
С юморком так написал )))
АФФтар пишИ исчО . ;)

Удачи на дорогах.


А Ночных Геееф с Гарячим феНом зря пожалел. Они нашего брата не балуют.


ну я вирішив на костях їхніх не танцювати, мєнти виявились ще дуже юні піонери, шкода стало, тай угода є угода, вони протокол порвали я теж умови виконав, хоча фоткии були просто бомба
доречі порекомендував їм зайти на цей сайт))

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 окт 2010, 21:00 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2010, 11:34
Сообщений: 806
Откуда: Черновцы
Авто: Chevrolet Lacetti
Travyanyy писал(а):
ну я вирішив на костях їхніх не танцювати, мєнти виявились ще дуже юні піонери, шкода стало, тай угода є угода, вони протокол порвали я теж умови виконав, хоча фоткии були просто бомбадоречі порекомендував їм зайти на цей сайт))

так підтер би номера,тай хлопцям на сайт,хай потішутся.

_________________
Если тебе плюют в спину,значит ты на шаг впереди.
Вы можете говорить обо мне любые гадости - Я все равно знаю больше!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 окт 2010, 21:16 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
romualdo писал(а):
Travyanyy писал(а):

так підтер би номера,тай хлопцям на сайт,хай потішутся.

людям тре давати другий шанс, я не беру на себе роль судді, хоча можливість була
в мене зараз тернопільський в розробці висить, я його УВБ Тернопільське запитую, яким чином зі слів мєнта, якиий складав на мене протокол, я мав переміститись на 120 км за пів хвилини для отримання копії ухвали про штраф, в якій він записав, що я відмовився від отримання її копії...)))

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 окт 2010, 21:19 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 июн 2010, 19:26
Сообщений: 29
Откуда: Тернопіль
Авто: vw
Maksi писал(а):
О!
Этот тот ИДПС, который на Миротворца совсем недавно выписал протокол... где 3 части видео у него было!!! :shock: :shock:

ні це не він просто тоже клаповухий :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 09:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
Цитата:
людям тре давати другий шанс, я не беру на себе роль судді, хоча можливість була

а вони беруть на себе роль судді не задумуючись взагалі, подумай про це


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 10:17 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
Travyanyy писал(а):
Maksi писал(а):
О!
Этот тот ИДПС, который на Миротворца совсем недавно выписал протокол... где 3 части видео у него было!!! :shock: :shock:

зсилку дай



я теж так думав, він подібний але прізвище і звання однакове....
може вони тепер по два прізвища мають :) щоб більше заробити

viewtopic.php?f=58&t=3294

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 15:11 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
Yorgens писал(а):
Цитата:
людям тре давати другий шанс, я не беру на себе роль судді, хоча можливість була

а вони беруть на себе роль судді не задумуючись взагалі, подумай про це

Це були два юні і зелені пацани даішники. Вели себе не нагло, видно було, що бзділи як коні вже через 2хвилини після зупинки і спілкування. Старших і матьорих шакалів я не шкодую, повір. Хоча старші і матьорі шакали на 2 хвилині віддають документи і не звязуються з такими маньяками як я, досвід як не як, стара лягава шавка сракою відчуває голодного на мєнтятину вовка...))

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 16:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 окт 2010, 19:48
Сообщений: 2761
Авто: вр.ПЕШЕХОД
Город: UK
Travyanyy писал(а):
Yorgens писал(а):
Цитата:
людям тре давати другий шанс, я не беру на себе роль судді, хоча можливість була

а вони беруть на себе роль судді не задумуючись взагалі, подумай про це

Це були два юні і зелені пацани даішники. Вели себе не нагло, видно було, що бзділи як коні вже через 2хвилини після зупинки і спілкування. Старших і матьорих шакалів я не шкодую, повір. Хоча старші і матьорі шакали на 2 хвилині віддають документи і не звязуються з такими маньяками як я, досвід як не як, стара лягава шавка сракою відчуває голодного на мєнтятину вовка...))



Ну так тем более нада было дать им прочухана конкретного.
Что б до утра было время подумать - А стоит ли работать в ГАИ ? А вдруг все водителя такие нехорошие )))
Сорняк нужно рубать на корню и пака еще не разросся.



Так что в следующий раз иметь их по полной ))

_________________
весь народ живет в говне, а ГАВНО живёт вполне (с) Семён Слепаков

все толстожопомордые геиШники думают что они Чаки Нориссы, а на самом деле они толстожопомордые пассивные Педерасты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 16:36 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
FADEYoFF писал(а):
Ну так тем более нада было дать им прочухана конкретного.
Что б до утра было время подумать - А стоит ли работать в ГАИ ? А вдруг все водителя такие нехорошие )))
Сорняк нужно рубать на корню и пака еще не разросся.



Так что в следующий раз иметь их по полной ))

Наступного разу вони мене відпустять зразу, повір))) Да і вони і їхній шеф ітак в ахуї були від того як їм по рогам дали.

Зовсім юні вони ще були, а солдат рєбьонка нє обідіт)))

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 16:43 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
Командиру ОР ДПС ОДДЗ
ВДАІ УМВС України
в Тернопільській області
майору міліції Р.О. Микиташу
46003, м. Тернопіль, вул. Котляревського,24

Ментофакера Р. В.
79008, м.Львів, вул.,,,,, буд...., кв...
т.(0322)101-102(дом.)
(013) 123-45-67(моб.)

СКАРГА.
Я, Ментофакер Родіон Всезнаєвич 10.10.2010р. керуючи автомобілем Subaru, державний номер ВС.....ВІ, рухався по об’здній дорозі м. Тернополя зі сторони с.Глубічок до м.Львова.
При виїзді на автодорогу Тернопіль-Львів, я побачив знак «Проїзд без зупинки заборонено» зупинився перед ним на відстані приблизно 3-5м. Оскільки сам знак знаходиться на відстані приблизно 20 м від перехрестя, звідки через лісосмугу не видно жодного з напрямків а/д Тернопіль-Львів, я вдруге зупинився і перед уявною лінією перехрестя, щоб переконатись в безпечному виїзді на автодорогу Тернопіль-Львів, а також з метою уникнення формальної зупинки зі сторони працівників ДАІ, яких я побачив. Проте один з працівників ДАІ таки зупинив мене, при цьому забувши представитись повідомив, що я проїхав без зупинки, чим ніби то порушив ПДР.
Зазначений знак знаходиться за лісосмугою і практично не проглядається візуально з місця стоянки інспекторів ДПС, а враховуючи те, що я зупинявся перед знаком на відстані приблизно 3-5м можу припустити, що інспектор орієнтувався виключно на слух чи інтуіцію.
(Див. Фото 6 та 7) Як видно з цих фото, знак проглядається достатньо добре лише з місця, з якого я зробив Фото 7. По фото 6 видно, що інспектор не може бачити, що робиться перед знаком, під сумнівом взагалі чи він бачить сам знак «Проїзд без зупинки заборонено»
Всі відомості про інспектора мені стали відомі в процесі подальшого спілкування з ним, що є зафіксовано на відео (файл Відео000.3gp розміром 145Кб, створений 10/10/2010 15:04, тривалістю 00:00:27). При цьому, як видно і чути на даному відео, даний інспектор почав незаконно вимагати в мене якийсь «припис на фотографування», хоча і проводив сам відео зйомку (Фото 1) та відео:
http://www.youtube.com/watch?v=Oijk1fHAxPU
Далі після мого категоричного заперечення порушення ПДР, інспектор Мороз Є.Д., взявши мої документи запропонував пройти з ним для складення адмінпротоколу.
На моє прохання дати мені телефон довіри він відмовився це зробити. Телефону довіри також чомусь не виявилось і на службовому автомобілі марки ВАЗ д.н. 0114 темно зеленого кольору, фотографії якого додаються до скарги (Фото 2, 3, 4), що є грубим порушення наказу МВС України №111.
В процесі складення протоколу про адмінпорушення, оскільки я не маю юридичної освіти, я попросив інспектора відкласти розгляд адмінсправи, тому що бажав, щоб при розгляді справи був присутній мій адвокат. Дане прохання було проігнороване інспектором, а мені заявлено: «то є в поясненні, напишете». Таким чином на той момент в тій ситуації мене позбавили елементарних прав на захист. Цей «бєзпрєдєл» мною був зафіксований на відео (файл Відео001.3gp розміром 294Кб, створений 10/10/2010 15:09, тривалістю 00:00:54)
http://www.youtube.com/watch?v=1Lmv0uVmE1M
Склавши протокол та підписавши його, інспектор дав мені його на підпис, поставивши «галочки» де я маю розписатись. В процесі мого ознайомлення з протоколом, я виявив, що інспектор свідомо не заповнив деякі графи, а саме: нижні графи з свідками, та графу
«…розгляд справи відбудеться «_____» _________20___ року о ____ год. _____хв. в ___________________________»
Цим самим Інспектор ДАІ Мороз Є.Д. грубо порушив вимоги «Інструкції з організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», а саме: Розділ 2 «Оформлення матеріалів про порушення правил», та надав мені незаповнений протокол для підпису.
Він це зробив свідомо тому, що:
- по-перше, я тричі(!!!) вимагав перенесення розгляду справи, це є зафіксовано на відео, а інспектор проігнорував це;
- по-друге, коли я поставив в цих незаповнених графах прочерки у вигляді букви Z, інспектор почав обурюватись і неправдиво заявляти, що насправді він не давав мені протоколу на підпис, а я силою вихопив протокол з його рук. Після цього він почав вимагати повернення протоколу, взяв свою відеокамеру та почав давати неправдиві та абсурдні свідчення на відео, що я нібито вирвав з рук в нього і протокол, і ручку та почав з ними втікати від двох інспекторів, при цьому я там щось креслив… При цьому він мабуть так розхвилювався, що забув, що протокол був ним підписаний і це добре видно на Фото 5.
Після цих дій та слів інспектора я сфотографував цей протокол (Фото 5), в якому я закреслив пусті графи, та повернув йому на його вже незаконну вимогу протокол. Інспектор тоді почав дописувати там щось, а дописавши вдруге запропонував мені підписати його. Оскільки відбувались всі ці порушення зі сторони інспектора, та фальшування ним протоколу і я це все зафіксував на фото та відео (файл Відео002.3gp розміром 130Кб, створений 10/10/2010 15:19, тривалістю 00:00:24) я погодився підписати його, але з поясненнями та в присутності двох понятих, для засвідчення неправомірних дій інспектора, своєї правоти та для власного захисту:
http://www.youtube.com/watch?v=QRYmw0rTUU8
Тоді інспектор (на камеру) неправдиво заявив, що «такого не було!» (дописування протоколу, після того як він мені дав його на підпис з незаповненими графами) (файл Відео003.3gp розміром 152Кб, створений 10/10/2010 15:20, тривалістю 00:00:27) Такі дії інспектора я розцінюю як такі, що підпадають під ст. 172 Кримінального кодексу України – посадовий підлог.
http://www.youtube.com/watch?v=Wyz0sF4fxsY
Не забажавши залучати до справи понятих, які змогли б засвідчити про правовий нігілізм та посадовий підлог інспектора Мороза Є.Д., інспектор повернув мені мої документи, та заявив, що протокол та постанову мені направлять поштою.
28.10.2010р. я отримав поштою протокол про адміністративне порушення серії ВО1 №032968 від 10.10.2010 та постанову в справі про адміністративне правопорушення серії ВО №170170 від 10.10.2010року (копії додаються)
В протоколі як виявилось, інспектор не дивлячись на поставлені мною прочерки в незаповнених ним графах таки дописав незрозумілого мені змісту дописку:
«…розгляд адміністративної справи відбудеться о (10 год. 10) хв. (в м.Львів Личаківським ДАЇ) 15 05 а/д Львів-Тернопіль 120 км»
а також:
«Водій Ментофакер Р.В. від підписів і дачі пояснення та отримання копії протоколу та постанови відмовився»
Якщо припустити, що інспектор Мороз Є.Д. є не зовсім грамотний і він мав на увазі, що розгляд адміністративної справи все ж мав відбутись не в 10год.10хв 15 травня ???? року, а 10 жовтня 2010 року о 15. год. 05 хв. в м.Львові «Личаківським ДАЇ» (мені такий орган ДАІ не відомий), то я ніяк не міг встигнути переміститись з даного перехрестя в м. Львів на відстань в 120 кілометрів за час менший від 1 хвилини.
Як видно з постанови, розгляд справи таки відбувся 10.10.2010року на а/д Львів-Тернопіль, що не відповідає протоколу в якому значиться місце розгляду м.Львів, «Личаківський ДАЇ», а/д Львів-Тернопіль.
Мене про розгляд даної справи в тому місці і в той час ніхто не повідомляв.
Невідомим для мене залишилось і те, яке відношення даний протокол має до надісланої разом з ним постанови, оскільки як видно з протоколу, до нього нічого не додається (графа під поясненнями «До протоколу додається______________________» – пуста)
Окрім цього мені незрозуміло також, хто такий свідок Козьмук Ярослав Богданович, який чомусь зазначений в протоколі, і який розписався в ньому. Якщо це другий інспектор, то він не мав права бути свідком, інших свідків там не було. Цей же «свідок» значиться і в постанові, проте там вже чомусь відсутній його підпис, а лише стоїть підпис інспектора, що знову ж таки може свідчити про дії інспектора, що підпадають під ст.172 ККУ.
Проте найцікавішим фактом є те, що інспектор Мороз Є.Д. фальсифікуючи протокол, сам визнав, що в момент складення протоколу постанова про стягнення з мене штрафу вже була винесена. Це підтверджує його ж дописка в протоколі «…від отримання протоколу та постанови відмовився» Тобто судячи з письмових пояснень самого інспектора, під час складання протоколу постанова (від якої я нібито відмовився) вже була складена і винесена, а інспектор складаючи протокол вказав, що я відмовився її отримати! Іншими словами я повинен був сплатити штраф по постанові за ще незафіксоване адмінпорушення.
Це може свідчити, про повну (часткову) непрофпридатність інспектора Мороза Є.Д. займаній посаді, а також те, що постанова виносилась та ухвалювалась ним одразу після того, як він віддавши мені документи заявив, що мені поштою надішлють протокол та повідомлять про час та місце розгляду справи.
Враховуючи те, що я не порушував ПДР, мною представлені докази того, що я просив перенесення розгляду адмінсправи та винесення постанови, а інспектор Мороз Є.Д. це проігнорував і сфальсифікував протокол та постанову про адмінпорушення, а також те, що розгляд справи нібито відбувався в ту саму годину та хвилину, того ж дня, клоном інспектора Мороза Є.Д. в м.Львові в «Личаківському ДАЇ», в той же самий час, коли його «Оригінал» на моїх очах фальсифікував протокол біля м.Тернополя, а в мене нажаль такі надлюдські можливості бути одночасно в двох різних місцях відсутні, враховуючи також те, що навіть сфальсифіковані протокол та постанова складені юридично, граматично та логічно абсолютно безграмотно і з неодноразовим порушенням чинного законодавства України
прошу:
1. Провести службове розслідування на підставі викладених мною фактів і надісланих доказів та притягнути до відповідальності винних посадових осіб, зокрема за ст. 172 ККУ – службовий підлог, та за порушення наказу МВС України №111 – відсутність телефону довіри на службовому авто;
2. Керуючись ст.287 та 288 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» скасувати протокол про адміністративне правопорушення серії ВО1 №032968, та постанову в справі про адміністративне правопорушення серії ВО №170170;
3. Ознайомити мене поштою з матеріалами проведеної перевірки, зокрема поясненням інспектора Мороза Є.Д. своїх дій (згідно ст. 18 Закону України «Про звернення громадян»);
4. Вимагаю також провести атестацію на професійну придатність інспектора ДАІ прапорщика Мороза Є.Д., (на знання Закону України «Про дорожній рух», КУпАП, наказів МВС України №111 та 466) оскільки в подальшому він своїми схожими діями може повторно заплямувати репутацію міліції;
5. Дати вчасно, повну та вичерпну відповідь на мою скаргу, на всі пункти мого прохання у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян».

В разі відмови в скасуванні постанови та протоколу, прошу надіслати копію даної скарги та відмови на ім’я начальника відділу внутрішньої безпеки Тернопільського обласного управління внутрішніх справ полковнику міліції Кольцову Е.С., 46001, м. Тернопіль, вул. Валова, 1
Також буду вимушений позиватись через суд та вимагатиму не лише компенсації моральних та матеріальних збитків, а й офіційних вибачень.

Додатки на 9 аркушах.
1. Копія постанови ВО №170170 від 10.10.2010р.
2. Копія протоколу про адміністративне правопорушення ВО1 №032968 від 10.10.2010р.
3. Фотографія інспектора ДАІ Мороза Є.Д. (Фото 1)
4. 3 фотографії службового автомобіля. (Фото 2, 3, 4)
5. Фотографія протоколу з незаповненими графами, поданого мені вперше на підпис інспектором ДАІ Мороз Є.Д. (Фото 5)
6. Фотографії місця розміщення дорожнього знаку «Рух без зупинки заборонено» (Фото 6 та 7)
Посилання в мережі Інтернет на відео файли присутні в тексті. При потребі надам і самі відео файли (надішлю на електронну адресу)




31 жовтня 2010 року з повагою, Р.Ментофакер
(до речі день автомобіліста)))

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 17:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
Якщо це сталося 10 жовтня, то в суд подавати вже піздно, на це дається тільки 10 днів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 17:38 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
Yorgens писал(а):
Якщо це сталося 10 жовтня, то в суд подавати вже піздно, на це дається тільки 10 днів.
с момента получения. там речь идет о доставке почтой


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2010, 18:50 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 18:35
Сообщений: 24
Откуда: Львів
Авто: Subaru
Yorgens писал(а):
Якщо це сталося 10 жовтня, то в суд подавати вже піздно, на це дається тільки 10 днів.

не важливо коли сталось, важливо коли ознайомили, а ознайомився я добровільно 28 жовтня, отримавши на пошті рекомендований лист. А отримав свідомо бо маньяк тому що і хочу взути мусора руками не судді, а його шефа. В тому то і кайф весь, щоб мусора трахав його шеф а не я по судах, на які він не прийде ітак))) от він вищий пілотаж, трахнути мусора іншим мусором

_________________
Нет повести печальнее на свете, чем о мента менталитете


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2010, 09:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 19:14
Сообщений: 887
Откуда: Хмельницкий
Цитата:
от він вищий пілотаж, трахнути мусора іншим мусором

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Львовяне!!!!!Хмельницкая группа поддерживает вас и берет с вас пример))))Молодцы))Вы наши кумиры :D : Так их))))))))))))))Ждем продолжения)))))))

_________________
Волк собаку не боится , но не любит когда она лает
Укр0титель ДАИШНИКОВ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 41 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron