Цитата:
20.2. Під'їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов'язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина).
20.3. Для пропуску поїзда, що наближається, і в інших випадках, коли рух через залізничний переїзд заборонено, водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією), дорожнім знаком 2.2, шлагбаумом чи світлофором так, щоб бачити сигнали, а якщо засоби організації дорожнього руху відсутні — не ближче 10 м до найближчої рейки.
Цитата:
33. ДОРОЖНІ ЗНАКИ
2. Знаки пріоритету
...
Якщо знак 2.2 встановлений перед залізничним переїздом, що не охороняється та не обладнаний світлофорною сигналізацією, водій повинен зупинитися перед стоп-лінією, а за її відсутності — перед цим знаком.
Т.е. из єтого делаем вывод - выполнять требования знака 2.2 нужно: 1. при условии что на переезде нету дежурного или шлагбаума или светофора. 2. Движение запрещено (смотрим п. 20.5)
Цитата:
20.5. Рух через переїзд забороняється, якщо:
* а) черговий по переїзду подає сигнал заборони руху — стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом (червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;
* б) шлагбаум опущений або почав опускатися;
* в) увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума;
* г) за переїздом утворився затор, який змусить водія зупинитися на переїзді;
* ґ) до переїзду в межах видимості наближається поїзд (локомотив, дрезина).