http://og.zp.court.gov.ua/sud0818/csz/
На 10 нету подходящих криминальных дел
Я с таким простеньким иском выигрываю каждый раз. Рост довольно интересные моменты в нём указал.
Сообщение, не относящиеся к теме
Предметом даної скарги є незаконна бездіяльність прокурора, щодо невнесення відповідних даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання повідомлення про вчинення злочину.
Суть справи:
29.07.2015 року до Запорізького райвідділу ГУМВС України в Запорізькії області було направлено повідомлення про вчинення відносно мене кримінальних правопорушеннь передбачених ч.2, ст. 146, ст. 356 ККУ - незаконне позбавлення волі або викрадення людини, самоправоство.
Обставини справи:
Незаконна бездіяльність прокурора полягає у наступному:
Отримавши повідомлення про вчинення кримінального правопорушення від 29.07.2015 року, начальник слідчого відділу Запорізького РВ, замість внесення відповідних відомостей до ЄРДР, перевищуючи свої владні повноваження, цілковито проігнорував строки визначені статтею 214 КПКУ
Відповідно до ст.12 Закону України «Про звернення громадян» дія цього Закону не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінальним процесуальним, цивільно-процесуальним, трудовим законодавством, законодавством про захист економічної конкуренції, законами України "Про судоустрій і статус суддів" та "Про доступ до судових рішень", «Кодексом адміністративного судочинства України».
Якщо прокурор переконаний, що в діях осіб відсутній склад кримінального правопорушення, то в такому випадку, згідно ст.284 КПК України, прокурор виносить постанову про закриття кримінального провадження. При цьому, факт відсутності в діях особи ознак злочину встановлюється під час досудового розслідування після внесення відповідних відомостей до ЕРДР. Встановлення будь-яких обставин щодо змісту повідомлення про вчинення злочину поза досудовим розслідуванням – чинним КПК України не передбачено.
Відповідно до ст.214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
Ст.214 КПК України вказує на те, що прокурора зобов’язаний в будь-якому разі зареєструвати повідомлення про вчинення кримінального правопорушення та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Прокурор не має жодних законних підстав відмовити у реєстрації повідомлення в ЄРДР, навіть, якщо на його думку, таке повідомлення не свідчить про вчинення кримінального правопорушення.
При цьому, у відповідності до ч.5 ст.214 КПК України до ЄРДР вносяться саме ті обставини, які були наведені заявником у своїй заяві про вчинення кримінального правопорушення. Як вбачається зі змісту заяви в ній ґрунтовно викладені обставини, які можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. Вказан час, місце, данні свідків, підозрювані особи, дана правова аргументація незаконності їх дій
Відповідно до ст.303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
З положення ст.303 КПК України випливає, що особа має право оскаржити саме бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР. Тобто, КПК України не передбачено право оскаржувати «рішення» про невнесення даних до ЄРДР. Отже, законодавець не передбачував те, що слідчий може прийняти рішення про відмову у реєстрації заяви в ЄРДР, оскільки така відмова прямо заборонена ст.214 КПК України.
Эти справы не успевают внести в список. Скинул тебе в личку телефон этого бойца, созванивайтесь, удачи!