Текущее время: 29 сен 2024, 06:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1239 ]  На страницу Пред.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 83  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 14:19 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Полиция готовится предъявить подозрение участнику погони со стрельбой Храпачевскому по двум статьям


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 14:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Цитата:
Апелляцию по делу Олийныка перенесли на 2 марта
Суд не успел ознакомится с материалами дела


Изображение

Судебное заседание в апелляционном суде по делу патрульного Олийныка перенесли на 2 марта.
Рассмотрение дела перенесли в связи с тем, что суд не успел ознакомится с материалами дела.
"В связи с тем, что суд не успел ознакомиться с материалами дела, с согласия всех сторон суд перенесен на 2 марта"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 14:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Цитата:
Патрульний Олійник хоче повернутись у поліцію

Изображение

"Повернусь в полцію, не виключено. Я хотів би служити на користь державі"
Патрульний поскаржився, що за тиждень перебування в Лук`янівському СІЗО не мав змоги з`язатися з рідними.


Цитата:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 14:41 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 14:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Адвокат Олийныка допускает, что ему вручат подозрение о преследовании "автомайдановцев"

phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:03 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Интересно! Какие еще следственные действия нужно провести?
- видео есть
- аудио тоже
- экспертизу оружия провели
- показания противоположной стороны выслушали

"У меня небыло намерения кого-то убивать..." ЖЕСТЬ!

Остальные разговоры - это тема отдельного расследования и отдельной статьи


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:10 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
ВИДЕО ДНЯ перлы от Шкиряка

phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:30 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 янв 2011, 11:35
Сообщений: 211
Авто: Славута
А из какого пальца этот жирный боров Геращенко собирается хулиганку водиле высасывать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://roadcontrol.org.ua/node/2955

phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 15:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2011, 10:55
Сообщений: 732
Авто: Opel
Город: Николаев
stihoplet писал(а):
А из какого пальца этот жирный боров Геращенко собирается хулиганку водиле высасывать?

Ватсон, это же элементарно. Кто по такому делу процессуальный руководитель? Прокуратура. Без согласия прокуратуры никто меру пресечения не изберет.
Схема: выдвигаем абсурдное обвинение, получаем отказ прокурора, вопим на весь мир "прокуратура крышует мажора, мажор на воле мусор в СИЗО...."

_________________
Любого, ничего ему не объясняя, можно посадить в тюрьму лет на десять, и где-то в глубине души он будет знать, за что. (c) Фридрих Дюрренматт


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 16:32 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Цитата:
ВОДІЄВІ "БМВ", ЯКИЙ ВЧИНИВ ОПІР ПОЛІЦЕЙСЬКИМ, ОГОЛОШЕНО ПРО ПІДОЗРУ

Дії Ростислава Храпачевського кваліфіковано слідчими як опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків.
Вчора, 24 лютого, працівники Головного управління Національної поліції в м. Києві оголосили Ростиславові Храпачевському повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2. ст. 342 Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання за вчинення опору представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Слідство з'ясувало, що в ніч 7 лютого під час спроби затримання автомобіля, яким керував Ростислав Храпачевський, один з поліцейських намагався припинити правопорушення і затримати водія. Натомість автомобіль рушив, протягнувши за собою працівника поліції і створивши загрозу його здоров'ю і життю.

Громадянин Храпачевський не став слухати повний текст підозри, який був оголошений уповноваженим слідчим. Цей факт був зафіксований у присутності понятих та підтверджений відеозаписом. Крім того, підозра була направлена йому з повідомленням поштовим зв'язком. Таким чином слідство, згідно із діючим законодавством, офіційно повідомило гр. Храпачевському про підозру, яку напередодні було погоджено з процесуальним керівником у вказаному кримінальному провадженні.

phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 16:51 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 14 фев 2012, 10:00
Сообщений: 197
Авто: Указатель
Город: Харьков
ну блять, ну что а цирки, ночью, в переулке, вот реально мвс , все больше вырывают себе яму.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2016, 17:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Цитата:
Житінський Борис: "Антоне Юрійовичу, Ваша позиція відносно Євромайданівців і працівників МВС України виглядає: ВИБІРКОВО - кон'юнктурною, непослідовною і незрозумілою. Я і мої друзі хочемо Вас зрозуміти. Але без Ваших коментарів Вас зрозуміти важко. Я єдиний міліціонер з Волинської області, котрий з перших днів Євромайдану не лише підтримував євромайданівців, а був у їхніх рядах. Я єдиний міліціонер, котрого під час Євромайдану співробітники "Беркуту" підстрелили, (на Євромайдані міліціонери стріляли по міліціонерах, чомусь про це ніхто не хоче говорити), а відразу після Євромайдану антимайданівські міліціонери (зараз після "успішної атестації" їх зарахували до "поліції") мене незаконно викрали з Євромайдану вивезли за півтисячі кілометрів від Києва, де незаконно утримували під вартою 3 місяці, одночасно пограбували, і побили. Мою матір, котра була активісткою Євромайдану: Валентину Житінську антимайданівські міліціонери (зараз їх після "успішного атестування" ВИ зарахували до поілції"), пограбували, вивезли в Голосіївський ліс прив'язали до дерева і вбили. І я напевне єдиний міліціонер-євромайданівець, котрого Ви після Того як стали Народним Депутатом відмовилися захищати. (Ви мене намагаєтеся переконати, що мені слід було вбивати євромайданівців, а не захищати євромайданівців, бо всіх тих міліціонерів, котрі вбивали Євромайданівців Ви зараз активно захищаєте, (Ви не захищаєте Євромайданівців). Ви підвищили на посадах в "поліції" міліціонерів - убивць, а міліціонерів, котрі відмовлялися бити Євромайданівців Ви позвільняли. На службі в МВС України я служу з 1991 року, і за всю свою службу я жодного разу не вдарив жодного правопорушника, і тому я категорично був разом із Євромайданівцями, і захищав їх. Ви мені жодним чином, навіть не стали відповідати на мої, до Вас, звернення, дізнавшись, що я постраждав від незаконних дій (діючих зараз в поліції) вже Ваших міліціонерів-поліцейських, котрих Ви зараз "пригріли" на підвищених поліцейських посадах. Антоне Юрійовичу, майте Честь і припиніть "гратися" над людьми і з людьми. Ознайомитися із детальною інформацією про мене (Нагадати те, про що я Вам десяткі разів розповідав, а Ви, "навмисно" систематично забували).Ви можете на сторінках:
https://www.facebook.com/BORIS-Zhitinsk ... %D0%BE.../
https://www.facebook.com/%D0%96%D0%B8%D ... D0.../...&
Честь маю, Оперуповноважений УБОЗ УМВС України у Волинській області, майор міліції, Борис Житінський."


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1239 ]  На страницу Пред.  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 83  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron