Текущее время: 21 сен 2024, 06:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18854 ]  На страницу Пред.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 1257  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 07 апр 2012, 23:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
Boroda007 писал(а):
Цитата:
Вы то читали что писали? Так что, ролик от alexdor КТО ГОЛОСОВАЛ ЗА ЯНУКОВИЧА – это по Вашей идеологии истенное лицо Донецка…
Печально…
Вроде вменяемый форумчанин… и такие глупости писать…
Так что, а эти лица, в таком случаи (по ВАШЕЙ ТЕОРИИ) лица определенного региона


Давай забросим лица в сторону и обратимся к цифрам.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0% ... D0%B8_2010
А теперь смотрите кто голосовал за нищету,и вопросы отпадут сами собой.Вы, голосовавшие за Януковича, несёте моральную ответственность за беспредел и обнищание.Остаётся посыпать голову пеплом и извиниться за свой выбор.
Я не голосовал за Овоща и совесть моя чиста.Из пахана ничего путного не могло выйти.Без обид дорогие мои,отвечайте по совести.Я не виновен что Донбасс ассоциируется с Януковичем,Чечетовым,Колесниченко,Пшонкой и тысячами других сволочей с донецкой пропиской.
Потому дончане должны приложить максимум усилий на выборах2012 что бы бело-голубой фашизм не прошел.
Ещё раз прошу без обид.
важко буде вибори в 2012-му взагалі назвати виборами. :( тим більше в донецькому регіоні

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 07:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 17:34
Сообщений: 4970
Откуда: Окупований Крим
Авто: есть
Город: Керчь
BigFAN писал(а):
важко буде вибори в 2012-му взагалі назвати виборами. :( тим більше в донецькому регіоні

Все может пройти нормально, если в каждой избирательной комиссии будут принципиальные грамотные люди, которым небезразлично будущее их детей, их самих и Украины как государства! Надо перед началом избирательного процесса принять комиссией решение о видеофиксации процесса, а те кто будут против этого - потенциальные фальсификаторы. Все случаи нарушения избирательного закона надо обязательно доводить до суда.
На будущих выборах все будут решать не избиратели, а члены избирательных комиссий!!!

_________________
Изображение...Украина на время потеряла Крым, а вот Россия навсегда потеряла Украину....Изображение
Живу для тех, кому нужен! Дружу с теми, кто мне верен! Общаюсь с теми, кто приятен! Благодарен тем, кто меня ценит!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 12:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 17:21
Сообщений: 1098
В каждую бы комиссию по члену из ДК ))) Но нас настоящих, принципиальных членов не хватит на всех (((


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 12:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
SHUM писал(а):
В каждую бы комиссию по члену из ДК ))) Но нас настоящих, принципиальных членов не хватит на всех (((
ох розказав би Вам про ДВК і МВК але то буде довго і виснажливо. зміни у владі настануть тоді коли громадянам надоїсть бути бидлом і стане духу кардинально зломити систему.

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 16:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 17:34
Сообщений: 4970
Откуда: Окупований Крим
Авто: есть
Город: Керчь
Цитата:
Забери в бабусі паспорт
Вже скоро парламентські вибори, а значить – час нової брехні, нових зрад та голосувань за 50 грн., кілограма цукру та солодких-солодких обіцянок.
Я пам'ятаю перед президентськими виборами почув слова: «Янукович повинен поставити пам'ятник Ющенкові, за те, що він зробив все можливе, щоб полегшити прохід Януковича до влади». Так, я от думаю, що повинна поставити опозиція для правлячої влади? Ця влада повністю сама себе ДИСКРЕДИТУВАЛА, її дії можна сміливо називати антинародними. Але в них ще вистачає совісті говорити такі речі: «Нам дуже хотілося б, щоб нас підтримали, хоча б тому, що ми за нутром свої. І якщо нас буде менше у Верховній Раді і перекіс піде в інший бік, то нам буде погано всім», — сказав голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр ЄФРЕМОВ в інтерв'ю 27 березня. Коли йде мова про совість Януковича чи всіх його ПРських друзів, одразу в голову приходить жарт: «Моя совість чиста, бо я нею ніколи не користуюся».
Вибачте, що трішки відійшов від теми. Так от, я думав, що ПР вже ніхто й зроду не підтримає, але був вражений наповал, коли одного разу поспілкувався з бабцею свого знайомого. Я ДУМАВ ЩО ЖОДЕН ІДІОТ НЕ КУПИТЬСЯ НА ЦІ СЛОВА, що «ми за нутром свої», і помилився. Цю жінку я знаю досить добре, вона цілком нормальна людина, привітна, ввічлива, пропрацювала на фермі більше 20 років, в 38 років помер її чоловік і вона залишилася з 4 дітьми, старшій доньці було п'ятнадцять, найменшому синові – сім. І вона всіх поставила на ноги, ніхто з них не алкоголік, не наркоман, у всіх є сім'ї, а сама вона так і прожила без чоловіка та будь-якої допомоги. Одним словом, поважають цю жінку в селі. Наче б то й не дурна, але коли пішла розмова за політику...тут парадокс. Вона говорила, що її син не працює й не може знайти роботу, а я їй сказав, що це ж ПРське «покращення життя вже сьогодні» я й на своїй власній шкурі відчуваю. Щось розповідала про воду, якою вона майже не користується (має свій колодязь), але змушена платити те, що їй нараховують. Та сама ситуація й з газом. Наче б то людина незадоволена владою, але ні – вона повністю підтримую ФьодириЧя.
Говорить, що ми ще гарно живемо, якщо не подобається, то потрібно поїхати в Африку – там людям навіть немає що їсти, а ми тут «скіглім». Вона пропрацювала все життя без відпусток, а в пенсійному фонді щось намудрували – і в неї мінімальна пенсія. Така, як в тих, хто й дня не працював, але вона каже, що потрібно радуватися – хоч це отримує. Сказала, щоб я дякував цій владі, що сиджу вдома, а не воюю, як в інших країнах. Коли сказала, що російська мова краща за українську, то я для себе остаточно зрозумів, що це мабуть наслідки САВЄЦКАЙ ЗАКАЛКІ. Коли цю саму історію розповів знайомим, то вони сказали, що це не поодинокий випадок. Що багато стареньких підтримують рецидивіста. Й мені цікаво – чому так? Це що – вже маразм діє, чи ще що??? Чим вони керуються коли обирають цього злодія??? Невже це зомбування???
Раніше я трішки розповсюджував свободівські газети. Так от, знаючи її ставлення до «бандер», приніс їй газету «Свобода», а коли вона запитала, що це, то я сказав що газету Партії регіонів. Жінка зраділа, але як же вона була здивована коли на першій сторінці побачила Тягнибока, а під ним напис «СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!». Газета одразу відправилася в плиту. Після спілкування з такою бабусею хочеться закликати молодь: «Забери паспорт в бабусі, врятуй Україну, бабуся помре, а тобі залишаться руїни!».
Коли провів опитування серед однолітків – за кого вони будуть голосувати, то відповідь стандартна: «Та мені пофіг». На таких і розраховують регіонали, вони купляють тих, кому «не пофіг». Викладачів у вузах чи керівників на роботі. Кому було «пофіг» тепер знову ж «пофіг», але голосують за ПР. З ув’язненими простіше, вони взагалі не голосують, за них це роблять інші. Є категорія людей, котрій вважають що Янукович допоможе прода... об'єднати УКРАЇНУ та РАШУ, бо Росія це ж старший брат, не знаю, як вам,а мені цей брат по відношенню до нас нагадує Каїна. Залишилися ті, хто просто продадуть за якусь «двадцятку» свій голос. Після цього всього, розумієш, що значна частина нашого населення – люди котрі живуть для того, щоб поїсти. Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЇСТИ, Я ХОЧУ ЇСТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЖИТИ!
Шановні УКРАЇНЦІ, ЗАРАДИ БОГА, ЗРОБІТЬ ЦЬОГО РАЗУ ВІРНИЙ ВИБІР, Я РОЗУМІЮ, ЩО ЦЕ НЕ ПРОСТО, АДЖЕ ДУЖЕ ВЕЛИКА СПОКУСА, ПЕРЕД «халявною» двадцяткою чи перед кілограмом цукру з хлібинкою, але ж пам'ятайте, що ці ґвалтівники дають «руб за два», а то й за три. Якщо дали кілограм цукру, то потім заберуть 100 кілограм, якщо дали 50 грн., то відберуть зарплату. Якщо поставили «п'ятірку» в заліковій то завтра той диплом тобі вже буде не потрібен. Оцініть, НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ТОГО ХТО «КРАСІВИЙ», зараз при владі саме такий, результат бачите самі, НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА «СВОГО». Донецьк вже проголосував, а зараз кається. Тому вибір за вами...
Артур Литвиненко

http://lelekanews.blogspot.com/2012/03/ ... st_31.html

_________________
Изображение...Украина на время потеряла Крым, а вот Россия навсегда потеряла Украину....Изображение
Живу для тех, кому нужен! Дружу с теми, кто мне верен! Общаюсь с теми, кто приятен! Благодарен тем, кто меня ценит!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 17:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 12:30
Сообщений: 3282
Откуда: Deutschland
Авто: BMW 318i E46
Город: Alte Stadt
Повторял раз 100, и повторю сейчас: у каждого есть «своя кнопка»…
Как в фильме приключения Электроника. Потому, очень сложно попасть во власть,
и быть независимым от даже мелких грешков прошлого…
А текущее законодательство, при желании, даже с бабуси сделает злостного неплательщика налогов,
вредителя коммунальной собственности.
Текущее судопроизводство, окончательно подтвердит «это»… и о какой
полит карьере можно мечтать…

_________________
"...я с радостью готов простить своих врагов... увидев их повешенными..." Г.Гейне
"...иных приматов отправил в ЧС..." CRV_Kiev


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 17:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23930
Авто: есть
Город: Elx
Керчанин писал(а):
На будущих выборах все будут решать не избиратели, а члены избирательных комиссий!!!

выборы уже прошли, если вы не заметили, за нас уже сделали выбор - основные игроки в тюрьмах, но никто и ухом не повел

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 17:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 12:30
Сообщений: 3282
Откуда: Deutschland
Авто: BMW 318i E46
Город: Alte Stadt
legionary
От части Вы правы. Репетиция (аналог штатовскому праймериз) был в Ирпене!

_________________
"...я с радостью готов простить своих врагов... увидев их повешенными..." Г.Гейне
"...иных приматов отправил в ЧС..." CRV_Kiev


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 21:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 12:30
Сообщений: 3282
Откуда: Deutschland
Авто: BMW 318i E46
Город: Alte Stadt
Мораль сей басни такова: http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/8/6962330/
бу-ГЫ-ГЫ ни бу-ГА-ГА :lol:

_________________
"...я с радостью готов простить своих врагов... увидев их повешенными..." Г.Гейне
"...иных приматов отправил в ЧС..." CRV_Kiev


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 21:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 июл 2011, 22:48
Сообщений: 2258
Авто: хорошее
Город: malta
crv_kiev писал(а):
Мораль сей басни такова: http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/8/6962330/
бу-ГЫ-ГЫ ни бу-ГА-ГА :lol:

Та да )))

_________________
Массы никогда не знали жажды истины. Они требуют иллюзий, без которых они не могут жить


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 22:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 дек 2010, 09:32
Сообщений: 4839
Авто: два
Город: Чернигов
BigFAN писал(а):
ох розказав би Вам про ДВК і МВК але то буде довго і виснажливо. зміни у владі настануть тоді коли громадянам надоїсть бути бидлом і стане духу кардинально зломити систему.


Как же заебывает это вот пустословие с Западной Украины. Что же ты быдло человеком не становишься в таком случае, а бросаешь дежурные высокопарные слова? Что же духу то не достает "кардинально зломити систему"? Бери ружбайку и чеши в Карпаты властьимущих отстреливай. Валил бы ты из темы, не гадил бы ты ее. Тошнит от тебя.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2012, 22:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 фев 2011, 19:22
Сообщений: 2178
Откуда: Косів
Авто: Шкода
alexdor писал(а):
BigFAN писал(а):
ох розказав би Вам про ДВК і МВК але то буде довго і виснажливо. зміни у владі настануть тоді коли громадянам надоїсть бути бидлом і стане духу кардинально зломити систему.


Как же заебывает это вот пустословие с Западной Украины. Что же ты быдло человеком не становишься в таком случае, а бросаешь дежурные высокопарные слова? Что же духу то не достает "кардинально зломити систему"? Бери ружбайку и чеши в Карпаты властьимущих отстреливай. Валил бы ты из темы, не гадил бы ты ее. Тошнит от тебя.
щож тебе ..., так вивело в моїх словах? ти такий бурий в житті чи лиш за компом прикрившись фоткою достойної ЛЮДИНИ?
і збийся ділити УКРАЇНУ на Захід, Схід не вдячна це справа.

_________________
Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 09 апр 2012, 08:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 17:34
Сообщений: 4970
Откуда: Окупований Крим
Авто: есть
Город: Керчь
Цитата:
8 квітня 2012 р.
Передумови Української революції
Відтоді, як я почав вникати в українську політику, мене завжди цікавило – в чому причини наших поразок, де шукати їхні витоки? Чому Україна, яка налічує кілька тисячоліть своєї історії, дала світові потужні пласти культури, зараз знаходиться в глибокій економічній, цивілізаційній і культурній кризі? Все це призвело до того, що українці за рівнем життя знаходяться, на даний момент, серед країн третього світу. Безперечно, до такого стану Україну привело те, що проти неї вже кілька століть ведеться жорстока війна. Зараз ми не чуємо пострілів гармат і вибухів бомб, бо є інші, більш «цивілізовані» методи ведення війни, починаючи від економічної, ідеологічної, інформаційної і багатьох інших видів воєн, які придумала людина.
Проти українців ведуться війни, і які ж наші дії у відповідь? Взагалі, коли йде війна, потрібно знати про свого противника якомога більше, щоб мати успіх в боротьбі з ним. Це і кількісний склад війська противника, і його дислокація, і яким озброєнням він володіє. Так от, саме цієї інформації, про тих хто окупував і гнобить українців і Україну у нас білим днем з вогнем не знайдеш. Якщо подивитися на численні політичні ток-шоу на ТБ, які йдуть у нас майже кожного вечора, то там балакають про що завгодно, але аналізу ситуації в Україні і які потрібні кроки для того, щоб владу в Україні взяли українці, ви там ніколи не почуєте.
Наша, так звана, «політична еліта» мені нагадує зашорених коней, які мчать по колу циркового манежу і везуть за собою українців. На їхньому шляху розкидані граблі, і час від часу зашорені коні наступають на ці граблі, але вперто продовжують бігти по цьому замкненому колу. Для тих, хто не знає, що таке шори, коротке пояснення: шори чіпляють на кінську збрую так, щоб кінь бачив тільки те, що попереду і не бачив, що відбувається навколо. Так от, трохи про граблі, на які ми час від часу наступаємо. Я маю на увазі віру більшості українців в прихід Месії, який повинен все зробити за них: і Україну звільнити, і зробити всіх заможними. Яскравий приклад цього – Помаранчева революція, коли всі надії покладалися на Ющенка. Майдан його боготворив, люди буквально молилися на нього, здавалося вся Україна з’їхалася тоді в Київ. І що з того вийшло – була втрачена унікальна можливість взяття влади українцями, яка здавалося була послана нам вищими силами. Люди дочекалися перемоги Ющенка на виборах і спокійно роз’їхалися по домівках, довіривши долю України новообраному Президенту і його «любим друзям».
Розуміння того, що тоді насправді відбувалося на Майдані, що йшли закулісні ігри і торжища, а торгували майбутнім України, прийшло пізніше. Тому основний і головний урок з того, що відбулося такий: «Ніяка національна революція неможлива до тих пір, допоки не відбудеться революція в головах людей! Доки не відбудеться ламання стереотипів, сприйняття оточуючого світу через «рожеві окуляри». Все, що потрібно було зробити тоді на Майдані – це утворити Комітет національного порятунку з метою підняти українців на всеукраїнський страйк з вимогою розпуску антиукраїнського парламенту і проведення позачергових виборів. На яких, я впевнений, на хвилі всенародного підйому патріотичні українські сили взяли б переконливу перемогу. А так – Ющенко фактично врятував владні еліти, які нам залишилися від Радянського Союзу.
Тепер поговоримо про ламання стереотипів. Я маю на увазі зброю, за допомоги якої ведуться сучасні війни – арсенал тут великий. Це і «ліберальні цінності», і «демократія», і «права людини», сексуальні меншини, гендерна рівність і ще багато чого, але найголовніше тут - придумана хитромудрими дядечками багатопартійна система. «Поділяй і володарюй» - ось сенс всього цього. Не допустити національного підйому – того, що відбувалося в Європі в середині дев’ятнадцятого століття – так званої Весни народів, коли постали на мапі нові держави. Не секрет, що справжня політика робиться за кулісами і ті, хто дійсно керує, ніколи не виставляють себе напоказ. Щоб люди не зрозуміли того, що відбувається насправді і придумана гра у тих, хто при владі і тих, хто в опозиції. Фактично, більшість партій фінансуються з одного джерела і ми є лише маріонетками в їхній закулісній грі.
Якщо розібратися, ми всі, хто народився в Україні, є дітьми цієї землі, яка нас породила. Україна – земля дана нам Богом! Всі люди бажають практично одного – сімейного щастя, любові, достатку, жити в мирі і злагоді, одним словом - нам нема чого ділити. Ділять нас ті, хто хоче нами і надалі керувати. Чи є вихід з цього глухого кута, куди українців колись давно загнали, чи ми, як ті зашорені коні, бігаємо по одному і тому ж колу, набиваючи собі кожен раз гулі, не роблячи з цього ніяких висновків? Як казав класик: «Безвихідних положень немає, є неправильні рішення». Нам треба знайти таку ідеологію, яка б об’єднувала українців, а не роз’єднувала. І тут нам на допомогу приходить безсмертний геній Тараса Шевченка:

«Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу,
Що проклену святого Бога,
За неї душу погублю!»

Для Шевченка Україна була понад усе, це було його життєве кредо. Україна повинна бути в центрі нашого світосприйняття, в її святій Землі зариті пуповини мільйонів наших пращурів, вона полита кров’ю мільйонів і мільйонів українців! Ідеологія україноцентризму – це якраз те, що може об’єднати українців. Без поділу на партії, релігійні конфесії і все те, що людей роз’єднує, а не об’єднує. Тільки тоді, коли Україна стане для кожного з нас центром Всесвіту, коли вона буде жити в наших серцях – тоді нам не страшні ніякі зайди і вороги. Навіть, коли нас, не дай Боже, розсіють по світу, ми будемо незнищенні. Як і за допомогою чого можна втілити в життя ідеологію україноцентризму? Потужна громадська організація, яка охопить своєю діяльністю не тільки українців в Україні, але й по всьому Світу.
Тільки за межами України живе приблизно 15 мільйонів українців, а це потужна сила. Успіх такого об’єднання можливий тільки за однієї умови – якщо українці будуть жити, як одна велика Родина, де ні одна людина не залишиться без уваги і буде потрібною громаді. Людство вступає в епоху Водолія, де все зміниться невпізнанно. Які випробування випадуть на нашу долю – невідомо. Тільки згуртована нація вистоїть в майбутньому. Тому ми повинні рішуче і негайно відкинути все те, що нам нав’язано ззовні нашими ворогами і згадати діла славні наших незабутніх предків. Саме там ми зможемо черпати наснагу і знання з бездонної криниці наших пращурів. І наостанок згадаємо Шевченкове: «Обніміться брати мої! Молю вас, благаю!»
Микола Заремба.

http://lelekanews.blogspot.com/2012/04/ ... st_08.html

_________________
Изображение...Украина на время потеряла Крым, а вот Россия навсегда потеряла Украину....Изображение
Живу для тех, кому нужен! Дружу с теми, кто мне верен! Общаюсь с теми, кто приятен! Благодарен тем, кто меня ценит!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 09 апр 2012, 08:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 17:34
Сообщений: 4970
Откуда: Окупований Крим
Авто: есть
Город: Керчь
BigFAN писал(а):
alexdor писал(а):
BigFAN писал(а):
ох розказав би Вам про ДВК і МВК але то буде довго і виснажливо. зміни у владі настануть тоді коли громадянам надоїсть бути бидлом і стане духу кардинально зломити систему.

Как же заебывает это вот пустословие с Западной Украины. Что же ты быдло человеком не становишься в таком случае, а бросаешь дежурные высокопарные слова? Что же духу то не достает "кардинально зломити систему"? Бери ружбайку и чеши в Карпаты властьимущих отстреливай. Валил бы ты из темы, не гадил бы ты ее. Тошнит от тебя.
щож тебе ..., так вивело в моїх словах? ти такий бурий в житті чи лиш за компом прикрившись фоткою достойної ЛЮДИНИ?
і збийся ділити УКРАЇНУ на Захід, Схід не вдячна це справа.

Как раз по теме:
Цитата:
згадаємо Шевченкове: «Обніміться брати мої! Молю вас, благаю!»

_________________
Изображение...Украина на время потеряла Крым, а вот Россия навсегда потеряла Украину....Изображение
Живу для тех, кому нужен! Дружу с теми, кто мне верен! Общаюсь с теми, кто приятен! Благодарен тем, кто меня ценит!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Спасибо жителям Донбасса за...
СообщениеДобавлено: 09 апр 2012, 08:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 17:34
Сообщений: 4970
Откуда: Окупований Крим
Авто: есть
Город: Керчь
Цитата:
Сергей Савкин
ЦЕПИ РАБСТВА ПРОЧНЫ и КРЕПКИ:
Современный мир делится на две основные касты: СОВРЕМЕННЫЕ РАБЫ (95% населения), и СОВРЕМЕННЫЕ РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ(5%) населения.

Современное РАБОВЛАДЕНИЕ осуществляется в ЗАВУАЛИРОВАННОЙ СКРЫТОЙ ФОРМЕ.
Современные рабы как бы САМИ ВЫБИРАЮТ работать «за еду», т.к. у современных рабов ВСЕ ЗАРАБОТАННЫЕ ДЕНЬГИ УХОДЯТ НА ПИТАНИЕ И ЖИЛЬЕ!!!

РАБЫ ДРЕВНОСТИ РАБОТАЛИ БЕСПЛАТНО ЗА ЕДУ И ЗА ЖИЛЬЕ. СОВРЕМЕННЫЕ РАБЫ «ЗАРАБАТЫВАЮТ» РОВНО СТОЛЬКО, ЧТОБЫ ОПЛАТИТЬ ЖИЛЬЕ И ЕДУ. ТАКИМ ОБРАЗОМ, ПОСЛЕ ОПЛАТЫ ЖИЛЬЯ И ЕДЫ У СОВРЕМЕННЫХ РАБОВ НЕ ОСТАЕТСЯ ДЕНЕГ, БОЛЕЕ ТОГО, НАРАСТАЮТ ДОЛГИ!!! Современные рабы также как и рабы древности НЕ ИМЕЮТ СОБСТВЕННОСТИ НА СРЕДСТВА ПРОИЗВОДСТВА.

Современные рабы также как и рабы древности НЕ МОГУТ УБЕЖАТЬ С ТЕРРИТОРИИ, ведь у СОВРЕМЕННЫХ РАБОВ НЕТ ДЕНЕГ НА БЕГСТВО!!! Таким образом, СОВРЕМЕННЫЕ РАБЫ НИЧЕМ НЕ ОТЛИЧАЮТСЯ ОТ РАБОВ ДРЕВНОСТИ!!! И современный общественно-политический строй НА ПЛАНЕТЕ ЯВЛЯЕТСЯ ИЗОЩРЕННО СКРЫТЫМ РАБОВЛАДЕЛЬЧЕСКИМ СТРОЕМ (во всех странах, в том числе и России).

Современные рабы принуждаются к работе следующими СКРЫТЫМИ МЕХАНИЗМАМИ:

1. Экономическое принуждение рабов к постоянной работе. Современный раб ВЫНУЖДЕН работать БЕЗ ОСТАНОВКИ до смерти, т.к. средств, заработанных рабом за 1 месяц, хватает лишь на оплату жилья за 1 месяц, еду за 1 месяц и проезд за 1 месяц. Поскольку денег хватает у современного раба всегда ТОЛЬКО на 1 месяц, современный раб ВЫНУЖДЕН РАБОТАТЬ ВСЮ ЖИЗНЬ ДО СМЕРТИ. Пенсия также является БОЛЬШОЙ ФИКЦИЕЙ, т.к. раб-пенсионер ОТДАЕТ ВСЮ ПЕНСИЮ ЗА ЖИЛЬЕ И ЕДУ, И У РАБА-ПЕНСИОНЕРА НЕ ОСТАЕТСЯ СВОБОДНЫХ ДЕНЕГ.

2. Вторым механизмом СКРЫТОГО ПРИНУЖДЕНИЯ РАБОВ К РАБОТЕ является искусственное создание спроса на псевдо-нужные товары, навязываются рабу с помощью ТВ-рекламы, пиара, расположения товаров на определенных местах магазина. Современный раб вовлечен в БЕСКОНЕЧНУЮ ГОНКУ за «новинками», а для этого ВЫНУЖДЕН ПОСТОЯННО РАБОТАТЬ.

3. Третьим СКРЫТЫМ МЕХАНИЗМОМ экономического принуждения современных рабов является КРЕДИТНАЯ СИСТЕМА, с «помощью» которой современные рабы все больше и больше втягиваются в кредитную кабалу, через механизм «ссудного процента». С каждым днем современный раб ДОЛЖЕН ВСЕ БОЛЬШЕ И БОЛЬШЕ, т.к. современный раб, для того чтобы рассчитаться с процентным кредитом, берет новый кредит, не отдав старый, СОЗДАВАЯ ПИРАМИДУ ДОЛГОВ. ДОЛГ, постоянно висящий над современным рабом, хорошо СТИМУЛИРУЕТ СОВРЕМЕННОГО РАБА К РАБОТЕ ДАЖЕ ЗА МИЗЕРНУЮ ПЛАТУ.

4. Четвертым механизмом заставить современных рабов РАБОТАТЬ НА СКРЫТОГО РАБОВЛАДЕЛЬЦА является МИФ О ГОСУДАРСТВЕ. Современный раб считает, что работает на государство, но на самом деле раб работает на ПСЕВДО - ГОСУДАРСТВО, т.к. деньги раба ПОСТУПАЮТ В КАРМАН РАБОВЛАДЕЛЬЦЕВ, А ПОНЯТИЕ ГОСУДАРСТВА ИСПОЛЬЗУЕТСЯ, ЧТОБЫ ЗАТУМАНИТЬ МОЗГИ РАБОВ, ЧТОБЫ РАБЫ НЕ ЗАДАВАЛИ ЛИШНИХ ВОПРОСОВ ТИПА: ПОЧЕМУ РАБЫ РАБОТАЮТ ВСЮ ЖИЗНЬ И ОСТАЮТСЯ ВСЕГДА БЕДНЫМИ? И ПОЧЕМУ РАБЫ НЕ ИМЕЮТ ДОЛИ ПРИБЫЛИ? И КОМУ КОНКРЕТНО ПЕРЕЧИСЛЯЮТСЯ ДЕНЬГИ, УПЛАЧЕННЫЕ РАБАМИ В ВИДЕ НАЛОГОВ?

5. Пятым механизмом скрытого принуждения рабов является механизм ИНФЛЯЦИИ. Рост цен при ОТСУТСТВИИ РОСТА ЗАРПЛАТЫ РАБА, ОБЕСПЕЧИВАЕТ СКРЫТОЕ НЕЗАМЕТНОЕ ОГРАБЛЕНИЕ РАБОВ. Таким образом, СОВРЕМЕННЫЙ РАБ НИЩАЕТ ВСЕ БОЛЬШЕ И БОЛЬШЕ.

http://www.facebook.com/groups/31178184 ... 861553234/

_________________
Изображение...Украина на время потеряла Крым, а вот Россия навсегда потеряла Украину....Изображение
Живу для тех, кому нужен! Дружу с теми, кто мне верен! Общаюсь с теми, кто приятен! Благодарен тем, кто меня ценит!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18854 ]  На страницу Пред.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 1257  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 211


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: