Текущее время: 25 июл 2024, 06:17

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ст 121.ч 5.
СообщениеДобавлено: 19 май 2011, 15:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Образцы и примеры исков по статье ст. 121 ч. 5 КУоАП

ОБСУЖДЕНИЯ В ТЕМЕ НЕТДо Першотравневого районного суду
58000, м. Чернівці, вул. Головна, 105
тел. (0372) 52-65-20

Позивач : ---------------,
58000,м.Чернівці .---------------моб. тел..: -----------------
Відповідач 1: УДАІ УМВС України в
Чернівецькій області
58007, м. Чернівці, вул. Заводська, 22
тел. 525446, 591841
Відповідач 2 :
Бойко Мирослав Васильович
Який працює: ІДПС ВДАІ в м.Чернівці, прапорщик міліції
Адреса: невідома
Адміністративний позов
про скасування постанови серії СЕ № ------
в справі про адміністративне правопорушення
від ………...
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУАП, звільннено від сплати державного мита.

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо
передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Постановою серії …………інспектора …………..м.Дніпропетровська молодшого сержанта міліції……….числа….року…на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі …..грн за адміністративне правопорушення ,передбачене ч.5ст 121 а саме порушення водіями правил експлуатації транспортних засобів,з номерним знаком закріпленим у не встановленому місці.
Вважаю, що Постанова…………. від 04.05.2011 року про накладання штрафу в сумі … грн. за правопорушення, передбачене ч.5 ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ухвалена незаконно і необґрунтовано та підлягає скасуванню з наведених нижче підстав.
Я, Лозовий Валерій Миколайович керуючи автомобілем ДЕУ Сенс, державний номер ………, по вул. Київській в м.Дніпропетровську ,був зупинений інспектором…………. Підійшовши інспектор, представився ………. і попросив предявити документи. Він уважно їх оглянув, перевірив страховий поліс , реєстраційні документи,посвідчення водія , після чого обійшов автомобіль по колу. Потім інспектор повідомив мене, що в мене відсутній номерний знак на бампері належного мені автомобілю, після чого будь-яких пояснень, почав складати протокол…… Коли я почав йому пояснювати що я потрапив в ДТП, та що є акт з СТО що бампер дійсно розбитий,та знаходиться в салоні мого автомобілю, та підлягає ремонту,і я є направлений для проведення товарознавчої експертизи..На бампері неможливо закріпити касету яка тримає номерний знак,так як бампер є розбитий, в зв’язку з чим номерний знак знаходиться прикріплений на балці- під радіатором,не закритий сторонніми предметами,не забруднений,а також дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів,що не є порушенням п.ПДР 30.2. На механічних транспортних засобах (за винятком трамваїв і тролейбусів) і причепах у передбачених для цього місцях встановлюються номерні знаки відповідного зразка, а у правому нижньому кутку переднього вітрового скла транспортного засобу закріплюється талон про проходження технічного огляду. Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Рухаючись до пункту для проведення товарознавчої експертизи,я виконав вимоги п31.5. ПДР- разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у пункті 31.4 цих Правил, водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил. На моєму автомобілі була ввімкнена аварійна сигналізація,для привернення уваги інших учасників дорожнього руху.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням є протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Я не мав наміру порушувати Правила дорожнього руху, але обставини склалися так,що я потрапив в ДТП,та змушений був продовжити рух ,з дотриманням ПДР. Таким чином, в моїх діях не має вини ні в формі умислу, ні в формі необережності, та вони не утворюють складу адміністративного правопорушення.
Мої дії не порушували прав інших осіб, не перешкоджали руху інших транспортних засобів, не створювали аварійної обстановки та не призвели до заподіяння шкоди .
Звертаю увагу суду на те, що мене було зупинено о 17год 10хв, розгляд справи було призначено також на 17год.20хв. цього-ж дня, що фактично позбавило мене можливості скористатися своїм правом на захист та юридичну допомогу, а також надати данні що характеризують особу, її майновий стан, обставини що пом’якшують або обтяжують відповідальність. Це є прямим порушенням вимог ст.268 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Також, як видно з постанови, інспектор, виписуючи постанову не вказав обставини, якi вiн зобов'язаний з'ясувати при розглядi справи керуючись ст.280 КУпАП, а саме: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду….
Такі дії інспектора свідчать про його упереджене ставлення, викликане моїми запереченнями проти інкримінування мені неіснуючого правопорушення. Вважаю, що мною не було вчинено ніякого адміністративного правопорушення, а накладене на мене адміністративне стягнення є безпідставним.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст..4, 6 КАС України, ст..ст.33, 278, 279, 280, 283, 287, 288, 268 КУпАП України.
ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Визнати дії інспектора …………………..ПРОТИПРАВНИМИ при складанні протоколу та постанови від …..2011 РОКУ року.
3. Скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення від 05.01.2011 року, що виніс інспектор …………, про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі …….гривень за порушення Правил дорожнього руху та провадження по справі закрити.
Додатки:
- копія протоколу про адміністративне правопорушення;-2 ПРИМІРНИКА
- копія постанови в справі про адміністративне правопорушення;-2 ПРИМІРНИКА

- копія адміністративного позову для відповідачів -2 примірника на 2 аркушах
- копія паспорту громадянина України позивача.
- фотографії автомобіля -2 шт.

«____» …… 2011 року

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: