Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
https://roadcontrol.org/forum/

Газовое оборудование
https://roadcontrol.org/forum/viewtopic.php?f=10&t=20105
Страница 1 из 1

Автор:  RoMaN_K [ 26 май 2012, 09:56 ]
Заголовок сообщения:  Газовое оборудование

Всем привет! Подскажите плиз. Хочу поставить себе газовое оборудование на Паджеро Вагон 2009года. Какое лучше ставить? знаю есть 4 поколение, 5. Какой бренд?может есть еще какие-нибудь тонкости на что надо обратить внимание.
Зарание спасибо!

Автор:  RoMaN_K [ 02 июл 2012, 14:59 ]
Заголовок сообщения:  Re: Газовое оборудование

Я так понял. Тема не актуальная :-(

Автор:  vit092 [ 02 июл 2012, 15:29 ]
Заголовок сообщения:  Re: Газовое оборудование

Знайди, головне, нормальних установщиків, став 4 покоління, 5 у свій час було на 10,000 грн дорожче. і гемморніше воно. Думай куди балон вчіпити, їсти воно газ буде десь на 10-15% більше ніж бензин. Якщо чесно, краще купляти дизель, а не гратися з газом, в мене самого на хюндаї сонаті V6 3,3 стояв, знаю про що говорю. Коли я купував, то це обійшлося мені в 14тис грн BRC, в яку ціну зараз не знаю, но точно, не дешевше. Окупаємість була десь 22-25 тис км. Я як окупив, так і продав одразу, смисла ставити не було взагалі. От таке.

Автор:  yash77 [ 02 июл 2012, 21:37 ]
Заголовок сообщения:  Re: Газовое оборудование

На цьому форумі швидше підкажуть чи вписувати ГБУ в реєстраційні документи на автомобіль. А на рахунок самої установки я так заморочувався бо ставив сам, а так загоніть автомобіль до нормальних газовщиків тай все.

Автор:  MAXIMUSGo [ 02 июл 2012, 21:46 ]
Заголовок сообщения:  Re: Газовое оборудование

RoMaN_K писал(а):
Я так понял. Тема не актуальная

Тема заезжена до дыр )))))) search.php?keywords=%D0%93%D0%91%D0%9E&terms=all&author=&sv=0&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%9F%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/