НОВОСТИ
 • На главу ВСУ генерала Хомчака подано заявление в Пентагон США за действия в Иловайске
 • Журналист подал заявление Роберту Мюллеру о сотрудничестве Петра Порошенко и Рината Ахметова (Документ)
 • Аваков мстит организатору акции "Хто замовив Гандзюк?" за митинг возле его виллы в Италии (ФОТО)
 • На главу Национальной полиции Украины Сергея Князева подано заявление в ФБР США (Документ)
 • Арсен Аваков, который называл президента США Дональда Трампа "опасным маргиналом", летит в Вашингтон
 • Экс-комбат батальона "Днепр-1" Юрий Береза так и не был допрошен по Иловайску, - военный прокурор Матиос (ВИДЕО)
 • Сегодня проекту "Дорожный контроль" исполнилось десять лет (ВИДЕО)
 • Глава полиции Сергей Князев, который наградил террориста "ДНР" Голубана, рассказал в США о реформе МВД
 • Советник главы МВД Авакова заявил, что в Украине нет активистов, а потому и нет нападений на активистов
 • Аваков наградил часами патрульного полицейского, который незаконно избил водителя (ФОТО)
 • Сотрудник патрульной полиции купил в Киеве огромную квартиру за 8 тысяч долларов (ФОТО)
 • Опровержение: В Одессе не задерживали активиста Дорожного контроля пьяного за рулем
 • Аваков привез с собой в США фигуранта коррупционного дела по краже песка (ФОТО)
 • Дело рюкзаков: обвинительный акт против сына Авакова и экс-замглавы МВД передают в суд
 • Семья депутата Антона Геращенко уклоняется от уплаты налогов. Расследование журналистов (ВИДЕО)
 • Алексей Мочанов угрожает убить руководителя Дорожного контроля за критику полиции
 • Про-российский блогер назвал жителей Западной Украины людьми второго сорта (ВИДЕО)
 • Администрация президента использует автомобилистов для блокирования Марша за импичмент
 • Сергей Чеботарь, который обвиняется в расхищении бюджета, принял участие в коллегии МВД (ФОТО)
 • СБУ задержала на взятке заместителя начальника патрульной полиции Борисполя (ФОТО)
 • Дмитрий Россошанский, за пол года до ДТП, привлекался за управление авто под наркотиками (Решение суда)
 • Все новости

  Подпишись на Facebook ДК

  Апелляционный суд Киева отправил украинца в тюрьму на пять лет по заказу российской компании

  Июнь 20, 2014 - 20:52
  12 червня 2014 року Апеляційний суд м. Києва виніс рішення – п’ять років позбавлення волі для українського бізнесмена Олега Шкурдая. Зі сторони, це могло виглядати як звичайна побутова справа, але якби не одне «але» - суддя першої інстанції, що виніс вирок, вже відомий на всю країну - Володимир Бугіль, а замовником кримінальної справи - є російська компанія.


  …Олег Шкурдай протягом 10 років працював директором ТОВ «Діагностичні системи- Україна», власником якого є російський олігарх Бурков Анатолій Миколайович. Все було чудово, підприємство, завдяки наполегливій праці директора, процвітало та приносило чималий прибуток Буркову А.М. Згодом, Олег Шкурдай вирішив звільнитися за відкрив власне підприємство, яке стало конкурентом ТОВ Буркова.

  Через майже 2 роки після звільнення, відносно Шкурдая відкрили кримінальне провадження «за розкрадання своєї ж заробітної плати у великих розмірах» на ТОВ російського власника. Спроби довести свою невинуватість завершились тим, що 17.12.2013 р. суддя Шевченківського районного суду м. Києва Володимир Бугіль, відомий Україні як суддя, який 06.12.13 р. незаконно взяв під варту журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзю та який неправдиво звинуватив адвоката Віктора Смалія у нападі на себе та порваній суддівській мантії, засудив Шкурдая до 5 років позбавлення волі.

  Безпосереднім фабрикуванням справи займався Шевченківській РУ ГУ МВС України в м. Києва, який відомий всім репресіями проти політичних ворогів команди Віктора Януковича. Справа була відкрита з порушенням правил підсудності оскільки повинна була б бути розслідувана Оболонським райуправлінням. Суть обвинувачення полягає в тому, що Олег Шкурдай начебто «розкрадав свою власну заробітну плату».

  ВИДЕОЗАПИСЬ СУДА:

  Протягом тих 10 років за яких працював Шкурдай, він офіційно отримував заробітну плату в розмірі 80 000 грн. В судовому засіданні «виявилось», що Бурков А.М. нібито насправді призначив Шкурдаю О. заробітну плату в розмірі 3 000 доларів США, про що свідчить протокол, оригінал якого ніхто ніколи не бачив. Інших доказів не існує. Тобто, за версією слідства, Шкурдай отримував зарплату значну більше, ніж йому призначив Бурков і це було виявлено через два роки з моменту звільнення Шкурдая з підприємства.

  Згідно трудового законодавства України якщо відбувається погіршення умов праці (а саме так і відбувалось у випадку Шкурдая О., оскільки зменшення заробітної плати є погіршенням умов праці) роботодавець повинен повідомити працівника за 2 місяця та запитати згоду про подальшу згоду працювати в таких умовах. Цього зроблено не було.

  Незважаючи на очевидну фальсифікацію, 12.06.2014 р. Апеляційний суд м. Києва в складі суддів Одинця Валерія Михайловича, Присяжнюка Олега Богдановича, Бовтрук Валентини Миколаївни залишили рішення судді Бугіля без змін та вирішили, що Шкурдай (інвалід ІІ групи) повинен відбути 5 років у тюрмі.

  ВИДЕОЗАПИСЬ ПРИГОВОРА:

  Сам судовий розгляд справи Олега Васильовича свідчить про те, що суддям чхати не тільки на закон, їм чхати на людські цінності. Декілька разів розгляд справи просто відкладали, оскільки один із суддів перебував у заздалегідь запланованій відпустці, при цьому обвинуваченого вивозили з СІЗО тільки для того, щоб про це повідомити. Судові засідання також відкладались через неодноразову зміну прокурорів, які кожного разу виявляли нестримне бажання вивчити матеріали справи і при цьому, їм, звичайно, потрібен був час, а потім просто не приходили в суд.

  Судді Апеляційного суду м. Києва перебувають на своїх посадах, в своїх кабінетах по 10-15 років, а то й більше. В приміщенні Апеляційного суду вони як у себе вдома і почувають себе господарями. Господарями чужого життя. Для розгляду справ судді службовими ліфтами спускаються з верхніх поверхів, до яких прості смертні доступу не мають. Перебуваючи у своїх гарних кріслах вони щодня спостерігають за людьми, які перебувають у клітках, бачать у їх очах надію та прохання. Тільки не розуміють, що надія не на їх «добру волю», а на ЗАКОН.

  У суддів відбувається деформація свідомості. Вони позбавлені нормального сприйняття. Для Вас кримінально справа – Ваше життя. Для суддів Ваша справа – одна з багатьох за 10-15 років. Під час проголошення рішення по справі Олега Шкурдая, суддя Одинець Валерій задумливо дивився у віконце (можливо, мріючи про Аргентину), суддя Бовтрук Валентина опустивши голову дивилась у свій стіл, мабуть, соромлячись того, що під час судового розгляду постійно давала надію, повторюючи «Ми Вам віримо».

  Третій суддя приємно вразив - прочитав рішення та повідомив, що по справі у нього є окрема думка. Отже, один з суддів виправдав Шкурдая О. Гадаємо, що це саме Присяжнюк О.Б.. Вразив, тому, що окрема думка судді – це письмова підтримка правоти обвинуваченого, що є рідкісним явищем.

  Слід зауважити, що вказаний судовий розгляд майже нічим не відрізняється від більшості судових розглядів по всій Україні. Дуже рідко в суді, громадянин, який платить податки, почуває себе людиною. В судах, прокуратурах та інших державних установах робиться все можливе для того, щоб людина більше ніколи не захотіла їх відвідувати.

  Основна ідея влади сьогодні – надати суддям незалежність і вони будуть справедливими. Провести переатестацію і запанує європейське право в Україні. Переатестація – це перевірка та підвищення рівня знань. Чи може переатестація судді позбавити його від корупційних зв’язків, які «напрацьовані» за 10 років? Чи може переатестація змусити суддю не брати хабар, якщо він звик відпочивати у 5-зірковому готелі за кордоном?

  Незалежність? Надали. Януковича немає, Портнова - теж. Про яку незалежність можна говорити у справі Шкурдая?! Про незалежність від бажання брати хабарі та покривати злочинців у владі? Таких, як суддя Бугіль? Що заважає судді прийняти законне рішення у справі Шкурдая Олега?Чому інвалід ІІ групи повинен сидіти у тюрмі 5 років свого єдиного життя через те, що російський олігарх має на Шкурдая зуб? Чому українські судді, які повинні підкорятися українському законодавству та захищати українського громадянина діють в угоду окупантам?

  Висновки робіть самі.

  Адвокат Алиса Дорогая

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Пятница, Июль 18, 2014 - 00:08, Гость IP: 141.101.92.116

  Вы продали честь и совесть Украины!! Сколько людей сейчас невиновных гибнет! и тут есть взаимосвязь - они помогают росиянину, уничтожая украинского производителя, а росиянин Бурков спосирует сепаратистов и гибнут наши ребята, ГИБНУТ!! Так у кого больше руки в крови - у наших судей и мусоров или у росиянина? Но ведь росиянин в Росии, а наши тут, на Украине.

  Среда, Июль 16, 2014 - 21:57, Гость IP: 108.162.254.195

  Почемуто дк постоянно обвиняют в гомосекстве. Обычно об этом настойчиво говорят те кто этим явно интересуется. Мне например гомы неинтересны и неопасны. Опасны скрытые гомы, которые кричат что ненавидят гомов. И еще. Обычно те плохие мусора, которые оказались в кадре немного полноваты. Вопрос. Что надо принимать чтоб пузо как у свиноматки было? Шоб я себе листик бумаги мог вот так поставить, как тот что посередине.

  Среда, Июль 16, 2014 - 19:29, Гость IP: 141.101.92.118

  Злодеи злодействуют, и злодействуют злодеи злодейски

  Вторник, Июль 15, 2014 - 23:34, Гость IP: 141.101.92.116

  А что по этому делу думает генеральный прокурор? Не стыдно выполнять заказы нашим плебеям и удовлетворять похоти росийских акупантов!!! ПРЕДАТЕЛИ УКРАИНЫ - менты, прокуроры, судьи!!

  Четверг, Июль 10, 2014 - 18:03, Гость IP: 141.101.92.118

  Прочел... Не удивляюсь... Даже догадываюсь через кого делали...Таких 60% у нас в СИЗО и тюрьмах. Есть определенные адвокаты, мусара, прокуроры и конечно судьи которые работают в одной системе заказа. Стоимось 50 тыс.дол. США. Если хотите кого-то наказать, как изложено выше - обращайтесь. Но помните - наказание свыше потом приходит не исполнителю, а к заказчику!

  Пятница, Июль 4, 2014 - 12:56, Гость IP: 141.101.92.118

  Ок. Побільше Україні таких "шпійонів американських", котрі так стоять за Україну та проти прокуросько-судійського сепаратиського свавілля!

  Среда, Июль 2, 2014 - 23:33, Гость IP: 108.162.212.184

  я лишь написал про то, шо они американские "шпегуны" и не более, а деятельность (некоторых журналистов) дк полностью поддерживаю

  Среда, Июль 2, 2014 - 21:24, Гость IP: 141.101.93.213

  Як бачимо - СИСТЕМА ПРАЦЮЄ! Добре що на Україні є такі патріоти Смалій, Дорога та всі їх однодумці. ЛЮДИ! МИ НЕ ПОВИННІ МОВЧАТИ, РОСІЙСЬКЕ ХУЙЛО за свої рублікі купують українських мусорів та суддів! ГАНЬБА!!! Прошу звернути увагу: якщо в коментарях пишуть погане про Смалія та Дорогу , то знайте - це продажні зрадники України та нашого суспільства! ГАНЬБА СУДДЯМ та ПРОКУРОРАМ!

  Среда, Июль 2, 2014 - 19:42, Гость IP: 108.162.219.194

  смалий,шапошников работают по заказу американской компании и оба геи!
  зы vitalino zpsanek респект и уважуха

  Воскресенье, Июнь 29, 2014 - 13:40, Гость IP: 108.162.231.172

  ЯКЩО ЦЕ ПРАВДА , ТО РЕАКЦІЯ СУСПІЛЬСТВА ПОВИННА БУТИ ОДНОЮ - УСТРОЇТИ ВЕНДЕТТУ ТАКИМ СУДДЯМ ! ТОДІ МООЖЕ ВОНИ ЗАДУМАЮТЬСЯ... ВАЛАДА ОЧЕВИДНО ПРОТУХША НАСТІЛЬКИ, ЩО ЇЇ НІЯКІ РЕВОЛЮЦІЇ НЕ МІНЯЮТЬ...